Santrauka: vyru ir moteru kvepalai
Tema sukurta: 2006.09.26 18:50
Pirmas Atgal 12 13 14 15
2013.08.22 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shauni
Shauni
Naujokas
Va, siūlyčiau šituos, tikrai nuostabūs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.22 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Radiance rašė:

Britney Spears "Curious" nežinau kaip apibūdinti šitą kvapą, bet man jis labai patinka





Britney spears "Circus" gaivus kvapas





Thierry Mugler "Angel" klasika, bet man patinka



Nu Cirkus tai vienas skaniausiu kvapu, bet as turiu rozini ir raudona, net nezinojau, kad yra melynas, cia gal koki nakciai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.22 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Skubidu rašė:

Preciosa rašė:







Mmmm, sitie geruliai :)


Mhm, vieni geresniu ikeltu i sia tema :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.22 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


inoringooji
inoringooji
Naujokas
Labiausiai mėgstu Jean Paul Gaultier Classique, bet ir Moschino Glamour ne ką prastesni.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.15 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


yzas
yzas
Naujokas
Šiuo metu mano mėgstamiausi vyriški kvepalai yra CALVIN KLEIN BE EDT.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.28 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


janninna
janninna
Naujokas
Geriausias moteriškas kvapas tai mexx )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.12 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MRsDiana
MRsDiana
Pradedantysis
Sveiki,

kaip viena narė rašė, tai dažniausiai kvepalus renkuosi priklausomai nuo nuotaikos. Bet,deja, neturiu tiek pinigų, kad galėčiau prisipirkti jų tiek, kad kiekvienai nuotaikai ir priskirčiau vis kitus, tai naudojuosi vienais. Labai patinka tropinių vaisių, gėlių mišinio kvapo Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice. Pirkau ne iš parduotuvės (ten antkainiai nežmoniški), o iš draugės, kuri perpardavinėja kvepalus. Viskas legalu ir kvapai originalūs. Ji nusiperka didelį kiekį kvepalų iš įmonės, kuri užsiima didmenine grožio ir sveikatos priemonių prekyba http://www.bpgdidmena.lt/didmenine-prekyba/didmenine-prekyba-grozio-ir-sveikatos-prekemis ir pigesnėmis kainomis pardavinėja draugėms ir pan. Dabar jau ratas plečiasi ir vis daugiau klienčių patenkintų kreipiasi. Neteko girdėti nusiskundimų
P.S. dar labai skanūs yra Pure Dkny Scent Spray for Women by Donna Karan - paaaasaka (mm)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.12 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
MRsDiana rašė:

Sveiki,



kaip viena narė rašė, tai dažniausiai kvepalus renkuosi priklausomai nuo nuotaikos. Bet,deja, neturiu tiek pinigų, kad galėčiau prisipirkti jų tiek, kad kiekvienai nuotaikai ir priskirčiau vis kitus, tai naudojuosi vienais. Labai patinka tropinių vaisių, gėlių mišinio kvapo Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice. Pirkau ne iš parduotuvės (ten antkainiai nežmoniški), o iš draugės, kuri perpardavinėja kvepalus. Viskas legalu ir kvapai originalūs. Ji nusiperka didelį kiekį kvepalų iš įmonės, kuri užsiima didmenine grožio ir sveikatos priemonių prekyba http://www.bpgdidmena.lt/didmenine-prekyba/didmenine-prekyba-grozio-ir-sveikatos-prekemis ir pigesnėmis kainomis pardavinėja draugėms ir pan. Dabar jau ratas plečiasi ir vis daugiau klienčių patenkintų kreipiasi. Neteko girdėti nusiskundimų

P.S. dar labai skanūs yra Pure Dkny Scent Spray for Women by Donna Karan - paaaasaka (mm)


Piaras ir reklama kazkokiai firmelei.
LIETUVOJE ORIGINALIU KVEPALU NUSIPIRKT FAKTISKAI, NEIMANOMA,
Galima nusipirkt tik tai kas skirta 3 pasaulio salims.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.13 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simkelyte
simkelyte
Naujokas
Megstamiausi kvepalai moterims yra Chopard Casmir
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.23 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paule1243
paule1243
Naujokas
as isimylejau https://www.redstar.lt/moteriski-kvepalai/christian-dior kvepalus, ziemai ir vasarai renkuosi skirtingus, bet dabar tik kazkas is Dior
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.21 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Geriausi kvepalai?

Pirmiausiai nusiprauskite ir bus jums patys geriausi kvepalai! Kas iš to, jei prisigeriate kvepalų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.19 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomas987
Tomas987
Naujokas
labukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.02 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesakysiu999
nesakysiu999
Naujokas
Man tai skaniausi kvepalai yra gucci kvepalai, perku juos is - labai gera kaina!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.01.24 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
mano šiuo metu favoritai yra Etat Libre Dorange, kaip tik ziuzi.lt labai geros kainos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.02.13 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Titanasxx rašė:

Galima nusipirkt tik tai kas skirta 3 pasaulio salims.


Mano supratimu, žinomų kvepalų kainos 75% sudaro pavadinimas, 24% buteliukas, įpakavimas, likęs 1% yra paties skystimėlio kaina. Jei ne mažiau.
Taip skaičiuojant, visai nepilant firminio, kaina sumažės 1%, ar tai išties koks tai biznio planas?
Nebent kažkas tiki, kad lašas kvapnaus aliejaus kainuoja daug ir to paties aliejaus litras kainuoja milijoną.
Nebent kažkas mano, kad LT parduodama vien kiniška kontrabanda? Ir dargi brangiau, nei kitose šalyse?

janninna rašė:

Geriausias moteriškas kvapas tai mexx


Tai tamsuolis!
Visad maniau, kad geriausias - tai kvapas po dušo, tik su neutraliais prausikliais.

Kissute rašė:

As naudoju "spirit de ..." for woman aisq ... kvapas man laaabai patinka, bet greit jo nelieka.. Jei nori kvepeti turi kas koki 10 min kvepintis nes kvapas isdulksta..


Tai vadinama uoslės nuovargiu - pati nebeužuodžia, todėl varo daugiau, kol aplinkiniai arčiau 3 metrų prieiti ima vengti ))

Paradoksas tame, kad kuo stipresnis kvapas, tuo didesnis uoslės nuovargis - t.y. tuo greičiau nustoji jausti bet kokį kvapą. Pili daugiau, atrodo kvepia mažiau - ir taip be galo.

Patikslinimui reikia nurodyti, kad uoslės nuovargis ne visiems vienodai greitas, o pavieniams asmenims jis beveik nepasireiškia, tiems stiprus kvapas greitai tampa erzinančiu.

Ambra (arba sintetinis pakaitalas), visuotinai naudojama kvapui išlaikyti - bent 9 iš 10 neužuodžia visai, iš likusių tarpo koks 1 iš 10 užuodžia vos kelias minutes, o tas likęs 1 iš 100 užuodžia nuolat, tai yra bjauriai erzinantis-smirdintis kvapas. Tiems, kas užuodžia, vos prasivėdinus aromatiniams kvapams lieka vyrauti ambros erzinantis labai nemalonus kvapas. (Esu tas, kuris užuodžia ir todėl man nėra kvepiančių komercinių kvapų.)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 12 13 14 15
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai