Tema sukurta: 2016.01.02 17:18
2016.01.02 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Urte3
Urte3
Naujokas

Natų skaitymas man yra labai sudėtinga, muzikuoju, groju keliais instrumentais, tačiau iš klausos. Norėčiau išmokti skaityti natas, lengviau ir greičiau išmokti skaityti natas?

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.04 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eimantuke2
eimantuke2
Naujokas

Norint išmokti lengvai ir greitai skaityti natas manau reiktų susirasti gerą muzikos mokytoją, kuris tave galėtų pamokinti :)

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.30 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugileRar
RugileRar
Pradedantysis
Jei muzikuoji, tai natų skaitymas bus kaip nauja kalba su 8 raidėm. Jei sugebi skaityt tekstą iš 32 raidžių, tai iš 8 bus vienas juokas - tiesiog pasigooglink, manau internete apstu pamokų, ypač jei angliškai skaitai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.27 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ievute31
Ievute31
Naujokas
pritariu, aš kažkiek skaitau iš natų, tai daugiau atsimeni kur kokia nata yra ir tada sudedi viena su kita. tik ten išeina ne 8 raidės, o kokios 24 ir dar visos su diezais ir bemoliais jei nuo pačios žemiausios iki aukščiausios o dar pianinu grojant, tai dar atskirt kur bosinės, kur paprastos natos tai man labai sunku buvo suprast.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.27 17:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Čia antroji žavioji muzikos m-klų pusė - solfedžio. Kaip sakoma, mėgaukis, nes kitos išeities neturi Instrumentas - tai yra viena, t.y. tik "uogytės". Taigi sveiki atvykę į solfedžio pasaulį, Urte3, t.y. karalystę. Dar nesu nei sutikus, nei girdėjus nei vieno, kuriam tai patiktų, bet gal tu būsi pirma. Kitaip natų "nevaldysi"
Nesupratau komentaro dėl bosinių natų, jos juk bosinių natų penklinėje, jas žymi ne muzikos raktas, bet boso raktas.
O visa ta bemolių, diezų, bekarų politika nėra tokia baisi - diezus, bemolius džiaugsmas groti, pragaras - solfedžiuoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai