Santrauka: nudizmas
Tema sukurta: 2019.08.18 14:06
2019.08.18 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jonas655
jonas655
Naujokas
Ar yra siame saite moteru megstanciu nudizma ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.28 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lapute17
Lapute17
Naujokas
Aš tai mėgčiau, bet negaliu savęs niekam rodyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.28 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
man patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.30 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
Galbūt tenoriu idegti gražiai be jupstelių ar bikinio linijų ,
pavyzdviui vasara savam kieme vaikštau su liemenukais ir man dzin kad kaimynės davatkos aikčioja "žiurėk juodas ne maudymukas!" o aš galvoju o koks skirtumas? krūtų tai nesimato + jie ne nėriniuoti ir į apatini trikotažą neprimena Bet ne visiem suprast. Vakar apsivilkau maudymuko viršų vistiek nepažino....
fxx8 tu mėgėjas būtum,ne specas.
Taip ir mes mėgstam apsinuoginti ten kur galima, tiek kiek galima. kartais
Kartais dėl patogumo, kartais kad paflirtuotume ar net įgautume daugiau pasitikėjimo savimi. O taip Vaikščiojimas nuogam/ pusnuogiui tarp kitų padeda pamilti savo kūną tos koks jis yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.30 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Ai,jam visur organai,pagal kuriuos moterys renkasi.Keista,kad dar neužakcentavo jų dydžio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.31 06:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Šviesoje rašė:

Ai,jam visur organai,pagal kuriuos moterys renkasi.Keista,kad dar neužakcentavo jų dydžio.


pries mane komentuodamos pradziai issiplaukite burna su muilu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.31 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Tai kad,mūsų burnose švariau,negu daugelio vyrų smegenyse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.31 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigitas162
Sigitas162
Naujokas
Viena tik Siesta prisipažino mėgstanti nudizmą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.31 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jonas655
jonas655
Naujokas
Tai fainai kad yra nudizmo megeju reiktu susitikt kita sezona pliaze ,nes tipo jau sis i pabaiga .Bet galima kokioj pirtelej nuogiem pasedet ka manot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.31 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jonas655
jonas655
Naujokas
Tai pliaze parodyk nudistu save,as jau 2metai tik ten deginuos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.09 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Pliaže taip, daug smagiau būti visai nuogam, nei su nežinia kodėl tik viena vieta uždengta. Ypač pasimaudžius. O ir įdegis natūralesnis. Tuo labiau, ten daugelis labai natūraliai jaučiasi, visai lyg būtų žiemiškai apsivilkę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.10 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jonas655
jonas655
Naujokas
Pritariu pliaze but nuogam super tikras relax .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.12 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimulis2
Rimulis2
Naujokas
Gerai pasakyta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.19 08:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepatikrintaz
Nepatikrintaz
Naujokas
Kodel ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.19 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
"Nudistai"prieštarauja patys sau.
Yra moterų,vyrų pliažai-norintiems įdegio,kai oda "neišmarginta".Gražiau.Bet,dauguma jau išmarginę tą savo skūrą klaikiomis tatuiruotėmis...Tas gražus įdegis dėl partnerio(kad būtų gražus vaizdas)Bet,kai paskaitai apie visokius viliojimus-ten ne tik kad negražu būna,ber ir ganėtinai bjauru.
Bendri pliažai...Na,man visai nepatiktų,kad kažkas nužiūrinėja mano vyrą,o vyrui nepatiktų kitų žvilgsniai į mane.
O jei šeima jau turi vaikų(ūgtelėjsių)Ar ir juos tempsis?Ar tai nesiskaitytų tvirkinimu?
O ar daug "nudistų"gyvena namie nuogi?Niekas nedraudžia.Ar ir svečius taip priiminėtų?
Argumentas-gamta taip sutvėrė,taip būtų teisinga.Bet,toje gamtoje teisingai gyventi-ar daug kas norėtų?Orui atvėsus tas "nudistas" jau ir dairosi šiltesnio apdaro.Ir apie nudizmui netinkamą klimatą nereikia aiškinti.Tose platumose,kur dieną saulė spirgina-naktys "nudistams"šaltos.Vargu ar norės likti neapsišiltinęs.
O tas mažas skiautes ant kūno,reikėtų dar pagalvoti,prieš numetant į šalį.Ypač moterims.Medikai įspėja,kad galima gauti krūtų vėžį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.20 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Atsakau į klausimus. Normaliam vyrui didesnė problema, jei į jo moterį niekas nežiūri, nesvarbu ar apsivilkusią, ar nuogą - ko gero ji neverta žvilgsnių? Tikrai taip, į nudistų pliažus ateina su vaikais, kartais būna kompanija visų trijų kartų - ir niekas dėl to nesijaučia nepatogiai. Rečiau seneliai atsiveda anūkus, bet pasitaiko. Namie... kai kurie pvz. po dušo išeina nuogi ir nieko, kad mato jų vaikai. Kai pats buvau vaikas, draugo mama kartais namie vaikščiojo nuoga, jis tą matė - man atrodė keistoka, bet nepervertinau. Na o kai šalta visi apsivelka, bet tai ir atsako į klausimus - drabužiai dėl šiltumo arba dėl grožio, o ne kad gėda būti nuogam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.20 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Nudizmas su išlygomis nėra nudizmas iš poreikio,ar įsitikinimų.Kai supratau-tai tik noras būti be įdegio juostelių.
Vaikus vedžiotis-neatsakinga.Bet,jei kas to nesupranta-tam ir neišaiškinsi.
Kai vaikai "prisidirba"-suaugėliai ieško atsakymo "kodėl,už ką?".Atsakymai praeityje,bet paprastai to nesuprantama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.20 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nudizmas ir neturi būti - bet kur ir bet kokiomis sąlygomis. Tai, ką turėjote minty - tai ekshibicionizmas, nieko bendra su nudizmu. Nudizmas ne tik dėl įdegio, mano atveju pliaže nuogam yra maloniau, nieko ten tokio nėra, kad vieni į kitus spoksotų lyg pirmąsyk nuogą pamatę - nes jie jau tiek nuogų matę, kad "vienodai rodo". Žinoma, į patrauklesnes ar patrauklesnius dažniau akį užmeta, bet tas pat ir su apsivilkusiais, tai irgi jokio esminio skirtumo.

Nieko tie vaikai neprisidirba, greičiau atvirkščiai. Kai nuogas žmogus jiems neatrodo kažkas nauja, tas nuogumas juos menkai stimuliuoja. Užtat jie gali nebijoti pasirodyti nuogi, parodyti savo trūkumus. Turėjau paną, kurią mama nuo mažens vedėsi į nuogalių pliažą, su ja viskas daugiau nei gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.06.08 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastarnokas
Pastarnokas
Pradedantysis
O gal yra kam tekę tokio pobūdžio viešbučiuose atostogauti? Kokie įspūdžiai?
https://padebesiais.lt/geriausi-nudistu-viesbuciai-europoje-375/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai