2018.07.05 14:26 Nauja žinutė
Vartotojas prisijungęs Peržiūrėti anketą

KasmyroMafija
Moderatorius
Pasaulio futbolo čempionato aštuntfinaliai jau praeityje! Šia proga apžvelkime visus aštuntfinalio mačus ir sudėliokime ketvirtfinalio poras!

Prancūzija 4:3 Argentina

Šiose varžybose dominavo puolimas. Komandos keitėsi geromis atkarpomis. Pirmi pasižymėjo prancūzai, tačiau argentiniečiai atsakė dviem įvarčiais ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu (1:2), tačiau antrajame kėlinyje savo sąlygas pradėjo diktuoti prancūzai, pelnydami 3 įvarčius iš eilės ir jau pirmaudami (4:2). Per pridėtą laiką argentiniečiai įmušė įvartį (4:3), tačiau rezultato išlyginti nebespėjo.
Argentiniečiams nepavyko sustabdyti 2 įvarčius pelniusio Kyliano Mbappės taip pat po vieną kartą pasižymėjo Bendžaminas Pavaro ir Antuanas Grizmanas. Argentinos rinktinėje po įvartį pelnė Andželas Di Marija, Gabrielis Merkado ir Sergio Aguero.

Urugvajus 2:1 Portugalija

Urugvajus nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir Edisonas Cavani smūgiu galva išvedė savo rinktinę į priekį (1:0). Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino portugalų gynėjas Pepe (1:1), tačiau po mažiau nei 10 minučių Edisonas Cavani dar kart baudžė portugalus ir išvedė į priekį Urugvajų (2:1). Toliau mačo kontrolę turėję urugvajiečiai išlaikė persvarą ir šventė pergalę siųsdami varžovų žvaigždę Cristiano Ronaldo ,,namo''. Urugvajus ketvirtfinalyje susitiks su prancūzais.

Rusija 1:1 Ispanija (4:2)

Šias rungtynes tikrai galima pavadinti nuobodžiomis, tačiau išvydome vieną
didžiausių čempionato sensacijų. Rungtynių pradžioje komandos keitėsi
nerezultatyviomis atakomis tačiau 11 minutę kamuolį į vartus, nuo varžovo kojos paleido ispanų kapitonas Sergio Ramosas (0:1), tačiau kėlinio pabaigoje ispanai buvo nubausti 11m baudiniu, kurį realizavo rusų veteranas Artemas Dzyuba (1:1), antrasis kėlinys buvo vienas neįdomiausių kokį teko matyti šiame čempionate, komandos vos po kelis kartus smūgiavo šalia vartų, o tai nulėmė pratesimus, kuriose matėme tokį patį vaizdą. Galų gale 11 m baudinių serijoje rusai (4:2) nukovė poros favoritais vadintais ispanijos futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

Kroatija 1:1 Danija (3:2)

Šis mačas prasidėjo danų gynėjo Mato Jorgenseno taikliu spyriu į vartus (0:1), jau po kelių minučių į šį įvartį atsakė kroatų puolėjas Mario Mandžukičius (1:1), iki pat pagrindinio laiko pabaigos komandos keitėsi netiksliomis atakomis ir mačas persikėlė į pratesimus, kuriose nieko naujo neįvyko. Baudinių serija prasidėjo 5 netaikliais smūgiais (trimis danų, dvejais kroatų), pabaigoje kroatai įrodė savo pranašumą ir danų neišgelbėjo paskutiniai du įmušti įvarčiai (3:2). Kroatai ketvirtfinalyje kovos su šeimininkais rusais.

Brazilija 2:0 Meksika

Rungtynės prasidėjo netaikliomis brazilų atakomis ir meksikiečių patikima gynybą, tačiau antrajame kėlinyje ,,aukštesne pavarą įjungę" brazilai šovė į priekį, po tikslaus lyderio Neymaro spyrio, pastarieji įsiveržė į priekį (1:0), po kurio laiko pats Neymaras puikiai perdavė kamuolį laisvam komandos draugui Robertui Firmino ir šis rezultatą padvigubino (2:0). Per likusį rungtynių laiką Meksika didesnio pavojaus varžovams nesukėlė.

Belgija 3:2 Japonija

Rungtynės buvo tikrai įdomios, netrūko veiksmo ir geltonų kortelių, tačiau pirmąjame kėlinyje įvarčių neišvydome. Veiksmas prasidėjo antrojo kėlinio pradžioje kai Japonijos futbolininkai netikėtai įmūšė du įvarčius (48' Genki Haraguchi, 52' Takashi Inui), tačiau nemažiau įspūdingai sužaidė Belgijos rinktinė, kuri išlygino rezultatą (69' Janas Vertongenas, 74' Maruenas Fillainas), pasidėjus pridėtam laikui rezultatą persvėrė belgas Naceras Hadli ir tai nulėmė belgų triumfą. Belgai kitame etape susirungs su Brazilais.

Švedija 1:0 Šveicarija

Rungtynių pradžia kaip ir įprasta šių metų aštuntfinalyje nebuvo įspūdinga. Švedai bandė įrodyti savo pranašumą, tačiau jiems nesisekė. 66 rungtynių minutę švedus į priekį išvedė Emilis Forsbergas (1:0), šveicarai bandė lyginti rezultatą, tačiau puikią gynybą rungtynių pabaigoje pademonstravę švedai triumfavo.

Anglija 1:1 Kolumbija (4:3)

Šiose rungtynėse abi komandos rodė norą laimėti ir žaidė panašų futbolą. 54 minutę baudos aikštelėje prieš Harį Kane'ą prasižengę kolumbai, turėjo kuo nusivilti, nes anglams buvo skirtas 11 m. baudinis, kurį Kane's realizavo nepalikdamas šansų varžovų vartininkui (1:0). Anglai jau norėjo švęsti pergalę, tačiau per pridėtą laiką rezultatą išlygino Jerri Mina (1:1). Teko žaisti pratesimus, o paskui pradėti 11 m baudinių serija, kurioje Kolumbija turėjo puikų šansą laimėti, tačiau du paskutinius baudinius pramušusių geltonai - baltųjų šansus ištirpdo Eriko Diero smūgis (4:3).
Anglai keliauja į kitą etapą kur susitiks su Švedijos rinktine.