Tema sukurta: 2009.04.10 11:09
2009.04.10 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedQueen
RedQueen
Moderatorius
Pastaruoju metu Palanga turi triukšmingo ir ne itin kultūringo kurorto įvaizdį. Bet va girdėjau, jog nuo šių metų Palangos triukšmadariai bus suvaržyti Triukšmauti nebus galima, o pažeidėjai bus baudžiami. Kaip manot, ar tai gera idėja? Ar privilios daugiau poilsiautojų, ar priešingai - jų sumažės? Ir šiaip, kaip jum Palanga, patinka, nepatinka? Nežinau net, kas ten gero, paskutinį kartą gal prieš keturis metus buvau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Iktis
Iktis
Pažengęs
bet juk trukšmauja svečiai užsiniečiai, žmonės padauginę alkocholio ar klystu? ir šiaip patys Lietuviai, man iš tiesų ji patinka juk Jūra, ir taip visi tie parkai yra ką veikti tiesą sąkant tik vasarą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedQueen
RedQueen
Moderatorius
Fifa rašė:
bet juk trukšmauja svečiai užsiniečiai, žmonės padauginę alkocholio ar klystu?


Svečiai ne tik iš užsienio, plius kavinėse garsi muzika...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ququ
ququ
Naujokas
Nieko nesuvarzys... idomu kaip tai butu imanoma padaryti ? Ir neklijuokit ne itin kulturingo kurorto ivaizdzio juk jus patys ta ivaizdi ir sudarot... Viskas yra gerai juk ir atvykstat jus to surmulio issiilge O del tylaus kurorto jau seniai jis persikele i Sventaja, karkle, Nida...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
RedQueen rašė:

Pastaruoju metu Palanga turi triukšmingo ir ne itin kultūringo kurorto įvaizdį. Bet va girdėjau, jog nuo šių metų Palangos triukšmadariai bus suvaržyti Triukšmauti nebus galima, o pažeidėjai bus baudžiami. Kaip manot, ar tai gera idėja? Ar privilios daugiau poilsiautojų, ar priešingai - jų sumažės? Ir šiaip, kaip jum Palanga, patinka, nepatinka? Nežinau net, kas ten gero, paskutinį kartą gal prieš keturis metus buvau...


nepatiko triuksmas papludimyje.. to garsiakalbio is proto isvest gali..pvz sventojoj to niekada nebuna todel ten ir tyliu ir kazkiap geriau..bet ja ten irgi daug poilsiautoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Man tas triukšmas netrukdo, bet vietiniams gyventojams, spėju, įgriso kaip reikiant.
Šiaip.. rinkčiausi Nidą ar Juodkrantę vietoj Palangos - švaru, gražu, malonu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
o man palanga prie sirdies Vaziavau pereitais metais, ir siais metais vaziuosiu, jei kokia mergaite kartu nores. i like Palanga mociuciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
Palangoje reikia dviracio, kad galetum vaziuoti i papludimi toliau nuo centro... Ir ausu kamstuku, kai eini vakare kur nors pavalgyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daisy
daisy
Naujokas
Na siaip tuos suvarzymus jau keli metai kaip megina daryti.. Ir kavinese muzika gali buti tik iki tam tikro garsumo ir tam tikros valandos, ir policija priziuri tvarka ir pan.. Bet visada buvo, yra ir bus tokiu, kurie isvengia suvarzymu... Na bet man asmeniskai visa tai netrukdo... Man patinka Palanga, pajuris ir t.t. ir pan... Kiekvienais metais mielai ten bent kuriam laikui nuvaziuoju... Norint galima rasti ir ramiu, smagiu vietu.. O jei kazkam visa "netvarka ir nekulturingumas" Palangoje trukdo tai gali rinktis kitus kurortus.. Kartais juokinga, kai zmones peikia tam tikras vietas, bet visvien ten vaziuoja... Tai kokio velnio?? Kad turetu ka pasneketi?? man tai nesuprantama........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naivuole2
naivuole2
Meistras
As nemegstu tos kvailos muzikos ir nevaziuoju vasara ten,nes nepatinka triuksmas.Geriau vaziuoju ten kur tylu ir ramu,kur galima niekieno netrukdomai maudytis ir degintis.Be to ir kainos aukstos.O kalbant apie triuksmautojus,tai manau dazniausiai triuksmauja zalias musu jaunimelis ir tikrai galima juos sutramdyti.Del to tik pageretu Palangos ivaizdis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
Praeitais metais pailsejes viename uzsienio kurortu,nusprendziau Lietuvos pajuryje neatostogaut.Vat tep va.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Netikiu,kad kas nors pasikeis.Buvau prieš metus,per naktį miegoti taip ir neteko...Rytą sprukom į Klaipėdą,apsistojom Melnragėje-ten suradom tikrą poilsį!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.10 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
daisy rašė:

Na siaip tuos suvarzymus jau keli metai kaip megina daryti.. Ir kavinese muzika gali buti tik iki tam tikro garsumo ir tam tikros valandos, ir policija priziuri tvarka ir pan.. Bet visada buvo, yra ir bus tokiu, kurie isvengia suvarzymu... Na bet man asmeniskai visa tai netrukdo... Man patinka Palanga, pajuris ir t.t. ir pan... Kiekvienais metais mielai ten bent kuriam laikui nuvaziuoju... Norint galima rasti ir ramiu, smagiu vietu.. O jei kazkam visa "netvarka ir nekulturingumas" Palangoje trukdo tai gali rinktis kitus kurortus.. Kartais juokinga, kai zmones peikia tam tikras vietas, bet visvien ten vaziuoja... Tai kokio velnio?? Kad turetu ka pasneketi?? man tai nesuprantama........


Palanga... tai juk vasara, atostogos ir malonus ispudziai... Visiskai sutinku su daisy nuomone. Juk atostogas galima praleisti su triuksminga kompanija ar tylioj vienumoj... Palangoj tikrai galima tai rasti... MYLIU PALANGA!!!Jau daug metu atvaziavusi gyvenu Jurates gatvej , 5 min iki juros ... Jeigu panorejau tyliai atostogauti- niekas man netrukde... Jau keleta metu vaziuoju i kitas salis bent pora savaiciu .Juk idomu pakeliauti . Simet pvz vykstu i Kreta. Bet vistiek istaikysiu savaite nuvykti i Palanga. Kiekvienais metais geguzes pabaigoj esu Palangoj...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.11 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martynas245
Martynas245
Naujokas
Atrodo, kad Palangoje ramybės nėra, bet čia buvome su šeima praėjusią vasarą. Išskirtinė vieta, nes šeimininkai dar tik vieną namuką paleido. Toliau nuo miesto šurmulio. Ten visa teritorija tik Jūsų Labai faina ir rami atmosfera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai