Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Menopace kapsulės N30

INFORMACINIS LAPELIS

Prekinis pavadinimas MENOPACE

Kaip buvo įrodytas MENOPACE gydomasis poveikis?
MENOPACE buvo sukurtas ekspertų grupės, kurioje buvo aukštos kvalifikacijos farmacininkai ir medikai konsultantai. Šio preparato sukūrimas yra paremtas rimtų mokslinių tyrimų rezultatais ir jis skirtas moterų menopauzės ir pomenopauzinio laikotarpio gerai mitybai užtikrinti.

Menopauzė žymi vaisingo periodo pabaigą, kuomet kiaušidės nustoja gaminti estrogenus. Šiuo laikotarpiu yra ypač svarbūs tam tikri vitaminai ir mineralai. Kiekvienoje MENOPACE kapsulėje yra efektyvus maistinių medžiagų, reikalingų šiam laikotarpiui, derinys. Tai B grupės vitaminai, chromas ir selenas. Ypač yra svarbus vitaminas B6, taip pat cinkas ir magnis, kurie organizme panaudojami gaminantis gama linoleno rūgščiai. Gama linoleno rūgštis yra į hormonus panašių organizmo medžiagų, padedančių reguliuoti hormonų pusiausvyros pokyčius, pirmtakas.

MENOPACE sudėtyje taip pat yra boro ir vitamino D, kurie padeda palaikyti kalcio kiekį organizme. Iš viso MENOPACE sudėtyje yra 22 maistinės medžiagos, kurios sudaro moksliškai pagrįstą 100% vitaminų ir mineralų derinį.

Veikliosios medžiagos MENOPACE sudėtyje yra šios veikliosios medžiagos, palaikančios mitybos būklę menopauzės ir pomenopauziniu laikotarpiu: 750 mg (2500 TV) vitamino A, 2,5 mg (100 TV) vitamino D, 30 mg vitamino E, 45 mg vitamino C, 10 mg vitamino B1, 5 mg vitamino B2, 20 mg nikotinamido, 40 mg vitamino B6, 400 mg folio rūgšties, 9 mg vitamino B12, 30 mg biotino, 30 mg pantoteno rūgšties, 30 mg PABR, 12 mg geležies, 100 mg magnio, 15 mg cinko, 225 mg jodo, 2 mg mangano, 1 mg vario, 50 mg chromo, 100 mg seleno, 2 mg boro.

MENOPACE sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, glitimo, konservantų, krakmolo, cukraus, riebalų ir mielių.
MENOPACE nebuvo tirtas su gyvūnais.

Kas dar įeina į MENOPACE sudėtį?

Kapsulės sienelės sudėtis: želatina, titano dioksidas, vario chlorofilas, išgrynintasis vanduo.

Forma ir kiekis pakuotėje
Kapsulės.

Pakuotėje yra 30 kapsulių: po 15 kapsulių lizdiniame lakšte, dėžutėje yra 2
lizdiniai lakštai.

Prekybos leidimo savininkas
Vitabiotics Ltd., 1 Beresford ave., Wembley, Middlesex, HA0 1NU, Anglija

Kada rekomenduojama vartoti MENOPACE?

MENOPACE yra efektyvus kasdienis maisto papildas, kurio speciali sudėtis padeda palaikyti sveikatą ir aktyvumą menopauzės ir pomenopauziniu laikotarpiu. Jis gali būti vartojamas po menopauzės tiek laiko, kiek reikia. Nėra nustatyta ilgiausio galimo MENOPACE vartojimo laikotarpio trukmės. MENOPACE taip pat rekomenduojama vartoti moterims, kurioms anksti prasideda menopauzė.

Kada nerekomenduojama vartoti MENOPACE?

MENOPACE neturėtų būti vartojamas kartu su kitais multivitaminų ir mineralų gaminiais.

Ką reikėtų žinoti prieš pradedant vartoti MENOPACE?

MENOPACE sudėtyje nėra jokių hormonų, todėl jį galima vartoti taikant pakaitinę hormonų terapiją. MENOPACE tinka vartoti moterims, kurioms buvo atlikta dalinė ar pilna histerektomija. MENOPACE visiškai saugiai gali vartoti krūties vėžiu sergančios moterys bei tos, kurių giminėje yra buvę krūties vėžio atvejų.

Ar galima maisto papildą vartoti vaikams?

MENOPACE nerekomenduojama vartoti vaikams.

Ar galima MENOPACE vartoti vienu metu su vaistais?

Paprastai MENOPACE galima vartoti kartu su vaistais, kaip, pvz., kartu su pakaitine hormonų terapija, kadangi jo sudėtyje yra tiktai vidutinis vitaminų ir mineralų kiekis ir nėra jokių vaistų ar hormonų. Dėl MENOPACE vartojimo kartu su vaistais mes rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Kaip ir kada reikėtų vartoti MENOPACE?

Rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę papildo per dieną valgant ar iškart po valgio, užsigeriant pilna stikline vandens ar kito šalto gėrimo. Geriant kapsulę kartu su dideliu maisto kiekiu sustiprėja maisto medžiagų absorbcija ir tai sumažina pykinimą, kuris kartais gali pasireikšti, jeigu multivitaminai yra geriami nevalgius.
MENOPACE reikia vartoti tik pavalgius.
Visuomet Menopace vartokite užsigerdami pakankamu kapsulei praryti skysčio kiekiu. Tai neturėtų būti kava ar arbata, kadangi nuo jų kapsulė gali per greitai suirti.

Ar vartojant MENOPACE pasireiškia koks nors šalutinis poveikis?

Vartojant MENOPACE pagal nurodymus nėra stebėta jokio šalutinio poveikio. Neviršykite rekomenduojamos papildo dozės.

Perdozavimo atveju nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

MENOPACE laikymo sąlygos

Kapsules laikyti sausoje vėsioje vaikams neprieinamoje vietoje.
Už vertimo tikslumą atsakau: I.Motūzienė, Lukiškių poliklinikos bendrosios praktikos gydytoja
Tekstą redagavo: UAB "Medikų žinių leidykla" stilistė Kristina Brimaitė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai