Tema sukurta: 2019.02.19 16:26
1 2 Toliau Paskutinis
2019.02.19 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Marius949
Marius949
Naujokas
Sveiki taigi man yra 21 metas ir vis dar neturėjas visiškai merginos jaučiuosi keistai kaip kiti jau turi o tu dar neturi jautiesi apgailėtinas ir dar būdamas skaistus kiek tekdavo susitikt visi mano pasimatymai būdavo nesėkmingi toks jausmas kad man nėra lemta turėti merginą tokią nuojauta kad aš jos niekada neturėsiu nes ieškai ir kaip užburtą jos nerandi.... aišku esu nedrąsus drovus tylus ramus vaikinas. p.s ieškau jau merginos nuo 17 metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.19 16:35 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Už 50€ nemažai norėtų išspręsti tavo problemą. Tik... nevertos jos tų 50€
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 16:41 Nauja žinutė

Marius949
Marius949
Naujokas
Ačiū nedomina tokios.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 17:05 Nauja žinutė

Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Parasyk cia copy paste savo pirmas ziniutes merginoms ir pasakysim kas negerai.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 17:54 Nauja žinutė
Vartotojas prisijungęs Peržiūrėti anketą

fxx8
fxx8
Meistras
Marius949 rašė:

Sveiki taigi man yra 21 metas ir vis dar neturėjas visiškai merginos jaučiuosi keistai kaip kiti jau turi o tu dar neturi jautiesi apgailėtinas ir dar būdamas skaistus

kaip tu gali tureti, jei renkasi merginos. netgi lytinius santykius merginos renkasi su kuo tureti, tai cia jau net nekalbant apie poravimasi ar kazka daugiau. aisku kad jausies atsilupes, visi taip jauciasi merginos taves negerbia del to tu ir neturi tu santykiu.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 17:57 Nauja žinutė

Marius949
Marius949
Naujokas
Nu jo nei vienai merginai nereikalingas reiškias esu...
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 17:59 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Marius949 rašė:

kiek tekdavo susitikt visi mano pasimatymai būdavo nesėkmingi toks jausmas kad man nėra lemta turėti merginą tokią nuojauta kad aš jos niekada neturėsiu

taip, tai dar vadinama intuicija, sestas jausmas, kartais DeJaVu (jei tokios mintys jau kartojasi) ir dar bala zino ten kaip greiciausiai bus taip kaip jauti.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 18:15 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
Marius949 rašė:

tokią nuojauta kad aš jos niekada neturėsiu nes ieškai ir kaip užburtą jos nerandi...

kaip cia tau pasakius, tavo didziausia problema gal kad nerandi, o radus vel gi klausimas ar pasirinks. as buvau lygiai tokioje pacioje situacijoje. tada man atrodo apie 4 menesius ieskojau, nepraleisdamas net menkiausio varianto.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 19:12 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Nesuprantu, ko čia sukti smegenis? Irgi neturėjau panos iki 21, nes... neturėjau tokio noro - draugystė neatrodė patraukli, kažkaip visai nebuvo bendrų interesų, o su bet kuo irgi nesinorėjo. O vėliau... buvo laikas, kai pasiūla kelis kartus viršijo paklausą.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 21:33 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
kaip tik su kiekvienais metais ta "pasiula" mazeja. arti 28 jau dauguma buna susituoke. jei po 30-ties kas tuokiasi, tai pagrinde jau buna antra ar net trecia santuoka. buna tarkim koki zeka pasodina uz nuzudyma i kalejima desimciai metu, tai merginos nenori tiek laukti issiskiria ir vel tuokiasi. arba like tokios, kur nei vienas zekas jau nebeeme. taip kad jei rasi tokiu metu 2-3 kartus issiskyrusia, tai skaityk kad tau jau labai pasiseke siame gyvenime
realiai tu net negali zinoti kiek kartu jau tos merginos buvo istekeje, niekur to gi neraso
Cituoti
Atsakyti
2019.02.19 21:39 Nauja žinutė

Marius949
Marius949
Naujokas
Apskritai kaip ieškai stengiesi ir kaip užburtą nerandi arba pasitaiko visai ne tokios kurios žaidžia su tavimi.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.20 00:32 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Netiesa, jei vyras neapsileidęs, jo paklausa labiausiai išauga virš 30-ies, tada jau lyg ir pakankamai išsilakstęs, tai galima bandyti ilgai trunkančius santykius. Būtent - kai jau esi 30-ies, jos labiausiai pageidauja santykių, pageidaujančių būna daug, dalis tiesiog atakuoja -)) Ir ta paklausa nemažėja bent iki 40-ies. Tik su amžiumi jos ima vis labiau vertinti protą, nei kūną, tai jei šis nespindi, daug tikėtis neverta. Žinoma, turi išlikti stilingas ir neapsileidęs, nesudaryti lovelaso įspūdžio.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.20 07:34 Nauja žinutė

Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Demesio ieskai labiau nei pacios merginos.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.21 08:00 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
kaip afrikieciai sako, po 30-ties lieka tik tai kas liko. apie joki pasirinkima cia net kalba neina (bent jau man ).
Cituoti
Atsakyti
2019.02.21 10:04 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
O kas lieka po 30-ies? Pilna protingų, išsilavinusių ir gražių, tik joms ne taip lengva įtikti
Senas pastebėjimas - pirmiausiai išteka tos, kurios mano, kad tai jų paskutinė galimybė
Cituoti
Atsakyti
2019.02.21 11:20 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
ne, tos virs 30 turi jau labai daug santykiu, iki tol tureje simtus visokiu draugysciu, issiskyrusios ir t.t. sakau, niekur neraso kiek jau kartu moteris buvo istekejusi. o del tu, katros neistekejo, na tai kam patinka tokios kaip tarkim Simonyte ? imk kol kiti nepaeme
o kad visokie atsilupe, net benamiai (irgi kartais) turi visai is paziuros nebaisiu moteru po 30-ties, tai jau rasiau.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.21 11:44 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Savotiška nuomonė. Gal jos turėjo vieną, ar taip negali būti? Tai, kad nenorėjo tekėti - joks rodiklis. Ir išvis, kone visi nori "kad negulėtų kaip lenta", bet tuo pačiu nori, kad būtų labai ribotos patirties. Taip nebūna.

Išsiskyrusi - mano manymu blogai tik tai, kad išsiskyrė, o kad ištekėjo, tai tikrai ne trūkumas. Tiesiog, mano giminėj ir draugų tarpe nėra išsiskyrusių, kaip ir nieko tokio nepažįstu. Pagal savą patirtį susidaro įspūdis, kad gal tai nepatikima moteris ir rimtų santykių su ja neplanuok.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.21 12:14 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
LaisvasPilietis rašė:

Savotiška nuomonė. Gal jos turėjo vieną, ar taip negali būti? .

nebent pasakose
Cituoti
Atsakyti
2019.02.21 12:23 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
jau rasiau, daugumas gauna jaunas grazias nekaltas merginas, tokios draugystes prasideda arti 16 metu. tai dazniausiai buna tos vadinamosios tikros meiles. kazkokia dalis ju ir susituokia.
Cituoti
Atsakyti
2019.02.21 12:27 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
na taip, skyrybos gal nera trukumas, jei santykius nutraukia moteris, bet ne vyras. bet kiek esu gyvenime mates realybeje tokiu situaciju, tai dazniausiai vyrai palikdavo moteris ar del neistikimybes ar del kazkokiu kitu motyvu.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai