Tema sukurta: 2020.03.17 23:27
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2020.03.18 10:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
jei tu savo merginos nevadini monstru ar kuo nors panasiai, kai si guli pajungta prie dirbtinio kvepavimo aparato, tai sansu tureti mergina yra mazai
o tai nebandei kur nors uzsienyje ieskot ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 10:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
A6C54B rašė:

Kam man užsienis, jei aš norių lietuvaitės (nors gal su jomis sunkiau).


ziurint koks tas uzsienis ir kokios merginos. lietuvius vyrus dazniausiai renkasi merginos is Kinijos, Afrikos, Tailando, reciau is Ukrainos. ta prasme is ganetinai skurdziu saliu. lietuvaites graziausios pasaulyje, kas sesta isteka uz turtingo uzsieniecio, tai tau bus sunku tokia rast, uztat ir patariu ieskoti Azijoje arba Afrikoje. nes kad kokia normali angle ar prancuze kabintusi lietuviui ant kaklo kazkaip neteko girdet, o kaip pats sakei - su lietuvaitemis sunku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Vyrai neturėtų bijoti sunkumų..........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Okeyokey
Okeyokey
Pažengęs
Su uzsieniete nebent jei pats vyktum dirbti, ar dirbti ir gyventi i uzsieni. Jokia uzsieniete nesirinktu lietuvos.
Lietuvoj nelabai rasi. Viskas iskart remiasi i tai ka turi ir kiek turi. Koks tu zmogus yra paskutineje vietoje. O ir pasirinkimas mazas. Lietuva maza salis. Emigravusiu nemazai, o internetiniai portalai nera tokie aktyvus kaip kazkada. Maziau nauju registruojasi ir bendravimas toks nekeliantis noro bendrauti toliau. Bet nemokysi juk kitu bendravimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Moni12
Moni12
Naujokas
Man kiptik atrodo, kad vyru trūkumas didelis, tai mergina turėtu būti nesunku rasti. Bet aišku šiais laikais merginos labai daug nori, visko iškarto. Bet yra tikrai normaliu O dėl bendravimo pažinčiu programėlėj tai atrodo, kad čia vyrai visi užsiregistrave čia tik sekso paslaugom, praktiškai visi vedę, bendrauja irgi kaip kokie nevispročiai. Vienas kitas pasitaiko su kuom padoriau gali pabendrauti. Todėl čia ir neužsibūna manau ilgai normalios merginos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Kaip tik taip ir yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Okeyokey
Okeyokey
Pažengęs
Tie vyrai kurie tik seksus siulo yra tiesiog nuotykiu ieskotojai be vertybiu. Gal vieni tai daro net neturedami zmonu, o tiesiog desperatiskai jau kuriems teko nusivilti, tureti karciu patirciu, todel ir galvoja, kad visos vienodos. O tie kas vede jau jiems patiems geriau zinoti kokios ju priezastys. Blogai, kad del tokiu iskart etiketes klijuojamos visiems. Juk kiek merginos pastebi tuos nepadorius pasiulymus siulancius, bet pacios nepastebi kiek geru vaikinu atstumia kai joms raso geri, padorus.
Taip, merginos nori visko iskart, visko paruosto. Bet sakyti, kad nesunku rasti yra absurdas. Mergina sukurtu kokia anketa bent kuriam laikui del tokio eksperimento su kokio nors vaikino nuotrauka, po to istrintu aisku, tik pabandytu pakalbinti merginas, tada suprastu viska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Moni12
Moni12
Naujokas
Man asmeniškai vyru rašė laaaaabai daug. Bandžiau tikrai daug kam atrašinėt, bendraut. Bet kai vienas po kito vos ne nuo pirmu žinučiu pradėdavo siūlyti tai palaižyt, tai jauni rašo, kad galim būti meilužiais, kokie jie faini ir tt, na po tokiu tikrai atšoka paskui fantazija kažkam išvis atrašinėt. Kaip tik nepaklausi, tai vedęs, tai turi mergina. Kažkoks absurdas. Tai todėl merginos nebeatrašo daugeliui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Donatas62
Donatas62
Pradedantysis
Kokiu liurbiu reikia but, kad taip dejuot ir nesugebet per 10 metu ant koju atsistot. Per pirma krize i UK isvaziavau, 5 metus atariau ir si ateinanti krize man pofig. Niekam nesu skolingas , nuosavas namas ir geras darbas. Dirbt daugiau reikia o ne verkslent, kad nuo krizes iki keizes tusciom kisenem ir skyletom kojinem vaikstai, apie trusikus patylesiu.Nprmali moteris i driskiu neziures.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.21 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Okeyokey
Okeyokey
Pažengęs
Moni12, tai vat, ieskodamos kazkokiu idealu, kuriu neegzistuoja, bet vistiek tada pradedama vis daugiau trukumu ieskoti, tada ir netinka tas, netinka tas ir tas. O jei paziureti kitaip i zmogu ir pasidometi, tada tikrai butu realu susirasti antraja puse. Truksta paprastumo, todel ir tada nereikia stebetis, kad paieskos uzsitesia, o tai reiskia kad ir dauges procentaliai tu zinutes, kurie iesko nuotykiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 07:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
A6C54B rašė:

Būtent prancuzės ir rašo.


tikiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 08:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
A6C54B rašė:

O lietuvės išvis neparašo.


na isivaizduok, tau kasdien parasytu koki 400 graziausiu merginu, atrasimetum visoms ? ne, atsirinktum kelias ir bendrautumei. taip ir merginos atraso tik tiems, kas nusiuncia savo didziausio lytinio organo nuotrauka ar paraso kiek ten turi banko saskaitoj, kiek metu are uzsieny, kiek mergu palike, kiek masinu ar namu prisipirke ir t.t. normalu.
arba spjauni i viska ir nebeieskai merginos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 08:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Moni12
Moni12
Naujokas
Fxx8 su pirmu tavo sakiniu sutinku 100 proc. O ka toliau parašei visiška nesamonė. Man toks kur pradėtu girtis koks jis pasiturintis, koks jis nuostabus, o dar jei pradėtu girtis koks jo organas didelis aš jį pasiusčiau toli toli..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 08:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
A6C54B rašė:

Aš išvis nežinau ką reiškia mylėti ir būti mylimam.


merginos kai myli, tai dovanoja savo isrinktiesiems geles arba kabinasi ant kaklo. o jei esi pasaulio valdovas ir tave renkasi visos merginos, tai meto geles po kojomis, kaip Cezariui. mane irgi mylejo, tik gyvunas, ta prasme liudejo kai manes nebuvo. tikrai netikejau kad gyvunas tiek gali prisiristi prie zmogaus. pabudo man net vyriski instinktai (net netikejau kad pas mane tokie aplamai yra ), bet ant kitos dienos iskeliavo tas gyvunas i kita pasauli, uzverte kelenus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
O tai ką tu jam padarei?...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Okeyokey
Okeyokey
Pažengęs
Is kur tokia 100 procentine nuomone, kad lietuvaites graziausios pasaulyje? Abejotina ar zmones isvis pakeliave po pasauli, kad teigia drasiai del paciu graziausiu. Kazkodel miss pasaulis titulo nei viena lietuve nelaimejo Kiekviena salis turi graziu ir negraziu. Aisku, paklausi turisto, tai sakys grazios. Nes nejau svetimoje salyje sakys, kad negrazios? Sakys grazios ar net graziausios, kad neizeist vietiniu. Manau tas minejimas, kad jos kazkokios ohoho grazios yra klaidingas ir joms kai tenka isgirsti tai, kad "graziausios" jos iskart uzrietusios nosi elgsis lyg super star. Is europieciu, tai galima ir airiu, vokieciu, skandinaviu, ukrainieciu, lenkiu daug graziu rasti. Bet sakyti, kad lietuves graziausios pasaulyje yra melas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
O lietuvaitės gražiausios pasaulyje...Ypač aš...Čia kai apsireiškia tipo užsieniečiai,tai,iškart,man ir parašo,kad esu stulbinančio grožio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Okeyokey
Okeyokey
Pažengęs
Kad buna ir draugauja su lietuviais tos uzsienietes, bet tai retai labai nutinka. Ten vietines kurios draugautu su uzsienieciu (ne tos pacios salies pilieciu) yra retas reiskinys. Priklauso nuo salies, kulturos, mentaliteto.

Ir siaip, keisti zmones, kurie vyksta i uzsienius be kalbu zinojimo. Kaip ka rasi jei nemoki kitos kalbos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Moni12 rašė:

Man toks kur pradėtu girtis koks jis pasiturintis, koks jis nuostabus, o dar jei pradėtu girtis koks jo organas didelis aš jį pasiusčiau toli toli..


nebutina girtis, uztenka visa tai tureti kad tave rinktusi visos merginos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.22 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Jevgenijussss rašė:

Is kur tokia 100 procentine nuomone, kad lietuvaites graziausios pasaulyje? kad lietuves graziausios pasaulyje yra melas.


na tai ir sakau kad lietuvaites graziausios pasaulyje, o ne Lietuvoje, nes dauguma yra isvykusios ir gyvena su turtingais uzsienieciais, o kad lietuvaites nedalyvauja grozio konkursuose, tai tiesiog cia nelike kam dalyvaut. o jei ir atsiranda kokia, tai tuoj atsiduria kokio arabu seicho lovoje po konkurso. ir taip vel nelieka Lietuvoje. paskaitykit googlej straipsni nekaltybe prarasta seicho lovoje ir viska suprasit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai