Tema sukurta: 2008.02.29 00:06
Pirmas Atgal 1 2
2008.09.09 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
Enya kokios čia kalbos ilgai negyvensiu.Jei nenueisi sau blogiau padarysi.Gal tau papraščiausia sutrikus skydliauke.Gal kokiu vitaminu stoka.Tik siausk pas gydytojus ,neisigalvojus visokiu pievu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.10 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StudenteMedike
StudenteMedike
Patyręs
Enya rašė:

Nezinau ka daryt...


Kuo greiciau nesk uzpakali pas baltus chalatus, yra del ko nerimaut.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.10 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
enya negalvok taip blogai o patartau tikrai nueit pas gydytoja kuo greiciau nueisi tuo bus geriau o kas tau sake kad negyvensi ? va as gyvas pavyzdys man panasei buvo prakaitavimas niezulys pries 10 metu atrado linfmazgiu vezi praejo 10 metu bet kaip matai dar vis gyvas taip kad nereikai perdaug nukabint nosies dabar rado antar veziuka tai ka tada man kalbet jau ir pasilaidot ane?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.22 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
mylimukė rašė:

Originally posted by: capuchina

raudonkepuraite1, butu visai idomu suzinot apie ta gydytoja. Tik gaila, kad esu kauniete Nors kiek cia kelio, jei reiktu, tai ir nulekciau. Tik dar, labai idomu kainos. Nes turiu skaudzios (finansiskai) patirties su privaciomis klinikomis, nors gydymo kokybe toli grazu nebuvo geresne!




Į Santariškes važiuok. Tikrai nėra didelio skirtumo, ar privati, ar ne. Čia nuo paties gydytojo priklauso.


Gyvenu netoli santariškių, ten jiems irgi pofig žinok. Kad tave apžiūrėtų ligoninėje tai turi gal nebent kraujais kosėt, nežinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.23 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Labai juokingas komentaras, turint omenyje, kad rašė hipochondrikas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.18 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gytuxx3
gytuxx3
Naujokas
Sveiki man taip pat atsirado guziukas kakle pries kokias 2 dienas, kuri prilietus skauda, tevai sako nieko blogo gal kokia gislute trukus. Bet praejus dienai atsirado dar vienas mazesnis, kurio neskauda. Dabar bijau tevam sakyti, o man dar tik 14 metu, bijau, kad nebutu koks vezys ar dar kas ;(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.18 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Gytux, neprisigalvok...geriau pasirodyk savo šeimos gydytojui padidėję limfmazgiai gali būti, peršalus arba tai rodo kokį nors uždegimą...bet kokiu atveju, pasakyk tėvams ir apsilankykit pasidaryti tyrimų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.20 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Limfoma. Vezio polinkis gal paveldetas tau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


girl225
girl225
Naujokas
Sveiki, kaip manote, kas man galetu buti? Atsirado limfmazgiu pazastyje, jie skausmingi siek tiek, buvo dinge, bet vel atsirado. Ir tai kartais pasikartoja kas menesi ar du.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.24 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
skaitej nete ka nors apie tai? ciuju tu eik pas daktaro geriau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aco
Aco
Naujokas
Enya rašė:

Labas as irgi nesuprantu kas man darosi. Padideje limfmazgiai kakle, pazastyse, kirksnyse.. Bet jau kokie metai turbut. Temperatura visada 37.4 +- ir ka? Silpna baisiai, prakaitavimas nerealus, regejimas silpsta, plaukai kuokstais slenka. Suprantu tik tiek kad ilgai nebegyvensiu. Tai kam eit pas tuos chalatus? Kad paskutines akimirkas palatoj praleisciau?? O man tik 23... Blyn dukros gaila. ZMONES! AR YRA VILTIES KAD MAN NIEKO RIMTO?? ben menkiausia tikimybe? As nebesugebu logiskai mastyt...


Kviesk daktara Hausa, nes lietuvoj tikrai niekas cia neistirs nieko, nebent tipo ras liga kurios nera ir israsis brangiausius vaistus.
P.s. kiek girdejau vokietijoj geri daktarai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.18 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linvi
linvi
Naujokas
Patarciau,per daug nesinervuoti.Paprasciausiai pamegink pagerinti ir pravalyti limfa.Yra tokie maisto papildai ''Limfo tranzit'' pati naudojau,daro stebuklus!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.16 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fergy
fergy
Naujokas
sveiki, man pries 10 dienu dare dantu operacija trauke kelis, po operacijos buvau truputi persalus perpute ausi atsirado pusleline, taip pat antibiotikus vartojau. jau pora dienu ju negeriu bet va vel persalau atsirado sloga nemaloni ir skauda gerkle, siandien pastebejau jog kakle prie ausies guzas nemazas paskaicius jusu forumus tikrai isigandau....siaip pries tai nebuve to guzo niekad kraujo tyrima irgi dariausi pries pat operacija viskas puiku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.16 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zvaide
zvaide
Naujokas
nezinau kas man asitiko man 13m ir radau guzus kakle ir jie auga ir asiranda nauju mano mama nekreipia i tai demesio ir nezinau ka toliau daryti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.16 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
reikia kreiptis pas gydytojus :/ limfmazgiai gali padidėt prie infekcinių užsitesusių procesų, gali būt ir blogiau, bet vistiek reikia kreiptis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.13 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Smilte2 rašė:

LABAS. MAN TAIP PAT NUTIKO. SAKE,KAD NIEKO ,NIEKO.O DABAR... JAU KRAUJO VEZYS ,4ST. BEK PAS GYD. PRASYK SIUNTIMO PAS HEMATOLOGA, IR REIKALAUK STULPELINES BIOPSIJOS. NEPAVELUOK...

CapsLock malonėk išjungti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.14 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vytautas457
Vytautas457
Naujokas
Laba diena,

Rašau baigiamąjį magistro darbą apie asmenų požiūrį į receptinių vaistų kokybę, bei įtaką jų pirkimui. Man labai padėtumėte, jei atsakytumėte į trumpą anoniminę apklausą: https://managementism.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_dmaiyzCGgye5UCp

Labai ačiū ir atsiprašau, kad trukdau, bet man reikalingi įvairius susirgimus turinčių pacientų atsakymai!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.11.23 03:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurynas294
Laurynas294
Naujokas
Šitas daiktas padeda https://masazuokliai24.lt/produktas/kaklo-ir-peciu-masazuoklis-am700/ o jeigu nera pinigeliu, tada berniuko prasyt, kad pamasazuotu????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.11.23 03:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurynas294
Laurynas294
Naujokas
siulau įsigyti https://masazuokliai24.lt/produktas/kaklo-ir-peciu-masazuoklis-am700/ rekomenduoju tikrai, labai padeda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai