Tema sukurta: 2019.10.09 23:46
1 2 Toliau Paskutinis
2019.10.09 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Vėjas25
Vėjas25
Naujokas
Kam negaila perveskit man pinigu:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.10.10 14:29 Nauja žinutė

GnI
GnI
Patyręs
Vėjas25 rašė:
Kam negaila perveskit man pinigu:)

O kodėl aukoti turėtume būtent tau?
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 14:31 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Rašyk sąskaitą, kaip tik šiandien turiu "nereikalingą" tūkstantuką
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 14:37 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pažengęs
Vėjas25 rašė:

Kam negaila perveskit man pinigu

Kai perdaug prisirinksi-pragersi? Ar ką darysi?DIRBT EIK!!!!!!!!!!
Kam pagalbos reikia-tie net kompų neturi.Ir taip perdaug išmaldas norinčių iš lengvatikių gauti.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 16:00 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Tikrai nepragers - eis kekšės pirkti
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 16:22 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pažengęs
Aš suprantu,kad žmonėms visaip būna.Suserga,sudega,dar kas nors...Labai sunku prašyti pagalbos,ir ryžtamasi tik kraštutiniu atveju.Bet tada prašoma per kokią nors laidą,atviru veidu.Tada ir gauna.O čia apsireiškia neaišku kas,kodėl -ir duokim jam.Būtų mano sūnus-duočiau.Spygliuotos vielos gabalu per pliką subinę.Ir kekšės iš galvos išdulkėtų.
Vaikeliuk(ar kas tu ten)Aš tau ne mama-nepasiekiu.Bet,skaityk,kad gavai.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 20:00 Nauja žinutė

Vėjas25
Vėjas25
Naujokas
ka jus nusikalbat , gerbiamieji. Tiesiog skubiai reikia zinoma cia tik aktualu tiems kurie nera ,,gnydos'' Aisku sorriuka cia galbut kai kurie isizeisit , siais laikais daugumai zmoniu sunku ta suprantu, bet kreipiuosi i tuos kurie ,,bagoti'' dielavarai ir kurie tikrai nepagailetu paaukoti man nabageliui ar kaip jus ten pavadinsit.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 20:06 Nauja žinutė

Vėjas25
Vėjas25
Naujokas
Tada tikriausiai esat vis dar tarybine mama , aisku ir tai nera blogai, disciplina yra gerai, bet jusu regejimo laukas matyt nuo namu iki bulviu lauko Ir nesusireiksminkit sita tema galejot tiesiog praignoruot, juk tai jusu neliecia tai neverta nertis is kailio
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 20:25 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pažengęs
Kaip tai nelietė?Kreipeisi į visus-reiškia,ir į mane.Kitų,kurie pasisakė-irgi,nelietė.Jie pasisakė kitaip.
Tikrai-esu dar tarybinė mama.Savo užauginau-ne skurde.Bet,kad suprastų jog pinigai UŽDIRBAMI,o ne išmaldos būdu susirenkami-gaudavo apmokamo darbo.
O už tokį bajerį-bandymą monyti iš žmonių-tikrai,būtų gavęs.Beje,iš dėstomų minčių galima suprasti-tau ne 16.O mano regėjimo laukas,manau,gerokai platesnis už tavo.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 20:39 Nauja žinutė

Vėjas25
Vėjas25
Naujokas
Gerai , atsiprasau , teta. O jus nebukit ta pasaulio bamba kuri apima tuos ,,visus'' Saunuole , kad uzauginot savuosius ir jie tikrai eina doru keliu. Nebenoriu su jumis gincytis, nes jau puikiai suprantu kur jus linkstat. Isvis ka jus cia veikiat , ponia , socialiniam tinkle, ar ne vieta jums buti prie mylimo vyro, ar jums demesio neuztenka? Gerai , kad platesnis regejimo laukas, mat labai tai budinga triusiams nuo pavojaus, jie gali matyt dvi skirtingas puses zvairumas tai nepateisina. Tarp kitko , ar tai kelia jums pavyda? Jei zmogus nori susukt sioki toki projekta, butinai reikia uzkirst kelia? Jopapa dziaugtis reikia gyvenimu ne simta metu gyvensit Viso gero.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.10 20:56 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pažengęs
Ponaiti,apie mane viskas anketoje.Jei labai rūpi,ką čia veikiu ir kodėl-nepatingėk pažiūrėti.Beje,tavo anketos,kažkodėl,neišmetė?????Daug jau nebemoralysiu.Tik tiek,kad sovietmečiu turėjom savigarbos ne prašyti,kad duotų,o pasiskolinti.Tavo regėjimo laukas tiek arti nesiekia?????
Viso gero,ponaiti.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 01:23 Nauja žinutė

GnI
GnI
Patyręs
Vėjas25 rašė:
ka jus nusikalbat , gerbiamieji. Tiesiog skubiai reikia zinoma cia tik aktualu tiems kurie nera ,,gnydos'' Aisku sorriuka cia galbut kai kurie isizeisit , siais laikais daugumai zmoniu sunku ta suprantu, bet kreipiuosi i tuos kurie ,,bagoti'' dielavarai ir kurie tikrai nepagailetu paaukoti man nabageliui ar kaip jus ten pavadinsit.

Visvien neatsakei į klausimą. Kodėl mes, bagoti žmonės, turėtume aukoti būtent tau, vietoje žmonių kurie neišgali net pavalgyti nusipirkti?
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 01:33 Nauja žinutė

Blussa
Blussa
Didmeistris
Hmm, vyrukas nė mokyklos nebaigęs, o galvoja susukti kažkokį sėkmingą bizniuką be verslo plano, be įdirbio. Matyti, kad rimtam verslui jaunuolis dar nepasiruošęs, o bet kokiam - tėvai aukoti pinigėlių nesiruošia, bankai irgi paskolų už gražias akis nedalina, tai ir prašo aplinkinių, gal kas susimylės. Spėju, nieko iš to prašymo neišeis.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 08:28 Nauja žinutė

Vėjas25
Vėjas25
Naujokas
Blussa rašė:

Hmm, vyrukas nė mokyklos nebaigęs, o galvoja susukti kažkokį sėkmingą bizniuką be verslo plano, be įdirbio. Matyti, kad rimtam verslui jaunuolis dar nepasiruošęs, o bet kokiam - tėvai aukoti pinigėlių nesiruošia, bankai irgi paskolų už gražias akis nedalina, tai ir prašo aplinkinių, gal kas susimylės. Spėju, nieko iš to prašymo neišeis.

Kur aš tau sakiau , kad darysiu verslą? Blembački atrodo su darželinukais lengviau susikalbėt nei su jumis visais kartu sudėjus
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 08:33 Nauja žinutė

Vėjas25
Vėjas25
Naujokas
Visvien neatsakei į klausimą. Kodėl mes, bagoti žmonės, turėtume aukoti būtent tau, vietoje žmonių kurie neišgali net pavalgyti nusipirkti?

O tu save laikai bagatstvu? Nejuokink, ar gi tu žmogui nors kartą padėjai? Tu greičiau pats šoktum prie medaus , o tuos ,,neišgalinčius pavalgyt nusipirkt" nustumtum nuo olos. Būtum tas kuris nors kažką bent gali, tokių klausimų nebūtų..
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 10:45 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pažengęs
Neabejoju,kad vyriukas mokyklą baigęs.Maža ką ten nurodė...Beje,net pusėtinai raštingas.
Bizniukų jis nesuks,nes jau pasirinkęs parazitavimo kelią.Lietuvoje dabar tai pats geriausias darbas-imti iš žmonių.Kad nieko jis čia negaus-jau ir pats suprato.Visus,nesiruošiančius duoti, išvadino "gnidomis",ne "delovarais"-reiškia smulkmė.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 11:51 Nauja žinutė

Vėjas25
Vėjas25
Naujokas
Šviesoje rašė:

Neabejoju,kad vyriukas mokyklą baigęs.Maža ką ten nurodė...Beje,net pusėtinai raštingas.

Bizniukų jis nesuks,nes jau pasirinkęs parazitavimo kelią.Lietuvoje dabar tai pats geriausias darbas-imti iš žmonių.Kad nieko jis čia negaus-jau ir pats suprato.Visus,nesiruošiančius duoti, išvadino "gnidomis",ne "delovarais"-reiškia smulkmė.

Gerai , kai jūs , teta , viską matote ,,per laidą" , puikiai pažįstat žmones, žinot pasėkmes, mane labai permatot kiaurai - koks aš parazitas, bet dar kartą kartoju - nenorit padėt , galit praeit ir nesikišt , kas norės - paaukos, jūsų tai neliečia nemaldauju aš čia kiekvieno ir nesiruošiu siurbt iš jūsų tos varganos pensijos, susiraskit sau vyrą , nes praeitas matyt pabėgo ir paliko vien dėl jūsų , gerbiamoji , charakterio chujovo
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 12:08 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pažengęs
Ponaiti,čia jau vyksta ,tiesiog ,diskusija į kurią lygiomis teisėmis įsijungiau.Tiesiai tau jau net spygliuotos vielos nebesiūlau,kuri,nors ir vaizduotėje, labai nepatiko.Ir nereikia taip nervintis,kad jau net necenzūrą vartoti.Mano pensijos pakanka,kad nereikėtų vaikščioti su ištiesta ranka.Paaukoju-bet ne visiems.O kas keisčiausia-ją užsidirbau.Rekomenduoju visiems.O kam to vyro dar ieškoti?Neduokdie-dar tokį ponaitį rasi.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 12:55 Nauja žinutė

Vėjas25
Vėjas25
Naujokas
Šviesoje rašė:

Ponaiti,čia jau vyksta ,tiesiog ,diskusija į kurią lygiomis teisėmis įsijungiau.Tiesiai tau jau net spygliuotos vielos nebesiūlau,kuri,nors ir vaizduotėje, labai nepatiko.Ir nereikia taip nervintis,kad jau net necenzūrą vartoti.Mano pensijos pakanka,kad nereikėtų vaikščioti su ištiesta ranka.Paaukoju-bet ne visiems.O kas keisčiausia-ją užsidirbau.Rekomenduoju visiems.O kam to vyro dar ieškoti?Neduokdie-dar tokį ponaitį rasi.

Nieks ir nesinervuoja Kam vyro ieskoti ? Idomu ka jus cia rimtai veikiat kiaura para.
Cituoti
Atsakyti
2019.10.11 13:01 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Pažengęs
Anketą skaitei?Turėjai suprasti.
Atsiskaityti neturėčiau,bet-matai,patinka su žmonėmis kalbėti....Va,net su tavimi kalbu...
O kokio dar veikimo reikia...Įjungi kompą ir eini prie savo reikalų.Tegul sau žiūri,kam įdomu.Gal atsiras toks,kuris konkrečiai nurodytas anketoje.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai