Tema sukurta: 2016.07.14 21:28
1 2 Toliau Paskutinis
2016.07.14 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnireN
agnireN
Pradedantysis
Sveiki, su vienu kolega užvirė diskusija dėl meilės gyvūnams, aš pareiškiau kad myliu visus ir rūpinuosi jais, kadangi gyvenu kaime ir turime visko nuo vištų iki karvių įskaitant kiaules jau nekalbant apie šunis ir kates. Mano jau minėtas kolega teigė kad tokia meilė yra dviveidiška nes kai kuriuos iš jų mes auginame mėsai. Kaip manote ar tai tikrai dviveidiška? :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
kokio lygio tavo meile gyvunams..tu juos kazkaip lieti ypatingai ar ka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnireN
agnireN
Pradedantysis
tiesiog stengiuosi kad jiems nieko netruktu, šeriu ir girdau bent tris kartus per diena (priklauso nuo to kokios rūšies) nepriklausomai nuo oro, na aišku kartais paglostau ir pašnekinu kad prisileistu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
ir cia meile? cia gailestis, ne daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnireN
agnireN
Pradedantysis
na aš gailesčiu to nepavadinčiau, man tai savotiška meilė, pati diskusija užvirė dėl to kad aš išsiruošiau pas juos tokiu lietingu oru, man sakė kad neverta taip stengtis nes tai TIK gyvūnas, bet pati su tuo sutikti nenorėčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
mhm..suo liudnu snukiu man irgi sukelia gailesti,didesni, nei zmogus baloj. bet tai ne meile.
serti gyvulius, tavo pareiga, nes pati ju prisiveisei ir atsakinga esi uz ju gerove.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnireN
agnireN
Pradedantysis
Bet pats esminis klausimas ar tai dviveidiška? Ar norint valgyti mėsą yra negerai rūpintis pačiais gyvūnais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nedviveidiska..is kur tokios bukos idejos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnireN
agnireN
Pradedantysis
Aš nežinau, ne aš tai sugalvojau, bet kone valandą diskutavom ir iki galo neissiaikinom kieno tiesa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Siaip as nelabai suprantu tokios meiles gyvunams kaip pvz. sunims ar katims kai juos kaip mazus vaikus aprengia visokiais drabuziais ar buciuoja tai yra laizo juos sakyciau cia daugiau gyvunu kankinimas nei meile jiems. Seniau pries koki 20 metu toks elgesys su gyvunais butu vadinamas kaip gyvunu kankinimas ir uz ji butu baudziama bauda kai dabar tai vadina rupinimosi gyvunais .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnireN
agnireN
Pradedantysis
Mes turime dvi kates ir du šunis, nei vienas iš jų nėra nei rengiamam nei kaip nors imantriai sukuojamas, katės sau laisvai vaikšto kur ir kada nori, didysis suo du kartus per diena po 2h paleidiamas o mazasis visada vaiksto palaidas, musu seima niekada nepripazino naminiu gyvunu rengimo drabuziais ar kitom imantybem, vienintele papildoma prieziura be šerimo yra maudymas, sunims kartasi naguciu pakarpymas ir jeigu susergama nugabenami pas veterinoriu, aisku jie mums kaip seimos nariai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


agnireN
agnireN
Pradedantysis
Pončikas rašė:

ir cia meile? cia gailestis, ne daugiau.


Tai kaip tu supranti meilę gyvūnui???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.14 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
meiles gyvunams nera. yra rupestis,gailestis, prisirisimas. uz ka tu myli vezlius ka gyvunu myletoja..jiems tai pokui ant taves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.15 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alfredas10
Alfredas10
Naujokas
SVVVVVVVEEEEEIIIIIIIKKKKKKUUUUUUČČČČČČČČIIIIIIIIAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIII visi.net sunku pradėt sia zinute,net nezinau ar kas supras mane.TAIP GYVENIMAS BUUUUUUNNNNNAAAAAA!!!!!!! Labai ZIAURUS kai lendi kur nereikia kaip isprotėjus.JUK UZ VISKA ATLYGINAMA GERU AR BLOGU VISAS GYVAS BUTYBES TIESIOG DIEVINU PIRMIAUSIAI ISMOKIK KIEKVIENO GYVO PADARIUKO NUOSIRDZIAI ATSIPRASYT ir GYVENIMAS TAPS LENGVESNIS.nu zodziu galeciau rasyt ir rasyt sakysit sektantas ar isprotėjęs NEEEEEEE BET TIKINTIS NORS BAZNYCIOSE NESILANKAU O NORECIAU AUKOJU TAAAAIIIIIIIIIPPPPP TIK REIK ZINOT KUR IR KAM TURIT KLAUSIMU RASYKIT PASISTENGSIU PADISKUTUOT o ne ATSAKINĖTI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.15 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alfredas10
Alfredas10
Naujokas
Net liundna daros skaitant daugumos zinuciu turini tikri BEPROCIAI LABAI ATSIPRASAU KAS pasijutot yzeisti MOKINKITĖS O NEBUKIT MOKOMI ATIA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.15 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alfredas10
Alfredas10
Naujokas
Zinutė verta demesio as uz TAVEEEEEEE JŪS TEISI kolega visu 100000%ka ten tiek neteisus iki begalybės O JUS SAUNUOLE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.03 07:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Stasė1
Stasė1
Naujokas
NORIU PASAKYT KAD GYVUNA IRGI TURI SIRDI JIS GALI MYLET IR BUT PRIERAISUS IR JO MEILE NERA DVIVEIDISKA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.08 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Kokia ten dar meile gyvunams? Nepazistat jus gamtos. Vilka mylit - seriat avytemis, kiskuciais, o kiskucius mylit, tai vilkus saudot.
Ziurkes irgi mylit, peles...? Gyvunuu myletojai tturi kazkoki kompleksa, ne kitaip. Bet dazniausia tiesiog egoistiskai zaidzia "geradari".

Panasiai tai kai as jus paimciau i nelesive ir jus butumet laimingi, kad as grizau, nes kitaip pastiptumet is bado ar jus uzmigdytu. Oi kaip dziaugtumetes kaip grizciau, nes buti uzdarytiems nera didelis kaifas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.08 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Mokslynykas rašė:

Kokia ten dar meile gyvunams? Nepazistat jus gamtos. Vilka mylit - seriat avytemis, kiskuciais, o kiskucius mylit, tai vilkus saudot.

Mokslynykas rašė:
Ziurkes irgi mylit, peles...? Gyvunuu myletojai tturi kazkoki kompleksa, ne kitaip. Bet dazniausia tiesiog egoistiskai zaidzia "geradari".

Mokslynykas rašė:
Panasiai tai kai as jus paimciau i nelesive ir jus butumet laimingi, kad as grizau, nes kitaip pastiptumet is bado ar jus uzmigdytu. Oi kaip dziaugtumetes kaip grizciau, nes buti uzdarytiems nera didelis kaifas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.08 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynykas rašė:

Kokia ten dar meile gyvunams? Nepazistat jus gamtos. Vilka mylit - seriat avytemis, kiskuciais, o kiskucius mylit, tai vilkus saudot.

Ziurkes irgi mylit, peles...? Gyvunuu myletojai tturi kazkoki kompleksa, ne kitaip. Bet dazniausia tiesiog egoistiskai zaidzia "geradari".



Panasiai tai kai as jus paimciau i nelesive ir jus butumet laimingi, kad as grizau, nes kitaip pastiptumet is bado ar jus uzmigdytu. Oi kaip dziaugtumetes kaip grizciau, nes buti uzdarytiems nera didelis kaifas.

Mokslynyke, ką jums užpakalį šuo iškando?
Man tai šuo - pati geriausia kompanija!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai