Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Liveo Kids milteliai geriamajam tirpalui N8

LIVEO Kids Milteliai geriamajam tirpalui Lactobacillus acidophilus
LA-5® ir Bifidobacterium BB-12®.
2. veiklioji medžiaga ir jos kiekis
Viename LIVEO Kids paketėlyje yra 3 milijardai (3 x 109) pieno rūgšties (LA-5®) ir bifido (BB-12®) bakterijų.
3. Pagalbinės medžiagos: dekstrozė, raftilozė ir silicio dioksidas.
4. 8 paketėliai.
5. LIVEO Kids - tai specialiai vaikams iki 5 metų amžiaus pagamintas produktas, padedantis normalizuoti žarnyno mikroflorą. LIVEO Kids padeda tada, kai vaiko žarnyną kolonizuoja blogosios bakterijos ir todėl sutrinka jo funkcija (atsiranda disbakteriozė). Dažniausi disbakteriozės simptomai yra pilvo pūtimas, padidėjęs dujų skyrimasis, viduriavimas arba vidurių užkietėjimas. LIVEO Kids taip pat padeda normalizuoti žarnyno mikroflorą vartojant antibiotikų. Vaikui vartojant geriamųjų antibiotikų atsiranda disbakteriozė, todėl labai svarbu kuo greičiau atkurti žarnyno mikroflorą su gerųjų bakterijų pagalba. LIVEO Kids galima vartoti imuninei sistemai stiprinti.
6. Pieno rūgšties ir bifido bakterijos, kurių yra LIVEO Kids, dalyvauja skirtingose virškinimo proceso stadijose, jos gamina fermentus ir sintetina vitaminus. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad LIVEO Kids normalizuoja vaiko žarnyno florą, stimuliuoja organizmo medžiagų apykaitą ir teigiamai veikia imuninę sistemą. LIVEO Kids pagerina vaiko organizmo apsaugą, taigi vaikas jaučiasi geriau ir mažiau serga. Įrodyta, kad LIVEO Kids yra saugus produktas, nesukeliantis jokio šalutinio poveikio. LIVEO Kids galima vartoti be apribojimų. LIVEO Kids Danijoje gamina viena pagrindinių pasaulyje probiotikų gamintojų Chr. Hansen. Viename LIVEO Kids paketėlyje yra 3 milijardai (3 x 109) ypatingų patentuotų LA-5® ir BB-12® bakterijų. Daugelių skirtingų nepriklausomų mokslinių tyrimų metu ištyrus LIVEO Kids bakterijas (LA-5® ir BB-12®) įrodyta, kad jos teigiamai veikia vaiko sveikatą. Be to, dėl gaminant LIVEO Kids naudojamos specialios terpės technologijos, bakterijos, veikiamos skrandžio rūgščių ir skysčių, nežūva, o gyvos pasiekia žarnyną, jį greitai kolonizuoja, pradeda kovoti su blogosiomis bakterijomis ir atkuria žarnyno mikroflorą. LIVEO Kids bakterijos LA-5® ir BB-12® idealiai papildo vienos kitas, nes pieno rūgšties bakterijos (LA-5®) daugiausiai kolonizuoja plonąją, o bifido bakterijos (BB-12®) - storąją žarnas. Tokiu būdu bakterijų kombinacija LIVEO Kids užtikrina geresnę viso žarnyno apsaugą nei kiekviena bakterijų rūšis atskirai, todėl pasiekiamas maksimalus efektas. Paprastai probiotinės bakterijos yra jautrios temperatūros poveikiui. Tačiau LIVEO Kids esančioms bakterijoms tai nebūdinga. Dėl gaminant ir pakuojant LIVEO Kids taikomų technologijų šiam produktui būdinga išskirtinė savybė: jį laikant kambario temperatūroje bakterijos nežūva. Daugelis kitų probiotinių produktų turi būti laikomi vėsioje vietoje (šaldytuve), nes kitaip sumažėja gyvybingų bakterijų kiekis. Kadangi LIVEO Kids gaminamas taikant modernias technologijas, ši problema išspręsta: vartotojas gali būti tikras, kad tol, kol produkto tinkamumo laikas nepasibaigęs, vartoja aukščiausios kokybės produktą, kuriame yra pakankamas bakterijų kiekis.
7. Siekiant išlaikyti ir atkurti žarnyno mikrofloros balansą: 1 paketėlis 1 arba 2 kartus per parą. - Miltelius ištirpinti vėsiame (kambario temperatūros) skystyje. - Geriau vartoti kartu su maistu.
8. Įrodyta, kad LIVEO Kids yra saugus produktas, nesukeliantis jokio šalutinio poveikio. LIVEO Kids galima vartoti be apribojimų.
9. NURODYMAS LAIKYTI MEDICININĖS PASKIRTIES PRODUKTĄ VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE IR NEPASTEBIMOJE VIETOJE Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
12. TINKAMUMO LAIKAS Tinka iki
13. SPECIALIOS LAIKYMO SĄLYGOS (JEI YRA) Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 laipsn. C temperatūroje.
14. REGISTRAVIMO LIUDIJIMO TURĖTOJO PAVADINIMAS IR ADRESAS SIA „SAGITUS”, Meža iela 4, LV - 1048, Rīga, Latvia
GAMINTOJO PAVADINIMAS IR ADRESAS A/S Chr. Hansen, Boege Alle 10-12, 2970 Hoersholm, Danija 17. GAMYBOS SERIJOS NUMERIS Serija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai