Santrauka: Kas jos nemėgstat ir nekenčiat?
Tema sukurta: 2007.06.30 13:33
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2007.06.30 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
Pasidalinkime patirtim. Kaip kovot su ja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
o su matematika nereikia kovoti! ja reikia tik viena karta suprasti!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
pritariu, matematika reik suprasti. nes formuliu as tau garantuoju neiskalsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
tai, jai 2-oje klaseje ismokai daugyba ir dalyba - tuomet ir formules suprasti galesi! nes aritmetika per pastaruosius 2-3 tukstancius metu nelabai pakito.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
as tai varau ne super duper, bet stengiuos kapanotis visom isgalem.. o siaip ji man patinka. jei ko nesuprantu, tiesiog gerai galvoju, kol issprendziu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
skaudi tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
Originally posted by: Ingrete

skaudi tema


ir kodel? negi nepasiseke?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
Vat tas ir yra, kad jos neimanoma suprasti... Man taip pat visi dalykai sektusi 10, taciau matieka viska gadina. Matematikoje neuztenka vien daugint ir dalint, reikia tureti astru prota... Stai is fizikos, chemijos turiu 10, nors ten irgi yra matematikos, taigi matematika yra sis tas daugiau nei daugint dalint, plius minus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kulka
Kulka
Pažengęs
ja reikia bent karta suprasti ir po to jau paprasta...jei yra kokiu spragu or smth, reikia iskart bandyt issiaiskint...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.30 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
paneles. jai ko nesuprantate - rasykit i privata! pasistengsiu paaiskinti!

P.S. nekreipkite demesi i mano gramatika. lietuviu nera mano gimtoji kalba!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.01 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
Originally posted by: dds777

Originally posted by: Ingrete

skaudi tema



ir kodel? negi nepasiseke?


visada mokejau palyginus gerai, turejau 7. pries kontrus lb nesimokydavau per daug, zinojau kad normaliai parasysiu. ir is egzo daug tikejausi nemazai %, o gavau tik 5%
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.01 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
nieko. svarbu, kad tu zinotum kad esi teisi! ir kad zinai ko tau reikia!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.21 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sxs
sxs
Naujokas
sveiki..ar siuo metu,cia forume yra zmoniu,kuriem sekasi matematika,arba galvosukiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.21 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sxs
sxs
Naujokas
Jei yra tokiu,tai tada noreciau jum uzduoti viena labai paprasta uzduotele... <pvzasiskolinu pas drauga 10 lt.nes labai reikia,eidamas i parduotuve as juos pameciau.Tada einu pas kita drauga ir pasiskolinu 5lt... Su tais 5 lt.einu i parduotuve ir ten nusiperku cigareciu pakeli uz 3lt..Man lieka 2lt. Taip?..Is tu 2lt.as kiekvienam atiduodu po 1lt.kad skola butu mazesne....Tada lieku skoloje vienam 9lt. kitam 4lt..nes po lita atidaviau.....Reiskias 9+4=13lt.. Taip? o cigaretes kainavo 3lt... Tai tada gaunasi 16lt.. Gaunasi 1lt.pliuso....(tai dabar noreciau atsakymo,kodel gaunasi 16lt,kai skolinausi 15lt..) kas zino atsakyma,prasom parasyti man asmeniskai i el.pasta....Aciu,uz demesi...Sekmes,uzduotyje....Iki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.22 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: sxs

Jei yra tokiu,tai tada noreciau jum uzduoti viena labai paprasta uzduotele... <pvzasiskolinu pas drauga 10 lt.nes labai reikia,eidamas i parduotuve as juos pameciau.Tada einu pas kita drauga ir pasiskolinu 5lt... Su tais 5 lt.einu i parduotuve ir ten nusiperku cigareciu pakeli uz 3lt..Man lieka 2lt. Taip?..Is tu 2lt.as kiekvienam atiduodu po 1lt.kad skola butu mazesne....Tada lieku skoloje vienam 9lt. kitam 4lt..nes po lita atidaviau.....Reiskias 9+4=13lt.. Taip? o cigaretes kainavo 3lt... Tai tada gaunasi 16lt.. Gaunasi 1lt.pliuso....(tai dabar noreciau atsakymo,kodel gaunasi 16lt,kai skolinausi 15lt..) kas zino atsakyma,prasom parasyti man asmeniskai i el.pasta....Aciu,uz demesi...Sekmes,uzduotyje....Iki.


O kam tu sumuoji cigarečių kainą ? Iš vieno skolinaisi 10lt , juos pametei . Iš kito - 5lt . Vienam atidavei 1lt ir kitam atidavei 1lt , vadinasi likai skolingas Vienam 9lt , kitam 4lt . Iš viso 13lt .

Į el.paštą nepažįstamiems nerašau , nebent tai susiję su darbu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 09:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MissLedi
MissLedi
Naujokas
nekenciu ir nemegstu..mokytojas isvis negaliu per pamokas sms'us raso po stalu pasikises tel savo zmonelei kuri dirba kitoje mokykloje...jai as pasakau kad nesuprantu,jis man sako.ko cia gali nesuprasti?isvis ten niekas jo nemegsta visi is jo dergias,nes jis nk neismoko.tarpkitko jis pavadavo mano mokytoja siais metais,nes ji isejo motinystes atostogu,bet jau turetu pareiti tikrai siais metais,na tikekimes grysim pas savo mokytojos atgal,nes jau matiekos nesuprantu visiskai,spragos milziniskos/...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VisadaTEisi
VisadaTEisi
Meistras
man tai ji patinka, kai ja suprantu.. o beje gal tau nepatinka ne matematika, o jos mokytoja, o gal nemoka isaiskint ir pan.? man taip buvo su rusu kalba..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pasiklydau
pasiklydau
Pažengęs
labai lengva
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.31 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Psyche
Psyche
Meistras
mano matkes mokytojas laikrascius skaito [per pamokas aiskus]. kai ateini ir pasakai, kad vat cia ir cia nesupranti, tau ramiu, saldziu balseliu isteskia: 'paprastumas slypi genialume'. tai parodyk man ta paprastuma, po galais, ko as i mokykla ateinu??!! ismokt ismokt ismokt, po velniu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.03 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zanafriske
zanafriske
Pažengęs
matiekos nebesupratau gal jau nuo 4klases... taip iki 12kl paisydavau per sita pamoka... aciu Dievui pastoviai nuskildavo gera mokytoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai