Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Oftan Dexa akių lašai, tirpalas 1mg/ml 5ml

OFTAN DEXA
Dexamethasonum
Registracijos numeris: 95/2181/7
ATC kodas: S01BA01
Gamintojas: Santen OY
Atstovas:
Farmacinė vaisto forma: Lašai akims
Farmakoterapinė grupė: Akių ligoms, Priešuždegiminis. Kortikosteroidas
Lapelio patvirtinimo data: 04/25/2000
Vaisto lapelis: Oftan Dexa 1 mg/ml akių lašai, tirpalas
Prieš pradėdami gydymą, atidžiai perskaitykite šią instrukciją. Joje pateikta svarbi informacija apie vaistą. Šis vaistas skirtas tik jums, todėl neduokite jo niekam kitam. Jei, perskaičius šią instrukciją, jums kiltų klausimų, pasikonsultuokite su savo gydytoju. Visada laikykitės gydytojo nurodymų, kaip vartoti vaistus. Jei sergate kitomis ligomis ir vartojate kitus vaistus, apie tai pasakykite savo gydytojui. Oftan Dexa lašuose yra deksametazonas. Kaip ir kortizonas, jis sumažina uždegiminius bei alerginius simptomus, o taip pat sumažina skausmą.
Duomenys vaisto identifikavimui
Vaisto pavadinimas.
OFTAN DEXA
Veikliųjų medžiagų sąrašas ir kiekiai.
Veiklioji medžiaga - deksametazono natrio fosfatas 1,32 mg/ml atitinkantis deksametazoną 1 mg/ml. Pagalbinių medžiagų sąrašas. Benzalkonijaus chloridas 40 mcg/ml, boro rugštis, boras, natrio edetatas, sterilus vanduo. Vaisto forma ir vaisto kiekis. Akių lašai po 5 ml plastmasiniame buteliuke-lašintuve.
Vaisto farmakoterapinė grupė. Akių ligoms, Priešuždegiminis. Kortikosteroidas Gamintojo pavadinimas ir adresas. Santen OY
Vaisto vartojimo indikacijos
Vaisto vartojimo indikacijos. Oftan Dexa akių lašai vartojami nebakterinius akių uždegimus (tokius kaip alergija ar iritas) gydyti. Akių lašai gali būti vartojami susižeidus akį bei po akių operacijų. Informacija, kuria būtina žinoti prieš vartojimą Jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, pasikonsultuokite su gydytoju dėl vaisto vartojimo.
Poveikis reakcijai
Oftan Dexa akių lašų vartojimas neveikia gebėjimo vairuoti ar dirbti su tikslumo reikalaujančiais įrengimais.
Vartojimo instrukcija
Dozavimas. Akių lašai skirti tik lašinimui į akis. Jūsų gydytojas nurodys tinkamą vaisto dozę. Rekomenduojama dozė yra 1-2 lašai į akis, pradžioje 1 kartą per valandą, vėliau 4-6 kartus per dieną.
Vartojimo būdas.
Akių lašai skirti tik lašinimui į akis.
Naudojimo instrukcija
1. Nusiplaukite rankas.
2. Naudojant buteliuką pirmą kartą, dangtelį sukite spausdami žemyn ir tokiu būdu pradurkite skylutę buteliuko viršūnėje.
3. Atidarykite buteliuką. Atloškite galvą kiek galite atgal, sėdėdami arba atsigulę ant nugaros.
4. Buteliuką laikykite arti akies, tačiau jo viršūnėle nieko nelieskite.
5. Apatinį akies voką patraukite žemyn ir žiūrėkite į viršų.
6. Lengvai paspauskite buteliuką ir leiskite lašui nukristi į griovelį tarp apatinio voko ir akies. Užsukite buteliuko dangtelį
Jei į tą pačią akį lašinate kelis vaistus, tarp lašinimų darykite bent 5 min. pertraukas. Jei vartojate akių lašus ir tepalą akims, tepalą tepkite paskutinį. Vartojimo dažnis. Gydymo trukmė. Perdozavimas.
Perdozavimas yra mažai tikėtinas, kadangi vaistas vartojamas vietiškai ant akies.
Šalutinis poveikis. Oftan Dexa akių lašai gerai toleruojami. Įsilašinus gali atsirasti laikinas diegimas. Vartojant šį vaistą ilgai, gali padidėti intraokuliarinis spaudimas, Jei akių lašai vartojami kelis mėnesius iš eilės, tai gali sukelti ragenos opas ir drumstumą. Pasakykite savo gydytojui, jei jaučiate kokį nors nemalonų poveikį ar turite kitų problemų dėl akių lašų vartojimo.
Informacija apie vaisto laikymą
Tinkamumo laikas. Atidarius buteliuką, vaistai turi būti suvartojami per mėnesį, buteliuką su likusiu turiniu išmeskite. Oftan Dexa akių lašai laikomi kambario temperatūroje žemiau +25oC vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Lapelio patvirtinimo data. 2000 04 25
Rinkodaros teisių savininkas, galintis suteikti papildomos informacijos SANTEN OY, P.O. Box 33, 33721 Tampere, Suomija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai