Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.01.18 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Melancholija

Melancholija (1)
1. med. psichinė liga, pasireiškianti liūdnumu be priežasties: sunkioji m.
2. sunki, prislėgta nuotaika, liūdesys, nusiminimas: jį slegia m.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.13 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Irutė9
Irutė9
Naujokas
Nežinau kodėl, bet kuo toliau, tuo labiau nusiviliu žmonėmis. Atrodo, tiki jais, bet jie vis nuvilia dar iki šiol nežinomais būdais. Kiek gali žmogaus širdis atlaikyti nusivylimų, kol nebegali tverti ir nutraukia savo kančias? Gal čia tiesiog šiuo metu toks laikotarpis. visada jautri asmenybė buvau, bet čia jau turbūt nusivylimų viršūnė.
Tėčio savižudybė buvo žiaurus smūgis. Kaltinau save, aplinkinius, tada verkiau, tada pykau, tada reikėjo, kad nors vienas žmogus šalia būtų, nors stūmiau visus nuo savęs, nes nebegalėjau klausyt užuojautų. Tada prisiminiau viską, ką tėtis yra sakęs, ir, kad ir kaip gyniau savo priešingą nuomonę, JIS dėl visko buvo teisus. Labai priešinosi mano draugystei su viena klasoke, o aš nuoširdžiai maniau, kad ji mano geriausia draugė, kol įsitikinau, kad esu reikalinga tik tam, kad galėtų išsipasakot savo blogiausius dalykus, o prieš kitus atrodyti tobulai. Beje nedalyvaujant jos "laimingajame gyvenime". Visada saugojau jos didžiausias paslaptis, gelbėjau bėdoj, o kai man buvo negerai, ji net nepaklausė kodėl negaliu atvykti ir "užsiraukė".
Vyrai. Neištirta ir protu nesuvokiama karalystė. Kai atrodo, kad pagaliau juos perpranti, viskas staiga dūžta. Įsimyliu stipriai ir aistringai. Viską stengiuosi daryti tobulai, iškart pastebiu, jei kasnors yra negerai, kuo nors nepatenkinti, bandau išsiaiškinti, bet negaunu nieko. Jokio atsakymo, tiktai užsisklendimą. Kol visa meilė virsta skausmu ir lieku sudaužyta širdimi...
Nežinau, gal aš kaip magnetas traukiu tokius žmones, kurie siekia tik asmeninės naudos, ar tiesiog visa žmonija yra savanaudiškumo, egoizmo mišinys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai