Tema sukurta: 2019.04.21 13:46
2019.04.21 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

fxx8
fxx8
Patyręs
visai ir taip bloga nuotaika sugedo, man atrodo kad as rimtai toks esu ir tie filmai kur apie tokius rodo, matomai yra tikrove. pasirinko mane is 3 milijonu gventoju (nezinau kiek moteru) viena tikrai normali mergiote per pazintis ir as jai neatrasiau. kokia prasme gyvent, jei tu esi visiskas nevykelis ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.21 23:02 Nauja žinutė

Orlandas
Orlandas
Naujokas
Tai dar nevėlu atrašyti jei ji tau tikrai patinka. Aš gyvenu dėl savęs, kadangi antros pusės neturėjau. Vis bandau ką nors ekstremalesnio išbandyti, nes neturiu prieš ką atsakyti.
Cituoti
Atsakyti
2019.04.22 07:31 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Patyręs
Orlandas rašė:

Tai dar nevėlu atrašyti jei ji tau tikrai patinka.

tai cia tas buvo pries pusantru metu matomai susikuriau kelioms dienoms anketa ir palikau juokais, niekad nebuvo net minties kad mane gali pasirinkti aplamai kokia mergiote, ar tuo labiau tokia mergiote ir ten buvo turbut vienintele foto, kur buvau visiskai i save nepanasus is isvaizdos. greiciau i koki chuligana o merginos apie tokius gi svajoja. arba cia ta telefono programele kuria tada isbandinejau isties tokia stebuklinga.
Cituoti
Atsakyti
2019.04.22 08:12 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Patyręs
Orlandas rašė:

Vis bandau ką nors ekstremalesnio išbandyti, nes neturiu prieš ką atsakyti.

as tai aplamai taip neberizikuoju, kai pajutau kas ta mirtis yra ir kai noresi sugrizt mirdamas, kelio atgal nebebus. gali pabandyti, yra youtube visokiu video, kur zmones bande nusizudyti ir kazkaip pats paklausiau tos rekomendacijos tik tam kad ten tuo metodu dar galima paskutinemis sekundemis apsispresti. uztat zmones net koncentracijos lageriuose isgyvendavo. gyvenimas yra pati didziausia vertybe/dovana duota zmogui. nes nera nieko turbut blogiau, kaip but mirus.
Cituoti
Atsakyti
2019.05.06 16:47 Nauja žinutė

Lina724
Lina724
Naujokas
Tai beda kame? Galitinai damuse tas, kad pries 1,5m. Kazkam pazintyse neatrasei ir del to nevykelis?
O kiek panu truluose vaziavo, i kuri tu pavelavai? arba parduotuvej i grikius uzsiziurejai, kol kokia nors potenciali panele makaronus rinkosi?
Cituoti
Atsakyti
2019.05.07 07:22 Nauja žinutė

Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
fxx8 toks pesimistas, tiesiog is komentaru buna aisku, kad greitai pasiduoda
Cituoti
Atsakyti
2019.05.07 18:08 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Patyręs
Lina724 rašė:

Tai beda kame? Galitinai damuse tas, kad pries 1,5m. Kazkam pazintyse neatrasei ir del to nevykelis?

taip.
Cituoti
Atsakyti
2019.05.08 07:23 Nauja žinutė

Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Viskas cia aisku su tavim. Esi neatsakingas ir nesubrendes draugystems. Rimtoms tuo labiau.
Cituoti
Atsakyti
2019.05.10 07:07 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Patyręs
jeigu gimsi su patrauklia isvaizda, tai realybeje merginos tave rinksis net jei busi be koju ir be ranku. arba jeigu turesi dideli organa, tai tau paklus visos merginos. bet jei neturi nei to,,nei to, tai tada nei viena mergina taves nesirinks ir tikrai neatsakines i jusu zinutes. be to zmogus negali buti atsakingas uz kazka, jei tas dalykas neegzistuoja. kaip imanoma buti atsakingam uz tai ko nera ? rimta draugyste prasideda kai mergina pasirenka jaunuoli savo vyru, o kol to nera, tai negalima vadinti ir rimta draugyste. tai pazintys nebent ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai