Tema sukurta: 2019.03.28 23:44
2019.03.28 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


belekoksas
belekoksas
Naujokas
Sveiki as labai noreciau gauti informacijos bei konsultacijos busimuju verslininku, labiausiai domina tie, kurie turi savo statybos firmas nesvarbu, kad smulkias, svarbu kazka turite ir sklandziai zengiate pirmyn.
Man labiausiai idomu ar yra kokia didele rizika ikuri versla (pinigu atzvilgiu ar nukenteciau jei mano verslas zlugtu)? Kiek pajamu reiktu sukloti uz visus dokumenus ir kitus papildomus reikalus, kad galeciau legaliai pradeti savo versla? Ir kaip turi prasideti visa pradzia bei kaip nebankrutuoti ir bandyti leisti sau viska pasiekti sekmingai?
Kaip supratote mane labai domina statybos firma, nes pas esu pradirbes 2metus pagalbiniu bei jau 1metus dirbu prie muro ir fasadu. Aciu uz jusu atsakymus;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.10.30 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sigalas
sigalas
Naujokas
Sveikas. Rekomenduočiau kalbetis su kitais statybininkais, kurių greičiausiai yra ten netoliesia, kur pats dirti. Jei esi pagalbinis, tai vadinasi šalia tikrai yra meistrų, kurie, greičiausiai, jau yra bent bandę dirbti "ant savęs".
Pradėti verslą nėra sunku - paduodi prašymą mokesčių inspekcijai ir gauni gana greitai atsakymą, tai yra atsidarai patentą. Tavo pagrindinis uždavinys būtų - rasti klientų ir teisingai pateikti savo paslaugą. O poto labai kokybiškai padaryti darbą, kad gautum uždarbį ir plius reklamą už savo puikiai atliktą darbą. Ir dar rekomenduočiau susirasti, jei tokie yra, forumus, kur renkasi statybininkai. Ten daugiau šansų gauti reikiamus atsakymus. Sėkmės pačiam!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.10.30 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Pažengęs
Nėra taip paprasta,kaip atrodo.Reikia gerai viską pasverti.Pirmiausia įvertinti save.Ar turi reikiamus verslininkui duomenis-ištvermę,ar pakanka charakterio,nes geraširdis žmogus bus valdomas,o ne valdys.Ar turi lankstumo ,diplomatijos.Ar mokėsi viską paskaičiuoti,numatyti strategiją.
Toliau-piniginiai reikalai.Investuoti reikės daug-dešimtis tūkstančių.Statybų verslas pats rizikingiausias.
Bet kuriame versle yra nemaža bankroto rizika.Dabar valstybė įteisino net tokį verslą-bankrotas.Bet taip verslauti ne kiekvienam leista.Todėl galimybė viską prarasti yra realiai tikėtina.
Rašau ta tema,.nes man artimas žmogus sukūrė jau antrą verslą.Iš kelių nepavykusių,bet nenuleidžiantis rankų-pasiekė savo.
Ar tai gera ir faina?Na taip-gera,kai nuo tavęs priklauso.Bet gauni viską-ir pelną ir nuostolius.Negali atsipalaiduoti-taip sakant, įtemptas darbas ištisą parą.Ir taip visada.Ar patempsi???Gautus pinigus vėl ir vėl investuosi...o metas,kada jų nebereikės skaičiuoti toli.Kartais geriau tiesiog dirbti už gerą atlyginimą,ir dėl nieko neskauda galvos.
Tačiau-veiklūs ,energingi žmonės yra rekalingi.Todėl tokiems visada linkiu kuo didžiausios sėkmės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai