Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Magnis + B6 Liuks tabletės N50

Magnis + B6 Liuks, tabletės

Naudojamas mityboje kaip maisto papildas, skirtas papildyti maisto racioną, ir kurio sudėtyje yra maistinių ir kitų medžiagų, turinčių mitybinį arba fiziologinį poveikį.

Maisto papildo Magnis + B6 Liuks sudėtį sudaro magnio oksidas ir vitaminas B6. Maisto papildas skirtas papildyti maisto racioną magniu ir vitaminu B6.
Magnio oksidas mažina padidėjusį skrandžio rūgštingumą. Magnis būtinas impulsui perduoti nervų ir raumens sinapsėse, kaulų mineralizacijai ir bei daugiau nei 300 rūšių fermentų veiklai žmogaus organizme. Magnis dalyvauja nervų sistemos veikloje - mažos magnio dozės ramina centrinę nervų sistemą, didesnės - slopina traukulius, didelės - sukelia narkozę.
Magnis reguliuoja širdies susitraukimų dažnį ir jėgą, atpalaiduoja raumenis, būtinas energijai ląstelėse kaupti, yra svarbus kalcio apykaitai. Magnis taip pat plečia kraujagysles, reguliuoja kraujo spaudimą, gerina periferinę kraujotaką. Jeigu organizme sumažėja magnio, gali pasireikšti dirglumas, raumenų silpnumas, sutrikti psichika bei širdies ritmas. Klinikiniai praktikai pabrėžia gerą magnio oksido toleravimą ir jo farmakoekonominę naudą.
Vitaminas B6 įsiskverbia į nervines ląsteles ir padeda organizmui geriau įsisavinti magnį. Vitaminas B6 reguliuoja ląstelių dauginimąsi bei diferenciaciją, baltymų apykaitą. Šis vitaminas įtakoja fermentinius procesus, vykstančius galvos smegenyse, skatina hemoglobino gamybą, riebalų ir angliavandenių apykaitą.
Esant vitamino B6 trūkumui pasireiškia odos niežėjimas, uždegimas, įtrūkę lūpų kampučiai, liežuvio ar burnos gleivinės uždegimas, nemiga, nerviniai sutrikimai, žmogus tampa jautrus, dirglus. Trūkstant vitamino B6 dingsta apetitas, gali išsivystyti mažakraujystė.
Maisto papildas Magnis + B6 Liuks neturi kaip įprasta mineralų druskų tabletėms apvalkalo. Tyrimais patvirtinta, kad magnio pasisavinimas iš tablečių su apvalkalu daug blogesnis nei iš nedengtų. Ir tai nulemia ne magnio druskos tirpumas, bet būtent apvalkalas ir lėtas mag­nio atpalaidavimas.
Maisto papildo Magnis + B6 Liuks tabletės gaminamos iš standartizuotų komponentų, naudojamų vaistų gamyboje. Gamyboje įdiegta EU kokybės užtikrinimo sistema, garantuojanti maisto papildui Magnis + B6 Liuks kokybę ir saugumą.
Maisto papildo komponentų kiekiai yra optimaliai subalansuoti su Lietuvos higienos norma HN 119: 2002 „Maisto produktų ženklinimas“ ir galiojančiais jos pakeitimais.
Maisto papildo Magnis + B6 Liuks, tabletės rekomenduojama gerti po 1 tabletę 1-2 kartus per dieną po valgio, užgeriant vandeniu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Nevartoti kaip maisto pakaitalo.
Maisto papildo tinkamumo vartoti terminas laikant sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje – ne ilgesnis kaip 3 metai.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pakuotė. Vidinė pakuotė – lizdinė plokštelė, kurioje yra atitinkamas kiekis tablečių. Vidinė pakuotė supakuota į išorinę pakuotę – kartono dėžutę.

Gamintojas.
UAB “Liuks farmacija”, J. Borutos g. 21 , LT-46115 Kaunas, Lietuva
Tel. 37 302750

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai