Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Liveo Baby milteliai geriamajam tirpalui N10

Liveo Baby milteliai geriam. tirpalui N10

Liveo Baby

Maisto papildas, skirtas vaikams nuo 0 iki 2 metų amžiaus. Probiotinė kultūra Bifidobacterium BB-12® .

1. Veiklioji medžiaga ir jos kiekis.
Viename Liveo Baby paketėlyje yra ne mažiau kaip 5×108 (0,5 milijardo) KSV- kolonijas sudarančių vientetų.

2. Sudėtis:

Fruktozės oligosacharidai (prebiotikas), probiotinė kultūra Bifidobacterium BB-12® .

Pagalbinė medžiaga: silicio dioksidas (lipnumą reguliuojanti medžiaga).

3. Pakuotėje yra 10 paketėlių.

4. Liveo Baby – probiotikas, pagamintas specialiai 0 – 2 metų vaikams, padedantis atkurti žarnyno mikrofloros pusiausvyrą ir palaikyti žarnyno, virškinamojo sveikatą. Liveo Baby vartotinas esant žarnyno mikrofloros sutrikimams. Dažniausios šio amžiaus vaikų mikrobiotos sutrikimo priežastys
yra šios – naujagimio ar motinos vartojami antibiotikai bei kiti vaistai, ankstyvas maitinimas mišiniais, vaiko amžiaus neatitinkančių produktų naudojimas, nes šiame amžiuje mažylio žarnyno mikroflora dar vystosi, persirgta „skrandžio viruso“ infekcija. Liveo Baby taip pat vartotinas imunitetui stiprinti. Atlikti klinikiniai tyrimai, įrodantys produkto saugumą, veiksmingumą bei efektyvumą.

5. Probiotikas Liveo Baby sukurtas specialiai mažyliams. Motinos pienu maitinamų mažylių žarnyne bifido bakterijos yra pagrindinė ir svarbiausia bakterijų rūšis, todėl produktas, turintis sudėtyje tik bifido bakterijų, maksimaliai atitinka natūralios kūdikio žarnyno mikrofloros sudėtį. Miltelinis pavidalas yra „draugiškas“ vaikui ir tėvams, milteliai lengvai tirpsta nedideliame vandens kiekyje ir yra neutralaus skonio, todėl juos lengviau duoti vaikams.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Liveo Baby normalizuoja vaiko žarnyno florą, stimuliuoja organizmo medžiagų apykaitą ir teigiamai veikia imuninę sistemą. Produkto sudėtyje nėra alergiją sukeliančių priemaišų, įskaitant pieno baltymus – taip siekiama maksimalios saugos. Taip pat įrodyta, kad Liveo Baby yra saugus produktas, nesukeliantis jokio šalutinio poveikio. Probiotinę kultūrą Bifidobacterium BB-12® , naudojamą Liveo Baby sudėtyje, gamina viena pagrindinių pasaulyje probiotikų gamintojų, danų kompanija Chr. Hansen A/S.

Viename Liveo Baby paketėlyje yra ne mažiau kaip 5×108 (0,5 milijardo) ypatinų patentuotų BB-12® bakterijų. Daugelio skirtingų nepriklausomų mokslinių tyrimų metu ištyrus šias bakterijas įrodyta, kad jos teigiamai veikia vaiko sveikatą. Be to, gaminant Liveo Baby naudojamos specialios terpės technologijos, dėl kurių bakterijos, veikiamos skrandžio rūgščių nežūva, o saugiai pasiekia žarnyną, jį greitai kolonizuoja, pradeda kovoti su patogeninėmis bakterijomis ir atkuria žarnyno mikroflorą. Paprastai probiotinės bakterijos yra jautrios temperatūros poveikiui. Tačiau Liveo Baby esančioms bakterijoms BB-12® tai nebūdinga.

Daugelis kitų probiotinių prosuktų turi būti laikomi vėsioje vietoje (šaldytuve), nes kitaip sumažėja gyvybingų bakterijų kiekis. Kadangi Liveo grupė gaminama taikant modernias technologijas, ši problema yra išspręsta: vartotojas gali būti tikras, kad tol, kol produkto tinkamumo laikas nepasibaigė, vartoja aukščiausios kokybės kokybės produktą, kuriame yra pakankamas bakterijų kiekis.

6. Vartojimas: vartoti po 2 paketėlius per dieną, miltelius ištirpinant vėsiame skystyje. Geriau vartoti su maistu.

7. Įrodyta, kad Liveo Baby yra saugus produktas, nesukeliantis jokio šalutinio poveikio.

8. Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

9. Laikyti ne aukštesnėje nei 25º C temperatūroje.

10. Registravimo liudijimo turėtojas SIA „Sagitus“, Meža iela 4, LV-1048, Riga, Latvia. Atstovas
Lietuvoje UAB „Sagitus“, Laisvės al. 46, LT-44246, Kaunas, Lietuva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai