Tema sukurta: 2008.10.07 15:34
Pirmas Atgal 1 2
2016.08.23 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karole7
karole7
Pradedantysis
Patinka ir man tokie kambariai, kurie čia pavaizduoti, bet jie turi daug erdvės, kurioje gali daug ką įdomaus sugalvoti suprojektuoti. Deja, mano namai ne tokie erdvūs, o kambariai nedideli. Jau vien todėl noriu nestandartinių baldų, kad maksimaliai išnaudota būtų vieta ir neužimtų daug vietos ir neapkrautų kambario. Man patiko šios nestandartinės spintos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.19 03:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skelbimai2
Skelbimai2
Naujokas
Man tai asmeniškai ne tik namuose patinka ne standartiniai baldai, bet ir darbo aplinkoje. Su vyru pradėję naują verslą, sutarėme ir pagal mane dabar ir mūsų naujame biure visi baldai buvo pagal užsakymus daryti. Mes darėme pas, jei neklystu, šiuos atstovus www.brandoffice.lt, tai likome patenkinti, viskas atitikimo mūsų poreikius ir įvaizdį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.17 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lora41
Lora41
Naujokas
Man ir labai patinka nestandartiniai Nesunkiai galima įgyvendinti visus norus, o kai renkiesi iš standartinių, tai vargelis tikras. O jeigu dar namas ar butas nestandartinio išplanavimo, tai išvis sunku rasti kažką tinkamo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai