Santrauka: vaikinai rašykit
Tema sukurta: 2012.05.24 22:19
2012.05.24 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


yakalaka
yakalaka
Pažengęs
Taip pagalvojau, kad būtų visai įdomu paskaitinėt tokius dalykus ir pasisemt iš to žinių ar įkvėpimo. Noriu, kad vaikinai parašytumet savo meilės istorijas su pikantiškom smulkmenom, SMSais ir t.t. Labai knieti sužinoti, kaip jūs kabinate merginas, palaikote ryšį ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.11 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hiphopgirl
Hiphopgirl
Pradedantysis
Alio?nejaugi niekas to nepatyrė?
------
dar žodis ir tavo dantų šepetėlis ryt nebeturės ką veikti:-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.21 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kaulėta
Kaulėta
Meistras
Jei ir patyrė, nieks nerašys. Neprisipažins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.05 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blogeris
Blogeris
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.05 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blogeris
Blogeris
Naujokas
Ką manote?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.06 07:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MultiCore
MultiCore
Pradedantysis
Žiauriai graži
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.28 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugilėLove2251711
RugilėLove2251711
Pradedantysis
Na aš papasakosiu savo meilės istoriją.Mano vardas Rugilė. Man 11metų. Kiekvienas mano klasiokas ir klasiokė yra kažką isimileje. Aš irgi esu isimilejusi. Aš esu isimilejusi...savo geriausią draugą. Aš ji įsimilėjau pries 3menesius. Pati to nepajauciau. Kažkada sakiau kad jį myliu bet jis pagalvodavo kad as juokauju. Aš galvojau kad man nebėra vilčių ir nesvarbu kad aš jam gražiausia ir draugiškiausia iš klasės tačiau taip nebegalvoju iki vieno penktadienio. Kadangi ar važiuoju autobusu suprantama kad veiksmas vyko autobuse . Turiu daug pažįstamų iš 12klasės. Taigi viskas vyko taip as isėdau į autobusą ir buvau užėmusi vietą jam. Ateina mokyklos prezidentas ir sako : įleisi aš atsakiau jog ne ateina toks kadilius sako nu dw įleisk aš atsakiau gerai (nes galvojau jog jis atsisėdo kitur) paskui mokyklos prezidentas sako:tai kaip tau su juom (jis yra mano simpatija) einąs ar nieko neatsakiau. Paskui klausia ar jis man patinka atsakiau jog ne paskui jis klausia jo ar aš jam patinku jis sako pusė velnio vėliau mokyklos prezidentas klausia manęs kiek mes laiko kartu aš atsakiau jog mes ne kartu mokyklos prezidentas klausia: tai katik pradėjot as sakau ne vėliau jis klausia jo jis sako pusė metų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
RugilėLove2251711 rašė:

Na aš papasakosiu savo meilės istoriją.Mano vardas Rugilė. Man 11metų. Kiekvienas mano klasiokas ir klasiokė yra kažką isimileje. Aš irgi esu isimilejusi. Aš esu isimilejusi...savo geriausią draugą. Aš ji įsimilėjau pries 3menesius. Pati to nepajauciau. Kažkada sakiau kad jį myliu bet jis pagalvodavo kad as juokauju. Aš galvojau kad man nebėra vilčių ir nesvarbu kad aš jam gražiausia ir draugiškiausia iš klasės tačiau taip nebegalvoju iki vieno penktadienio. Kadangi ar važiuoju autobusu suprantama kad veiksmas vyko autobuse . Turiu daug pažįstamų iš 12klasės. Taigi viskas vyko taip as isėdau į autobusą ir buvau užėmusi vietą jam. Ateina mokyklos prezidentas ir sako : įleisi aš atsakiau jog ne ateina toks kadilius sako nu dw įleisk aš atsakiau gerai (nes galvojau jog jis atsisėdo kitur) paskui mokyklos prezidentas sako:tai kaip tau su juom (jis yra mano simpatija) einąs ar nieko neatsakiau. Paskui klausia ar jis man patinka atsakiau jog ne paskui jis klausia jo ar aš jam patinku jis sako pusė velnio vėliau mokyklos prezidentas klausia manęs kiek mes laiko kartu aš atsakiau jog mes ne kartu mokyklos prezidentas klausia: tai katik pradėjot as sakau ne vėliau jis klausia jo jis sako pusė metų


Taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugilėLove2251711
RugilėLove2251711
Pradedantysis
Kas taip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
RugilėLove2251711 rašė:

Kas taip?


tu teisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.01 07:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugilėLove2251711
RugilėLove2251711
Pradedantysis
Kad jis mane myli ar nemyli?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai