Santrauka: sos
Tema sukurta: 2021.08.28 12:52
2021.08.28 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
kaip ginatės nuo melancholijos, ka veikiate savaitgaliais? ar susiplanuojate veiklą iš anksto? ka veikiate laisvu laiku? kaip ginates nuo "lova geriausias draugas"+laptop savaitgaliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.31 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sikatandis
sikatandis
Naujokas
Sveiki, aš irgi prisijungsiu prie jūsų pokalbio ir paminėsiu, kad labai retai kada tenka savaitgaliais gulinėti lovoje O priežastis to yra labai paprasta - augintinis. Turime namie šuniuką, kuram reikalingas pakankamai didelis dėmesys ir fizinis krūvis tad nesvarbus ar darbo diena ar savaitgalis tenka iš ryto keliauti pabėgioti na o po sporto visuomet norisi kažką daugiau nuveikti. Šuniukui žinoma irgi tenka rinktis pakankamai gerą maistą ir priemones dresūrai, dėl to ir apsilankyti dažnai reikia https://epet.lt/ parduotuvėje, tai dar viena, nors ir nėra labai kažkokia įspūdinga, bet veikla, kuri užima laiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.31 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Savaitgaliai tai tokios pat GYVENIMO dienos,kaip ir visos kitos.
Skirtumas tik toks,kad dirbantiems nereikia skubėti į darbą,todėl su lova galima padraugauti ne pagal nusistovėjusį grafiką.Po to keliamasi ir įsijungiama į kokį nors užsiėmimą.Užsiėmimų pilna.Niekaip nesuprantu nusiskundimais,kad atsiranda žmonių,neturinčių ko veikti.
Žmonės,kaip jūs taip sugebat-neturėti ko veikti?????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.09.03 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Savaitgaliais dažnai tenka keltis gerokai anksčiau, kad spėti viską norimą nuveikti. Ne visuomet, bet dažnai. O planuoti iš anksto nemėgstu, labiau patinka elgtis pagal nuotaiką. Tarkim, išvykai nusiteikti ir susiruošti man užtenka valandos - nesuprantu tų, kuriems, ypač kurioms, neužtenka.
Taip pat, kur nors išvykstant neimu kompo ir ragelį paprastai pervedu į beryšį režimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.09.04 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Apie aktyvumą forume nekalbėsiu, bet klasuimėlis auditorijai dėl aktyvumo kitame Web 1.99 ašigalyje. :}
Paklausiu ar esate aktyvūs vaizdo įrašų komentuotojai? Kas ypač nesunku tiems, kas turi išmaniuosius, kadangi ten prisijungimas su įprastais kredencialais atveria duris ir į kitas paslaugas, tokias kaip Y*tube. Ir be papildomų veiksmų komentuoti. Na o turinys ten, pastabom, idėjinis, tačiau autoriai dažnai iškelia tikslą sulaukti komentarų (kai kurie net neslepia ko konkrečiai jiems reikia - laikų, komentarijų, nuorodų paspaudimo ar idėjos sklaidos...). O daroma taip: aplink idėją pinamas kas tik nori (siužetui), ir jeigu žmogus nu nors kiek lankydavo pamokas ir/arba papildomai domėjosi, dar geriau - kompetentingas, jam aišku kiltų klausimų, pastabų ir t.t. Ypač, kai autoriai nepatingi nors kiek prisistatyti (tame pačiame įraše. kitame ar off-site). Tuo pačiu gal tikimasi atfiltruoti išmanančius, besidominčius nuo kitokių replikantų? Gan keistas būdas.

Kai kurie įrašai kaip tik laisvalaikio tema. Na, kompiuterastų grupėse paprastai turima bent keletą dailiosios lyties atstoves, o kur būna vyriškesnio žanro laisvalaikis ir darbai (neturiu omeny Utenos gėrimų kamsčių atidarynėjimą - čia anksčiau tokia baika budavo, kilmės nežinau, matyt folkloro dalis), tai ten procentas didesnis.

Tiesiog įdomu įdėti trigrašį, kai, pvz., piliečiai iš instituto, pasitelkia pagalbon muzikinių instrūmentų gamintoją, ir kartu laisvalaikiu siūlo pagaminti eksperimentines kolonėles (nesistengiama varžytis dėl gaminio pigumo). Estetika lai būna subjektyvus dalykas, š.a. ne toks jau svarbus. Bet iš karto pastebime ką? Medžiagos - fanera. Suprantu, kad prieinama kaina ir daug kur galima įsigyti... bet juk... tai fanera, nebent autoriams buvo smalsu palyginti jos specifikacijas. :-) Kur žiūrėjo asistentas, galėjo, pvz., bent žodį tarti ta linkme (bet autorius sąžiningai vėliau pasisakė dėl substitucinės medžiagos pramonėje naudojamam sinteponui)? Toliau dar įdomiau - medsraigčiai. Toks įspūdis, kad jie (vėliau kolonėles bandę, savo ar tai kieno nors kito, dėl solidumo, garsų kampelyje, prikimštame technikos), ne sykio neatidarydavo kurių nors kolonėlių, kadangi žinotų, jog sienelės netvirtinamos metalo gaminiais (kad po to nesistebėti to rezultatu). Tas kolonėles pagal matmenis jie kopijavo iš kito, jų turimo, "brendinio", gaminio. Plastikinis vamzdis? Na, plastikas plastikui nelygus, kas be ko. Priklausomai nuo paskirties arba taikymo srities, jis gali gerai tikti... Laidai. Na, šia sritis vaizdo įrašuose pati slapčiausia, kadangi tiek įprastoje situacijoje, tiek filmuojant, šie nevisuomet matomi. Ir būna klipu, kur komentuojantys pastebi, kad juos mulkina. Laidų išdėstymas šiaip irgi svarbus - parodo tam tikrų pagrindų išmanymą, požiūrį į tvarką. Dažnai slepiamos specifikacijos tų laidininkų. Apskritai vien iš komentarų aišku kas toje sumontuotoje vaizdinėje medžiagoje gerai, o kur "suchaltūrinta". Nenustebčiau, kad kai kur ateityje reitingą įtakos ne tik "laikai", peržiūros laikas, mažesnis baunsų kiekis vs bezdžioniškas išorinių nuorodų trafikas... bet ir komentarų analozė, o ta gali būti daugialypė, t.y. pagal konkrėrų poreikį. ;} P.S. meistraujantiems patarčiau naudoti medinius kaiščius, net ir be klijų dar ir kaip laiko, bet kitur klijai tikrai būtini, ir dėl patvarumo, ir dėl konstrūkcijos sandarumo. Kainuoja nedaug - jų gali prireikti ir kituose jūsų laisvalaikio žanro projektuose. :}

Taip, kolonėles apkalbėjau, dabr kitas, to pačio autoriaus siužetas... Klipas "kokias naudingas detales galima palimti iš naudotos arba bevertės technikos", ir kaip pvz., filmavo dvd leistuvus. Pastaba ta, kad ne tik tame klipe, autoriai siūlo naudoti el.varikliukus. Ir ne cypt apie tai, kad naudojimas ne pagal paskirtį, ir be el. apsaugos grandyje, galima, tarkim sudegint apvijas arba patrumpinti el. maitinimo šaltinio tarnavimo laiką... Tikimasi, kad kam nors vis dėlto kiltų mintis perspėti nepažengusius komentarų skaitytojus?

Kai kambaryje ant grindų keičiamos sugedusios gyvsidabrio lempos (suprast "aš skiepytas" arba "man imūnitetas") - vienas dalykas (kai kuriems būtent to "wow" ir reikia), kitas - taikyti teisingą praktiką (nebent inspiracijos ir žinių taip pat sėmės iš idiotų).

Ne iš klipo. Kai kur servisuose tvarkant / ardant noutbukus įjungiamas didelis ventiliatorius (ne į atvetų langų pusę, jei tie atverti iš viso, - t.y. po kažkiek laiko, pagal galiojančius dėsnius, tos masėms, rik mažesne koncentracija, grįžta... į pirminę poziciją). Jei bučiau verslininkas, savo komandos darbui neimčiau patalpų po tokios arba kitos pramoninės veiklos. Kita vertus, gamyklų plotuose dygsta aikštelės vaikams, matyt, padrąsina faktas apie tai, jog "po Fukusimos" japai pasielgė savaip - pakeitė viršutinį grūnto sluoksnį šviežiu, kur buvo galima, žinoma. Kenksmingos medžiagos nematomos. Ir tik politikaujant galima iššvaistyti (?) tūkstančius eurų jodo tirpalui.

Ir desertui. Apie įrankį, be kurio neapsieina jūsų laisvalaikis prie instrūmentų (nebent pastarieji - kompe). El grąžtas. Kai siūloma Ni-MH iškeisti į ličio baterijas (LiPo iš viso nepigi technologija, pakankamai jautri visokioms savadarbystėms, tad turėtumėt pasverti ar apsimoka, kadangi galima įsigyti rezervinį akumą ir tiek, juolab, kad tas pilnai atitinka žodžio "rezervinis" prasmę). O vat telefonijos akumai, tuos kartais gan įdomiai siūlo "šviežinti"... pakeisti tik vieną detalę (bet mažai kur sakoma, jog šneka apie palyginus mažai naudotus akumus, kadangi ilgesnis naudojimas įtakoja ir visą kitą).

Nauda paslaugos tiekėjams? Taip, ir jiems, kadangi, kai neaišku iš 2-3 vaizdo įrašų, tai peržiūrima daugiau, atitinkamai ir reklamos parodoma daugiau. Oficialios ir neoficialios. :}

Pamaniau, o kodėl WikiH*w ar pan. negali būti kokio "kolaboravimo"? Kuomet į laisvalaikinį projektą įsitraukia daugiau asmenų (nesvarbu kur ir kaip susitarę, projektas - viešas). Kad nebūtų mišrainės, užduotys skirstomos: vieni gamina kontentą vienais projekto klausimais, antri - dar kitais. O tai kai vadybinkams ar adminams prikrauk užduočių, tai jie nežinos ar tikrai dirba savo darbą. :}} Sulipdo klipą, ir titruose: "filmuota Petro, vaidino Petras, tekstas Petro, muzika parsisiųsta Petro, užkandžiai irgi Petro, grimas, nepatikėsite, Petro"... ir t.t. Palaukit, kurios kompanijos sloganas (?) "I made this"? Nemaišyt su "I made cheese" :}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.09.04 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx8
fxx8
Didmeistris
empirele rašė:

kaip ginatės nuo melancholijos


pas vyrus nebuna melancholijos, arba gyveni arba ne, kitu variantu tiesiog nera. kas tai yra ta melancholija ? jei tu nieko neveiki, tai esi mires, arba fiziskai, arba dvasiskai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.09.04 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx8
fxx8
Didmeistris
empirele rašė:

ar susiplanuojate veiklą iš anksto?


tai jei nesusiplanuosi ir nuvyksi tarkim savaitgaliui i kita sali, tai ant suoliuko miegosi ? kazkada Londone priejo keturiese sako kur mums rast viesbuti ? jei nenori miegot gatveje ant suoliuko, tai planuoji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.09.05 05:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
O dar viens įrašas buvo... jau skirtas outdoor veiklai. Vyrai pirko nukainuotą droną (kanale įrašas ta tema ir tuo prietaiso tik vienas). Paminėjo, jog veikimo nuotolis su Wi-fi... 50 metrų. Nu gi... su BT5 tiek - garantuotai. Gal sumaišė, tiek jau to. Bet pradėjo svajoti apie galingesnį transiverį... pardon, jeigu dronas pradedantiesiems (jau iš aukščio tai pastebima - nenatūralūs žalios atspalviai), tai kaip jis už 2km siųstų grįžtamąjį signalą į tą superinį valdiklį... Patikėčiau, jei nesidomėčiau ir tuo. Prancūzišką "paukštelį" ir aš turiu - lsu BT4 leidžiama nustatyti Alt max 25 m. Mažų gabaritų, jis jau dešimties metrų atvirame aukštyje esant 5-8 m/s vėjui stengiasi šiek tiek nukrypti (klecka-analogas iš DJI stovyklos vos ne identiškas, tačiau jo sraigtai didesni, kitokių, t.y. originalių, dėja, pardavime nėra - oficialai nuramino, kad turėtų veikti, veikia - jau antrą komplektą pirkau). Kokį signalą siųnčia atgal? Nuotolio info, esant deviacijai (dėl aukščio nežinau, gali ir nespėti, o senkančio akumo atvėju - tikrai taip - ir kas būdinga nenaujiems akumams, nevisuomet tiksliai paskaičiuojamas įkrovos likutis, po tam tikro laiko galite tęsti ir be įkrovimo, arba su minimaliu įkrovimu) automatiškai leidžiasi. Seanso pabaigoje būna grafinių ataskaitų apie parametrų kaitą skrydžio laiko atžvilgiu (būna įdomu ir naudinga pradedantiesiems, kadangi nevisi numano kuomet akumas būna labiau apkrautas). Ryšium su tuo dar viena pastaba - standartinio akumo neužtektų pakilti net iki 0,5 km aukštį (tam neskirti ir neoriginalai, tiesa sudėtinga parinkti tokius pagal gabaritus ir svorį). Blin, ot liaudis, galėtų pačioje pradžioje atsiprašyti už galimus netikslumus - vis tiek gi įdomu ką tokio leistų į eterį. Kai autoriai galimai kompetentingi kitose srityse, turi kažkiek bendrų interesų, be to, ten užsieny ir prekių įvairovė skirtinga (ne tik prekiniai ženklai, bet ir gaminių savybės). O jeidu dar kažką kažkur sužinojo ir nori ta info pasidalinti. Žodžiu, visų akivaizdoje pavartyta net pardavimo svetainė to super-pulto, kurioje neakcentuota ir nekomentuota kokiam gi dronui jis tinka, kokių parametrų akumas reikalingas dronui... vien prekė ir kaina. Rengiant video, galėjo ir pasidomėti. Inetinė informacija dažnai verta tikslinimo. Pardavėjai gi dėl prekių nomenklatūros apimties, informaciją suvedančių asmenų interesų spektro, ir kt. žinomų / nežinomų aplinkybių gali nepaskelbti informacijos, arba tos jos dalies, kuri yra esminė. Juolab, kai prietaiso kaina >1K USD. Hm, o įsivaizduokite, jeigu imtų ir užsisakytų... :} Jau ir gamintojas neapsidžiaugtų papildoma kritika (o jos visuomet kažkiek pasitaiko - kai kurie socmedijoje aktyviai renka faktus apie savo gaminius ir kartais oficialiai atsako, t.y. atsiprašo arba įneša tiesos į el,parduotuvėse kartais fiksuojamą prieblandį).

Įdomu, kad... viršyti teorinį ir faktinį drono aukščio limitą galima šmaikščiais būdais. Va tas minėtas 2 km veikimo nuotolio pultas ir praverstų... na, kad perduotumėt komandą "filmuok" arba "fotkink" (net parašęs tiek, nesaramata pakartoti, kad paprastas dronas, gavęs nurodymą, realiu laiku nesiųstų jūms nei foto, nei video-medžiagos - bangos nepasiektų, galėtų tik į kortelę rašyti vėlesniam naudojimui). :}}} Jo, retoriškai pridėtina, jog esant ramiam orui, ir esant geresnės klasės kamerai bei kitai elektronikai. Nuostabai... Užsieny kažkas panašiai eksperimentavo, su helio balionais (bet be drono - tiesiog pritvirtino kažkokį filmavimo prietaisą). Rezultatas - smalsumas patenkintas, kokybė ten, žinoma, nekomentuotina. :}

P.S. kai ryšis BT4, be GPS, kodėl pakeitus poziciją drono atžilgiu, tas ją irgi keičia? Oficialiai "Follow me" funkcija nenumatyta, Žiemą (pagaliau žiemišką) buvo įdomu įamžinti porą slidinėjimo ėpizodų, na, kad pagardinti iš mobilkės filmuotą HD medžiagą, tąsyk virš pusvalandžio atlaikė (o lauke buvo -apie 10C, ne šilčiau), teko kirpti (apskritai kaip kiti to nedaro), video gi ne tekstas - gi nuo mokyklos laikų pratinama pilti tiek, kiek manote reikia. :} Kirpti - ir dėl limito siunčiam failui. Norėta nufotkinti konkrėčiai slidinėjimą, bet fotkinau ką kitą. :} Na, dar iš tos neredaguotos medžiagos šį-tą buvo galima paversti nuotraukomis. Tarp kitko, kaip jūms rugsėjo naktelės? Vakar vos +7C teparodė. :} Su pašiltintom išmanumui skirtom pirštinėm gera pasivažinėti dviračiu... telefą laikyti jau mažiau patogu (kitur), juolab droną valdyti (dar kitur). Užtat šilta (visur).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.09.05 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
pasidomėjau naujų ir dėvėtų 3D spausdintuvų spalvingesniam jūsų laisvalaikiui kainomis... tampa aišku, kuria linkme kai kurie video bloggeriai štampuoja įrašus... Pvz., aukščiau rašiau apie droną (kai kurie savadarbius konstruoja, tam naudodami bele kokias parankines priemones, svarbu, kad tilptų į gaminklines specifikacijas...). Pvz., galima užsiimti drono ar kokio kito bangomis valdomo prietaiso korpuso, pulto, priedų gamyba arba moddingu. Taipogi iš nuotraukų ir skelbimų per tiek metų tapo aišku, jog galima klaviatūrų mygtukus "spausdinti" (jeigu ta jūms savaip brangi), ten flėšiukų korpusai, kompaktiškų dydžių dviračių priedai, smulkus dekoras.... Žodžiu, turėkite tik >130 nelietuviškų (nenaujam prietaisui) ir x2 naujam (dar ekspl. medžiagos - įdomesnių spalvų filamentas nuo 30 Eur, įprasta gama čiriku pigiau). Funkcijų ne tiek daug ir filamentai iš PLA spektro (ABS patvaresnis, tinka naudoti pvz., kompo detalėms: pažiūrėkite žymas ant 3,5 ir 5,25 plastikinių uždangų vidinėje pusėje - garantuotai pamatysite ABS žymą... ir apskritai taikymas platesnis, tik kaina irgi pusiau-pramoninė). :} Aišku, dėl kompo elementų moddingo pasakysite, neva paimkite kokį Dr*melį (tas įrankis jūsų laisvalaikiui irgi ne iš pigiausių, bet būna ir brangesnių) ir pirmyn, bet juk ten irgi reikia kruopštumo, laiko, tam tikrų gebėjimų... Softas? Dėvėtų tarpe skelbimuose nerašoma apie tokį (komplektacijos aprašyme), net jeigu kalba būtų ekskliuzyviai apie paprasčiausią, netgi veikiančią demo versiją, pvz., kai būtų galima tik printinti, be projektėlio įrašymą į laikmeną.... Bet, rodos nete turi būti informacijos šiuo klausimų, t.y. dėl softo. Svarbi pastaba. Spausdinimo darbai nėra labai jau ekologiški, antra prioceso metu gali būti kokių nors techninių nesklandumų (apie tai rašo tiek gamintojai, tiek pardavėjai), todėl būtina parūpinti vėdinimą, antra prižiūrėti. Štai jūms ir romantiškas pasisėdėjimas prie spausdintuvo. :}}}}} Šita, anksčiau, 3-4 studentams tekdavo vienas įprastas soausdintuvas (ir arba kompas).... va kas vienyja iki šiol nepažįstamus žmones, che-che. Tiesa, darbai, dėl laiko taupymo, dažnai pasižymi ir bendromis mintimis, kas dėstytojams nelabai patinka. :}} Bet jeigu imsite "plagijuoti" gamintojo dizainą dronui, be tikslo parduoti, manau gamintojo tai neužrūstintų. Šabloną rasti sudėtinga. Įdomu ar būna 3D skenerių??? :}}} Nenustebčiau, kad techninio progreso perspektyvoje ir tokie atsirastų... Ak, taip, ilgus metus pro ausis praleisdavau info apie tas 3D technologijas, tai spausdintuvai tikrai atpigo, tuo tarpu nauji 3D skeneriai jau parduodami, pagrinde nepigiai. Vis dėlto užsienyje entūziastams siūlomi už 200-400 pinigų: 3dsourced.com/3d-scanners/cheap-3d-scanner

Wood-filled filaments - manau, patiks ir tiems, kurie arba rankdarbiauja su mediena, arba tokią vertina kaip gatavus gaminius, pvz., dabar automobilistai gali sau leisti ir medžio imitacijos salono apdailą (ne iš nurašytų automobilių arba ne tik serijinės gamybos). ;} Daugiaspalvis spausdinimas brangesnis, bet gali patikti ir jūsų antrajai pusei bei vaikams. Na, tų prekių sritis labiau pagyvina lokdaunas-19 primetamos sąlygos, nors pardavimai ir logistika šiaip ar taip veikdavo ir veiks (nežinia kiek dar bus iš to daroma "achtungo", bet kainos jau prieinamos, kai kam - išmanumas ar vidutiniokas kompas kainuotų tiek pat). Jau turite išmanumą - tuo geriau: galite pagaminti savadarbį korpusą. Su ar be kokio logotipo. Verslo ir šiaip dovanų gamyba. Žodžiu, kiekvienam pagal poreikį. Gera dovana (galinti laisvai generuoti kitas dovanas, t.y. tam tikras dovanas kitiems), tarp kitko, jei kolegos "susimeta" po kažkiek. Ir buityje, kartais reikia tam tikrų detalių, kurių pardavime kaip įprasta ne tiek ir daug. Kasetiniai mageliai dažnai genda - prašom, galite pataisyti.. Aišku, jeigu turite tik išmanumą, šluotą ir dar ką nors buitinio, tai tokio devaiso jūms, tikėtina, ir nereikia... :} Bet gal užsimanysite, kai anksčiau buvę premium segmento atstovai pasiūloje figūruotų jau už jūms prieinamą kainą, tuo pačiu gal ir poreikių, pomėgių, žinių atsirastų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2021 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai