Santrauka: Tik merginos/moters
Tema sukurta: 2020.10.27 19:49
2020.10.27 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Junior4
Junior4
Naujokas
Jauna porele 23m, iesko merginos, moters nuotykiams ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.27 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx8
fxx8
Meistras
nei viena mergina/moteris nepakes konkurentes salia, nebent tik prostes. iesko naivuoliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.27 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Meistras
fxx8 rašė:

tiksliau prostitucijai


Ten ne prostitucija,ten baisiau.Prostėms sumokama,jos pasiima ir viso gero.
Tuose trikampiuose įviliojama-pasitraukti neleidžiama,nes jiems nėra paprasta rasti,todėl,jei kas užkimba-nė už ką nenorima paleisti.
Paleidžiama viskas,kad sulaikytų-filmuota medžiaga,šantažas,grasinimai...
Įsivaizduok,per ką tenka pereiti trečiam asmeniui, jei susigundo iš kvailumo įsivelti tiek v-m-v,tiek m-v-m.jei jie po pakvailiojimo nori pasitraukti.Na-pakvailiojo vedęs-ištekėjusi-šantažas,kad antra pusė sužinos.Jei mergina-vaikinas-šantažas,kad jo jausmų objektas sužinos.
Apie tai skaičiau žiniasklaidoje,kai pakliūvęs vyrukas ryžosi viešai išpažinčiai.
Neduok Dieve su tuo susidurti.NORMALŪS ŽMONĖS TOKIŲ DALYKŲ NEIEŠKO. O jei ieško-signalas-ATSARGIAI,nes neaišku,su kuo turėsi reikalų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.28 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Visur sąmokslo teorijos. Neik į gatvę, ten gali kas nors nutikti.
Labiausiai tikėtina, kas gali nutikti nepageidaujamo - išties ten ne porelė, o nupušęs senis, besitikinti gauti merginos fotkių, suprantama neapsivilkusios. Arba tiesiog vienas bernas, bet kam tokiam mulkinti kad bus trise - nesuprantama.
Žinau saitą, kur tokių pomėgių veikėjų nemažai renkasi, rengia pisbalius, ten dalyvavusių daugybė. Sudominusius vyrus būna panos pačios kviečia, yra bent keletas labai aktyvių. Ir kas gali būti netikėta, pasirodo bent seniau jie rengdavo svingeriškus savaitgalius Palangos ir Nidos nuogalių pliažuose. Pradžiai nesupratau, kaip taip prieina ir pasiūlo dalyvauti grupiniame, čia ir dabar )) Neik į kopas, nes ten 2+2 ar dar daugiau tratinasi, na toks epizodas praeinant - 2 diedams panos čiulpia, o tie tai kitam čiulpiančiai pirštus kaišioja. Dabar neliko ištvirkėlių, baigėsi nesąmonės viešoje vietoje, juk į pliažą daugelis eina ne pasidulkinti. Dabar, kiek žinau, jei gamtoje, tai kur nuošaliau, o visus metus - įvairiose pirtelėse. Buvo keletas porų, per TV viešinosi.
Su viena teko šiek tiek pabendrauti, buvo įdomu sužinoti, kodėl. Jauna ir graži, gyvena su 20 metų vyresniu... Todėl, kad jauni ją k. laiko, o jis ne tik neturi priekaištų, bet ir neprieštarauja, kad ji su kitais dulkinasi. Tai reiškia, kad ją myli, o kai myli - viską leidžia. Kiek supratau, jai jokių problemų kas savaitę susirasti naują sugulovą. Nusivylusių kaip ir negirdėti, išskyrus gal vieną gyvenimo nuskriaustą, kuriam nepakilo, tai kalta pana, pas kurią važiavo ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.28 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Meistras
LaisvasPilietis rašė:

Palangos ir Nidos nuogalių pliažuose. Pradžiai nesupratau, kaip taip prieina ir pasiūlo dalyvauti grupiniame, čia ir dabar )) Neik į kopas, nes ten 2+2 ar dar daugiau tratinasi, na toks epizodas praeinant - 2 diedams panos čiulpia, o tie tai kitam čiulpiančiai pirštus kaišioja. Dabar neliko ištvirkėlių, baigėsi nesąmonės viešoje vietoje, juk į pliažą daugelis eina ne pasidulkinti. Dabar, kiek žinau, jei gamtoje, tai kur nuošaliau,


Buvau aš tuose pliažuose savo laiku dažnai.Ir palangoje,ir Nidoje.Jei minimi nuogalių pliažai-nudistų,tai neteko,nes tuo metu nebuvo.Bet,jei ir būtų buvę-būčiau ten nėjus.Kokio velnio,jei buvo moterų pliažas,kuriame ,kartais ir pasipliažindavau.Ir po kopas vaikščiojau,ir niekada nesisekė nieko užklupti...O LaisvamPiliečiui,kur bepasisuktų ,vis sekasi pamatyti.Kiek man žinoma,į nudistų pliažus dažniau ateina poros,negu pavieniai.Kad poroms,kartu gyvenančioms ne vienus metus taip užspirgėtų,kad reikėtų eiti į kopas,dar ir su pašaliniais-nelabai tikėtina.Ir visai nerealu,kad taip elgtųsi tie,kurie ką tik pradėjo šeimą žaisti,kuomet ten ir jausmai ir pavydas.
Ir gamtoje neteko matyti.Gal dabar,kai labai daug kas ištvirko-jau galima,bet ne gerokai anksčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.29 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Nuogalių paplūdimys ir bobapliažis - tai greičiau priešingybės, viename renkasi be kompleksų, kitame labiausiai kompleksuotos. Netiesa, kad ateina poromis, žinoma, tokių didelė dalis, taip pat su vaikais visokio amžiaus, kartas būna seneliai, vaikai ir anūkai - visa giminė. Gali ateiti tiesiog pažįstami, šiemet ten eidavau su pana. Vieni iš seniai matomų - tėvas ir dukra. Jaunų ir gražių panų pavieniui ateina retai, nors užpernai ten "atsitiktinai" susipažinau su išties simpatiška mergina, tai ne vienetinis atvejis. Bet apie ten planuojamus "erotinius vakarėlius", išvertus suprantamiau - grupinius svingerių susibūrimus, sužinojau iš specifinio saito, kur būdavo nurodomos datos. Taigi, pagaliau juos iš ten išgujo. Tarp kitko, Palangoj, Nidoj, Smiltynėj nuogaliai savo vietose rinkosi dar sovietmečiu, tiesiog už pliažų ribos ir atsitiktiniai retai užklysdavo, aš buvau girdėjęs, bet neteko nueiti.

Maždaug 1988 metais (prieš ir po kelis metus nebuvau pajūry), einame keliese per kopas, tiesiog tame pliaže netoli tilto, o ten tratinasi, tai mes apėjome, o draugelis peržengė, sako ko jie man čia ant tako guli ))

Kai buvau dar mažas, tekdavo kone kasdien nueiti į tokį neoficialų parką miesto centre, pusiau primenantį bruzgynus, tai jame tiek besitratinančių buvo, kartais mes pacukai 7-10 metų imdavome nervinti, aplink ratuku bėgiojam ir šūkaujam ko patys nesuprantam )) Taip pat ten, prie Nemuno, buvo atokus pliažas, panos ten neretai nuogos degindavosi, mes pacukai irgi nuogi maudėmės.
O taip pat mes kieme buvome įsirengę tokį "štabą", į ten atsitempėme išmestą sofą ir pasislėpę sėdėdavome, pro plyšius stebėjome aplinką - pacukai taip žaidė karą. Tai į tą mūsų štabą kareiviai vis panas atsivesdavo, jei užklupdavome, į duris spardėme ir baisiai rėkėme, kad fašistai puola )) Bet tuos kareivius suprantu, pačiam vėliau teko... tik pas mus ateidavo 2 arba 3, tos trečios niekas nenorėjo nes negraži ir stora, vykdavo grupinis dyzelinėj generatorinėj - niekas ten nevaikšto, šilta, vietos yra, šviesos verčiau nedegti.

Be visa kita, kiekviename dideliame mieste yra specifiniai klubai, į kuriuos renkasi svingeriai ir šiaip atsitiktinio sekso mėgėjai. Vilniuje tai SugarClub. Vis ketinau nueiti tiesiog pažiūrėti, kas vyksta, bet tinkamos panos į porą neradau. Turiu minty, nuėjus niekas neverčia dulkintis, galima tiesiog su aplinka susipažinti. Girdėjau, daug damų su kaukėmis, panašu pasitaiko gyvenime nemažai pasiekusių, tokias pramogas mėgstančių. Teko kalbinti vieną iš (nesakysiu kurios) ministerijos, kuri "kartą buvau, daugiau nenoriu".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.29 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Prie ko čia kompleksai ar ne kompleksai.
Tiesiog-man visai neįdomu,nei pačiai neestetiškai atrodyti,nei kitus matyti.Ot gražu mat-kažkokį apželdinimą matyti ir kad kažkas ten tabaluoja.Ne gėlytės ten auga,kuriomis būtų smagu gėrėtis,domėtis,nes pas kiekvieną vis kitokios -nematytos.
Moterų pliaže kelis kartus buvau,bet pamačiau,kad negerai kūnui.Krūtims.Nes ta vieta yra mažiausiai gaunanti saulės,mažiausiai prie to prisiderinus-jei kitur įdega normaliai-tai tos vietos skausmingai.Labai jautru,o dar ir vėžį galima prisidegint.Daugiau ir nebevaikščiojau-visiškai nėra reikalo būti labai tolygiai įdegus.Gal tai rūpi kam nors-pavz,kieno toks specifinis atseit darbas už kurį mokami pinigai.
Tuose vakarėliuose-kas ten gali būti įdomaus-matyti pornuxą,tik gyvai vykstančią.Dar šlykščiau,nei filmuota.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.29 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
To "apželdinimo" visai nėra panašiai 30 metų, dabar lyg ir vėl grįžta "natūrali" mada, bet vargu ar bebus visuotinė.
Taip, būna, moterys pagaliau ateina į nuogalių pliažą - krūtinė perdegus, pati tiesiog įdegus.
Man tai paprasčiau, esu šiek tiek žabalas, tai moterį nuo vyro skiriu, bet detaliau nematau, nekyla klausimai kaip ten kas atrodo )) Jei ką, ten mažiau vieni į kitus spokso, nei kituose pliažuose, tiesiog visiems tiek natūraliai viskas atrodo, kad jau nebeįdomu.
Mano tikslas eiti į pliažus - tikrai ne įdegis, tik noras pabūti gamtoje. Jūroje mėgstu plaukioti 2-4 val per dieną, tai krante pabūnu mažiau ir niekuomet nedrybsau lyg išklotinė, kad tik lygiau įdegti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.29 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Kituose pliažuose,kaip tik todėl daugiau ir spokso,kad su maudymukais,glaudėmis visi daug gražiau,patraukliau atrodo.
Visai nesmagu matyti moteris su suglebusiomis nuo vaikų maitinimo krūtimis,strijomis,ar gerokai padribusiu pilvu.Ką padarysi-toka gyvenimo realybė.
Vyrų pilvai nė kiek ne fainiau atrodo.Na,moterys apsivilkę vientisą maudimuką jau ir paslepia tą neestetiką,vyrams net to neišeina.
Man neįdomu visą tai matyti,tai kojos nekeliu ten,kur nesmagu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.29 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Gal ir kvailas esu, bet man moters krūtinė, kuri maitino kūdikį - gražesnė. Ji nenutįsta iki bambos, tai greičiau baisaus sustorėjimo ir vėliau sublogimo požymis.
Bendrame pliaže ne tiek mažai diedų, ant kurių trūsikų buvimu galima būtų įsitikinti tik dviese pakėlus pilvą )) Blogiau, kai tokie pat vaikai, lyg tie Michelin žmogeliukai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai