Tema sukurta: 2010.08.10 13:41
Pirmas Atgal 8 9 10 11
2011.07.25 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Ne taip toli, kaip įsivaizduoji. Sekta užpudrino smegenis negrįžtamai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.26 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TuriuAngela
TuriuAngela
Naujokas
Tai hormonu sutrikimas kurio deka moteris negali "pasisotinti" seksu, todel su ja neimanomi jokie rimti santykiai. Kartais jas prispiria toks noras, kad nesvarbu su kuo Myletis, svarbu, kad tai butu vyras. Tokia moteris 100% bus kazkada neistikima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.26 05:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


milla3
milla3
Pradedantysis
Jau tris savaites su niekuo nebuvau susitikus. Ir net nebandžiau jokio susitikimo organizuot. Ir šiaip pastebėjau tokį įdomų dalyką - kad man visgi labiau patinka bendraut, susirašinėt apie seksą, o ne daryt tai gyvai. Bet tas bendravimas man patinka tik tol, kol neprasideda spaudimas dėl susitikimo. Tas pats būdavo ir seniau - norėdavau tų vyrukų tik iki to momento, kol jie atsirasdavo prieš mane - o tada jau visos mintys, kad tik greičiau baigtų, nes nebenoriu jo matyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.26 08:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
milla3 rašė:

Jau tris savaites su niekuo nebuvau susitikus. Ir net nebandžiau jokio susitikimo organizuot. Ir šiaip pastebėjau tokį įdomų dalyką - kad man visgi labiau patinka bendraut, susirašinėt apie seksą, o ne daryt tai gyvai. Bet tas bendravimas man patinka tik tol, kol neprasideda spaudimas dėl susitikimo. Tas pats būdavo ir seniau - norėdavau tų vyrukų tik iki to momento, kol jie atsirasdavo prieš mane - o tada jau visos mintys, kad tik greičiau baigtų, nes nebenoriu jo matyt.


Tai, matyt, vyrų klaidos, kad jie spaudžia. Šitas spaudimas numuša norą. Tai tam ir reikėtų pakalbėt, kad vyras nespaustų. Vyras galėtų rankom paglostyti kūną ir daugeliui moterų tai būtų svarbiau už seksą. Visą savo švelnumą perduotų per savo rankas glostydamas kūną.
Iš tikrųjų jei vyras teisingai elgsis moteriai visada bus noras ir kad ir kaip ji pavargusi būtų teisingas prisilietimas i karto nuimtų visą nuovargį, išmintini tik atvejai, gali būti, kada reikėtų iš tikro pailsėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.26 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
pack rašė:

Tu cia pats su savim sneki?

Tiems rašau, kas turi tokią situaciją, kokią parašiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.26 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Return
Return
Patyręs
albab rašė:

milla3 rašė:



Jau tris savaites su niekuo nebuvau susitikus. Ir net nebandžiau jokio susitikimo organizuot. Ir šiaip pastebėjau tokį įdomų dalyką - kad man visgi labiau patinka bendraut, susirašinėt apie seksą, o ne daryt tai gyvai. Bet tas bendravimas man patinka tik tol, kol neprasideda spaudimas dėl susitikimo. Tas pats būdavo ir seniau - norėdavau tų vyrukų tik iki to momento, kol jie atsirasdavo prieš mane - o tada jau visos mintys, kad tik greičiau baigtų, nes nebenoriu jo matyt.




Tai, matyt, vyrų klaidos, kad jie spaudžia. Šitas spaudimas numuša norą. Tai tam ir reikėtų pakalbėt, kad vyras nespaustų. Vyras galėtų rankom paglostyti kūną ir daugeliui moterų tai būtų svarbiau už seksą. Visą savo švelnumą perduotų per savo rankas glostydamas kūną.

Iš tikrųjų jei vyras teisingai elgsis moteriai visada bus noras ir kad ir kaip ji pavargusi būtų teisingas prisilietimas i karto nuimtų visą nuovargį, išmintini tik atvejai, gali būti, kada reikėtų iš tikro pailsėti.


Ale kad gražiai parašyta :) ir iš kur tokių išsilavinusių?... ;) :))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.26 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
Iš Žemės Motinėlės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.26 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Return
Return
Patyręs
Pasakyk jai dėkui ) hi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.26 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


singleman
singleman
Pradedantysis
SmT rašė:

narcizistė rašė:



Pažįstu vieną merginą,kurią įtariu tokia esant.Nes ji yra užsiregistravusi pažintysxxx,nepaisant to,kad turi draugą.Pinigų jai visiškai pakanka,tad žinau tikrai,kad ji dirba ne dėl to.Keista,jog ji visiškai nesibaimina to,kad jos draugas gali sužinot.




koks skirtumas kur ji uzsiregistravus? buvau irgi ten uzsiregistraves ir nieko neivyko su to puslapio pagalba, maciau ten daug merginu kurios nieko neiesko, tesiog taip idomu ir t.t... pletkini ir dar rimta argumenta isivaizduoji radus :/


panašu, kad tu teisus...... ne visada būtina sekso nuotykių ieškoti esant pažinčių svetainėse...... tiesiog maloni kompanija susirenka ir galima pabliuznyti....... o sekso svetainėse - net ir labai atviromis temomis....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.31 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


milla3
milla3
Pradedantysis
Net nebūtina nieko ieškot, užtenka ten būt prisiregistravus, ir tiek laiškų su pasiūlymais ateina, kad net koktu darosi. Ir beveik visi tokie tiesmuki, net pykina... Negi atsiranda moterų, kurios taip iš karto pasirašo...
O malonią kompaniją ten turi nebent tik susibendravę senbuviai, ar kokių sexvakarėlių dalyviai. Nes daugiau tai ten beveik vien peralkę sexmanjakai. nei su kuo pakalbet, nei su kuo pabendraut. Vien tik "davai susitinkam" arba "ką veiki šį vakarą" Jeigu kuris ir surezga normalesnį sakinį, tai vistiek antra žinutė būna "noriu susitikt realiai"... O jeigu kuris sutinka ilgėliau pasirašinėt, artimiau susipažint, tai ilgiau dviejų savaičių neištempia, ir vėlgi - dingsta. Vienu žodžiu - pažinčių puslapiuse visi nori tik "čia ir dabar", o va kad šiaip pabendraut, ir paskui natūraliai galbūt prieit prie realaus susitikimo - tokių nerasta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.05 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


milla3
milla3
Pradedantysis
Jau trys mėnesiai be jokių pažinčių, susitikimų ir be nieko! Puikiai jaučiuosi. Vadinasi tikrai ne nimfomanė.
Arba... kol neprasidės nauja "morčiaus" fazė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.16 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Regimantas52
Regimantas52
Naujokas
būtų neblogai su tokiomis susidurti ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.16 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Regimantas52
Regimantas52
Naujokas
Pakasyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.11.15 07:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kavenskas2
Kavenskas2
Naujokas
Viskas gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.11.15 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
milla3 rašė:

Net nebūtina nieko ieškot, užtenka ten būt prisiregistravus, ir tiek laiškų su pasiūlymais ateina, kad net koktu darosi. Ir beveik visi tokie tiesmuki, net pykina... Negi atsiranda moterų, kurios taip iš karto pasirašo...
...
Jeigu kuris ir surezga normalesnį sakinį, tai vistiek antra žinutė būna "noriu susitikt realiai"... O jeigu kuris sutinka ilgėliau pasirašinėt, artimiau susipažint, tai ilgiau dviejų savaičių neištempia, ir vėlgi - dingsta. Vienu žodžiu - pažinčių puslapiuse visi nori tik "čia ir dabar", o va kad šiaip pabendraut, ir paskui natūraliai galbūt prieit prie realaus susitikimo - tokių nerasta.

Mano pastebėjimai priešingi. Nekvieti susitikti savaitę, vėliau nei į žinutes greičiausiai nebeatsakys.

Digitus rašė:
o priežastys gali būti dvi:
1) fiziologija, hormonų sutrikimas ar pan. žodžiu kaip ir liga. Tokie atvejai tik vaistais gydomi. Paprasčiausiai žmogui reikia atgauti normalią medžiagų apykaitą.
2) psichologiniai, jei vaikystėje koks smurtas buvo patirtas ir/ar išsivystė stiprus nepilnavertiškumo kompleksas (susirasdama daug partnerių mergina tarsi patvirtina sau kad ji yra mylima ir pan.)

Kai bernui norisi triskart per dieną, tai nėra liga ir nereikia taikyti specialaus gydymo, o jei panai tiek norisi, tai jau į psichūškę ją?

Kadangi nemaža dalis kasdien po triskart ilgai netempia, nimfomaniškos panos paprastai turi ne vieną berną. Teko pažinoti, nieko ypatinga. Pasitenkina lengvai, nori daug, jei turi kitą, neslepia.

Nurodytos psichikos problemos nesietinos su nimfomanija. Tai fiziologinis sekso poreikis ir joks kitoks.

mylimukė rašė:
Nimfomanija yra liga ir tai nėra tas pats kaip laisvai besielgianti moteris, kuri be tabu bendrauja su vyrais (ir tai ne prostitucija - čia jau kita "kategorija"). O skirtumas tas, kad pirmoji miega su bet kuo, o antroji pagal tam tikrus kriterijus atsirenka tai, kas jai patinka.

Visų pirma, ji ne miega, kitokiais, smagesniais dalykais užsiima. Antra, renkasi kai turi iš ko rinktis. Nors, būna atliekamus norus patenkina masturbacija.

She1 rašė:
Nimfomanes-saltos, fridriskos moterys.

Taip, ypač - frigidiškos ))

VisadaTEisi rašė:
žiūrėjot gal filmą "Diario de una ninfómana" ("Nimfomanės užrašai")?

Šūdų krūva ir dar aktorė baisi. Ten parodomas nimfomanijos romantizavimas, kas vargu ar atitinka tikrovę.
Žiūrėjau tik dėl to, kad žinočiau ką matė kiti. Nieko vertas filmas.

rkgeisha rašė:
Nimfomanija - moters lytinis nukrypimas, pasireiškiantis nepasotinamu lytiniu potraukiu. Hiperseksualumo atmaina. Nuolat geidžiama sekso; su bet kokiu partneriu (nepriklausomai nuo amžiaus ar išvaizdos, lyties, net rūšies), stengiasi patenkinti lytinį potraukį pasitaikius bet kokiai progai - vakarėlyje, pasimatyme ir pan. Paprastai nekreipia ypatingo dėmesio į aplinkinių reakciją ir moralines normas.

Nimfomane nevadinama moteris, kurios lytinis potraukis yra tiesiog padidėjęs, dėl individualių moters seksualumo ypatybių. Ji normaliai kontroliuoja savo lytinį elgesį, renkasi partnerį. Tokia moteris, patyrusi orgazmą, jaučia pasitenkinimą ir negeidžia greitos pakartotinės sueities, o moterys nimfomanės gali nepažaboti net ir multiorgazmas.

Čia sugebėta pripainioti antrą sutrikimą, kai negebama pajusti pasitenkinimo, anorgazmija ko gero. Tai nereiškia, kad dauguma nimfomanių turi dar šalutinių sutrikimų, greičiau tai atskiri atvejai. Normaliu atveju nimfomanė gali būti pasitenkinusi valandą, tris valandas, pusdienį ar pan. Jei kažkas sugeba ją patenkinti reikiamais intervalais, iš jų gali gautis darni pora (pačiam yra tekę turėti paną, su kuria kasdien be išimčių po 2-3-5 kartus, tęsėsi gal pusmetį, be to tiesiog nieko neveikėm).

Nuolatinis galvojimas apie seksą čia išvis neįtrauktinas, kaip ir toks galvojimas netaikomas jauniems vyrams, kurių ne tokia maža dalis nieko protiškai normaliai dirbti negali, nes vis apie įkišimą galvoja.

milla3 rašė:
Įdomus straipsnis. Ir regis radau panašumų į savo gyvenimą. Ir galbūt lemtingų praeities įvykių, kurie įtakoja tokius sutrikimus. Nors nimfomane savęs dar nevadinčiau, nes dar tvardausi. Bet likus dviese su kokiu nors vyru, niekaip nesugebėčiau jam atsakyti "ne", o ir šiaip, net jeigu vyras ir nerodo jokių užuominų į seksą, vistiek man galvoje sukasi tik mintys apie jį, kaip apie sekso objektą. Bandžiau šituos savo troškimus apribot sukurdama šeimą, bet gan greit atsirado tarsi rutina, norėjosi kažkokių nuotykių. Paskui nėštumas, vaikučio augininimas kuriam laikui apramino tuos nelemtus norus. Bet praėjo pusantrų metų, ir vėl viskas visu gražumu - su vyru sunku ne tik susijaudinti, bet ir pasitenkinti. Aišku sekso su juo dar norisi, bet jis jau nebėra toks malonus, kaip kažkada pradžioje... Nors pasitenkint, išvis sunku su bet kuo, jeigu nepadedu pati sau. Norisi kitų vyrų, teisingiau vieno pastovaus meilužio - aišku klausimas, jei tas vienas atsirastų ar ilgai man jo užtektų... Dar norisi sekso trise - su dviem vyrais. Tokie dalykai man suteikia daugiausiai virpuliukų...

Vyras jau netgi susitaikė su tuo ir leidžia man paįvairint kasdienybę. Bet mane vien tos paieškos vargina, nerandu tokio, kuris sugebėtų mane patenkint, tuo pačiu metu ir graužiu save dėl tokių savo norų ir polinkių.

Prie ko čia nimfomanija? Tai elementarus nuobodulys tam pačiam vyrui, kuris ko gero visuomet elgiasi vienodai, bet kuriai nusibostų ))
jeigu nepadedu pati sau

Teigiama, tokių yra didesnioji dalis moterų - kurios nebaigia, nepadėdamos sau. Nereikia normalių reiškinių priskirti nukrypimams, nes pats nukrypimo apibrėžimas reiškia, kad tai gan reti atvejai.
Aišku apie seksą pradėjau galvoti labai anksti, nuo 13 metų kažkur. Bet jo neišbandžiau net iki 19m

Statistika meluoja, kad nemaža dalis mergaičių pradeda masturbuotis 8-12 metų tarpe, tai anoks čia anksti 13 metų pradėti galvoti ))
Pažiūrėsiu kaip man seksis laikytis savo paskutinio apsisprendimo baigt meilužių paieškas. Jeigu nesiseks, tada turbūt nugalėsiu savo nepasitikėjimą ir pabandysiu kreiptis į psichologus, nes jau iš tikro pavargau norėt to, ko neegzistuoja.

Išdėstyta problema visai ne sekso poreikis, bet savęs graužimas dėl to noro. Psichologas padės nustoti graužtis, ne nustoti norėti. Gal netgi padės?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 8 9 10 11
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai