Tema sukurta: 2020.08.26 00:06
2020.08.26 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Sand1
Sand1
Naujokas
Mano pagrindinė yra prisilietimai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.08.26 22:14 Nauja žinutė

Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Jeii kisi po 200 evro kupiuras uz triusiku, tai visai malonu. Bet maloniau, kai kisha po 500 evro kupiuras
Cituoti
Atsakyti
2020.08.26 22:58 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Mokslynyke-kokios kupiūros.Iš kur pas juos kupiūros,dar ir tokio nominalo...
Cituoti
Atsakyti
2020.08.28 22:37 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
as niekada neturejau merginos, todel net neisivaizduoju, kokia ta buna meiles kalba.
Cituoti
Atsakyti
2020.08.28 22:46 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Sand1 rašė:

Mano pagrindinė yra prisilietimai

taip, tu unikalus, kaip ir visi kiti.
Cituoti
Atsakyti
2020.09.01 08:48 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
tikrai abejoju kad merginai, kuri nera pasirinkusi pati vaikino, patiktu prisilietimai. buvau karta prisilietes netyciom prie merginos, kuri man patinka, bet kuriai as nepatinku, tai man tas prisilietimas nebuvo malonus. o siaip standartas manau koks 100 raudonu roziu, tai butu kokie 500 Eur., tai tu cia su tais prisilietimais dar labai pigiai prasisuki. aisku merginoms, kurios nera mate pakankamai vyru demesio, imanoma taip prikabinti makaronu/prasisukti.
as asmeniskai pries visokius geliu dovanojimus ir aplamai bet kokio demesio rodyma. man labiau patiktu kad mergina butu kaip verge Izaura ir kuo maziau meiles kalbu.
Cituoti
Atsakyti
2020.09.03 13:57 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Tos gėlės tai nesąmonė, ateini pasivaikščioti, įteiki - ir kur jai dėti? Nueini kur pasėdėti, tegu ten ir palieka, negi tampys pusę dienos, kol nuvys? )) Nors, kai kurios parsineša namo ir mano, kad jei atnešė gėlių, tai jau įsimylėjo )) Ne viena yra išsakiusi požiūrį, kad nuskintų gėlių nepripažįsta - jos lyg nužudytos.

Su tais prisilietimais... tai ten greičiau aistra.
Studentiškais metais tai ir prikimštuose autobusuose panos mėgo prisiglausti ar bent kad prie jų prisiglaustų. Tarpe daugybės atvejų yra buvę bent du, kad ranka atsidūrė jos kelnaitėse ir jai tai patiko, turiu minty patiko iki galo )) čia apie atvejį, kai jos net nepakalbinau, nebuvo tokio reikalo.
Cituoti
Atsakyti
2020.09.03 17:21 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Važiavau ne kartą transporto spūstyse.Sovietmečiu tai buvo kasdienybė,ypač piko metu-durys vos užsidarydavo...Visai nepatikdavo,nei kad kažkas šalia įsirėmęs,nei pačiai būti prisiplojusiai.Bet,kad kieno rankos būtų atsidūrę kelnaitėse-nelabai įmanomas dalykas.Būčiau pajautus-gerai nebūtų pasibaigę...
Tik,moterys sakė,kad gali išlipti apdergta...Netikėjau,kol kartą pati neišlipau šlapiom padalkom.Jausmas buvo bjaurus-jau nuo tada pradėjau šnairuoti į vyrišką padermę...
Cituoti
Atsakyti
2020.09.04 10:19 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Galiu patikinti, kad būdavo daugybė panų, kurios mielai prisispausdavo prie patikusio berno. Kai kurios drąsios dar ir darydavo ką nors, manevruose laikosi už liemens, atseit netyčia, papais įsiremia visu svoriu, kojomis apkabina šlaunį... Kad dar ir užkalbintų, tai gan reta, gal kokius dešimt dvidešimt kartų tepasitaikė, paprastai drąsios kai būna dviese (niekada nesu susipažinęs autobuse, nors ne, meluoju, būsimoji "miss universitetas" yra išprovokavusi pažinčiai, superinė pana, iki šiol prasilenkdami sveikinamės, ty prieš porą metų susitikom pajūrio pliaže, ji pirma pažino ir sako "labas"). Mane irgi kartais užknisdavo visokios įkyrios ir nepatrauklios, esu pasakęs negražių dalykų.
Neretai tos panos būdavo vyresnės...
Kai sudomina, imi nužiūrinėti, yra buvę atvejų, kad stovi su santuokiniu žiedu, tai ima ir matant nusimauna - suprask, šiuo momentu tai negalioja )) Bet yra buvę ir priešingai, kad nusimauna pirštinę žiedą parodyt.

Vienas anekdoto vertas atvejis. Į autobusą sulipo būrys manau sportininkių jaunučių lenkaičių, atvarė į kažkokias varžybas, turėjo atributikos, jau nepamenu. Tai atsistojo priešais dvi panos ir kalbasi lenkiškai, mano nesuprantu. Sako, žiūrėk koks gražus bernas, aš jo norėčiau )) Prisipaudžia papais ir kitai sako, "tu irgi prisispausk, atseit netyčia". Tada abi prisipaudžia, o aš apsimetu, kad nieko nesuprantu ir nepastebiu. Po to buvo visokių smagių šnekų, tarpe kurių viena kitai sako "aš nebegaliu, tokia šlapia, o tu?", į ką kita "tai atseit nežinai, dar klausi"... "vaikine, paimk mane dabar" )) "gaila, jis nieko nesupranta" )) Buvo nelengva apsimesti, kad vis dar nesuprantu, nesijuokti. Ir viskas, atvažiavom, tada aš lenkiškai sakau "atsiprašau panelės, palieku jus, aš čia lipsiu", tai viena šiaip susigėdo, visiems laikams įsimintiną nuostabos ir sutrikimo veidą nutaisė, o kita išraudo lyg burokas, nusisuko ir atsitūpė - va taip būna manant, kad tavęs kitoje šalyje visiškai nesupranta )) (lenkiškai pramokau žiūrėdamas jų TV dar sovietmečiu).

Bet... Kol buvau dar visai žalias, berods 17 (tuo metu drovėjausi net užkalbinti merginą), spūstyje atseit netyčia kojomis apkabino tokia mergiotė, aiškiai vyresnė keliais metais, tai gerai visko nepamenu, prisiglaudė visa, protarpiais veidu lietė, ji ėmė neskubiai trintis klynu ir toks vaizdas, kad baigė - man tuo metu net buvo sunku įvertinti kas nutiko, taip ėmiau galvoti po keleto metų. Tačiau į akis nežiūrėjo, viskas lyg netyčia. Ir iškart išlipo... Manau suprantama, kad man nuo tokio elgesio stovėjo ir jai tai gerai jautėsi. Pamenu, nes tai buvo pirmas kartas ))

Ranka kelnaitėse yra atsidūrusi, kai ji aiškiai tai provokavo, prisiglaudus pasitrauki, kad nesiliesti per daug intymiose zonose, tai ji vėl pasislenka, po trečio ketvirto pasikartojimo pamaniau, jei jau taip nori, kodėl ne? Kartą ji buvo vyresnė gal 5 metais ir ištekėjusi, bent su žiedu, tokiais prabangiais atsegtais ilgais kailiniais ir trumpa suknele... ir tąkart važiavome su draugu, šiek tiek šnekėjomės. Taigi, tai nėra atvejai "gerai būtų nesibaigę", nes neprovokuojamas tokių dalykų nedaryčiau, ir išvis, koks tikslas daryti, jei jai nepatinka? Ranka nėra erogeninė zona, ji savaime jokio malonumo nejaučia - malonu būna tik suvokti, kad patinka tavo lietimai, niekaip kitaip.

Nebe į temą, dažnai sutikdavau dvi panas ekshibicionistes, viena gyveno visai netoliese, kartu išlipdavome, tai dešimtis kartų autobuse atsisėdus klyną rodė, pasikelia ilgoką sijoną ir atseit netyčia sėdi išsižergus - į matantį nežiūri ir kalbinama bėga. Tarp kitko, labai graži mergiotė, aukšta, puikios laikysenos, plaukai lig juosmens, nebent kiek per kūda (dabar tokios labiausiai vertinamos). Kitą neretai matydavau mieste, sėdi, knygą skaito, vieną pėdą užsikėlus ant suoliuko, praeinant sijonas "netyčia" pasmunka nuo kojos... Suprantama, abi būdavo be trūsikų. Tiek, kad vyriška reakcija nėra bėgti ir rėkti, kažką pamačius ))
Cituoti
Atsakyti
2020.09.18 23:45 Nauja žinutė

Atostogos1
Atostogos1
Naujokas
Panos tai dažniausiai mirksi akimis ir daugiau nieko nesiima. Patyrusių moterų standartas - priėjus trintis krūtimis ir/arba lįsti bučiuotis kaišant liežuvį ir pan.
Cituoti
Atsakyti
2020.09.19 15:56 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Atostogos1 rašė:

Patyrusių moterų standartas - priėjus trintis krūtimis ir/arba lįsti bučiuotis kaišant liežuvį ir pan.

kazkaip neteko patirti tokiu standartu.
Cituoti
Atsakyti
2020.09.19 15:58 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Atostogos1 rašė:

Panos tai dažniausiai mirksi akimis ir daugiau nieko nesiima.

jei mergina merkia aki, tai vadinasi kad pasirinko ta vaikina.
Cituoti
Atsakyti
2020.09.19 16:47 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Pažiūrėjau Atostogos1 anketą,tai gali būti,kad tokie standartai jam daug kur...
Cituoti
Atsakyti
2020.09.21 12:19 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
fxx8 rašė:

jei mergina merkia aki, tai vadinasi kad pasirinko ta vaikina.

Aš tai vadinu "kaimietė". (Laikau nederamu elgesiu akies merkimą bet kokioje situacijoje, išskyrus jei akin įkrito šapas.)
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai