Tema sukurta: 2019.10.20 19:51
2019.10.20 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Viktor39
Viktor39
Naujokas
Kontist yra stipriai augantis banko appsas Freelanceriams ir verslo savininkams. Šiuo metu Kontist siūlo nemokamus 50€ visiems naujiems klientams. Jums net nereikės įnešti savo pinigų.
Deja, jokio papildomo bonuso nuo savęs negaliu pasiūlyti, nes neįmanoma susekti kas ir kada užsiregistravo per mano ref. linką, kadangi jie visus bonusus visiems vartotojams perveda vienu kartu kartą arba du per mėnesį.

Viskas ką jums reikia padaryti, norint gauti nemokamus 50€:

1. Spauskite ant šios nuorodos https://kontist.com/?pid=FwF&c=viktorK9D ir puslapyje pasirinkite "Open Account".

2. Užsiregistruokite kaip freelanceris (Freiberufler) ir įveskite bet kokią profesiją. Pvz. "Graphic Designer".

3. Kad gautumėte bonusą, privalote įvesti vokišką adresą. Tam tiks bet koks vokiškas adresas iš Google. (Adreso jie niekad netikrina, nors ir rašo, kad turite turėti pasiruošę proof of residence, kai tvirtinate savo tapatybę, tačiau dar neteko girdėti, kad kam nors būtų reikėję parodyti adreso patvirtinimą.)

4. Pasitivirtinkite savo tapatybę per trumpą video skambutį. Tam jums reiks paso arba ID (lietuviškas puikiausiai tinka) ir viskas neturėtų trukti ilgiau 10min.

5. Kai pasitvirtinsite tapatybę, parsisiųskite Kontist appsą į savo telefoną ir pabaikite sąskaitos atidarymą.

6. Už maždaug dviejų savaičių gausite 50€ bonusą į savo Kontist sąskaitą. Pinigus galite persivesti į bet kokią banko sąskaitą (aš persivedžiau sau į Revolut) arba išleisti per jų virtualią kortelę. Kai sąskaitoje nebelieks pinigų, galite labai lengvai uždaryti ją nueidami į Settings -> Personal Data -> Close account.

Turėkite omenyje, kad pirmas 90 dienų nuo registracijos jums nereikia nurodyti jokios "Tax information" ar panašių dalykų. Kontist gali jums atsiųsti emailą prašydami tai nurodyti, bet galite paprasčiausiai juos ignoruoti. Aš taip padariau ir vis tiek gavau bonusą.

Pats parekomendavau draugę, kuri užsiregistravo per mano ref. linką spalio pradžioje ir abu gavom bonusus spalio 16d.:

https://i.imgur.com/9IZzxnf.png

Sėkmės! ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai