Tema sukurta: 2009.01.14 21:37
2009.01.14 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
Vat pagalvojau, yra gi dabar visokie, pavyzdžiui, veido kremai: moterims ir vyrams. Šampūnai: moterims ir vyrams. O koks skirtumas? Kas man nutiks, jei būdama moterimi naudosiu vyriškus kremus? Arba kas bus mano vyrui, jei veidą praus mano (moterišku) veido prausikliu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Manau didžiausias skirtumas - kvapai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
vyru linija tikrai yra, o spec. moterims kazkaip neteko matyti....tagi vyru PH siek tiek kitoks, todel ir sukurta linija kosmetikos vyrams, taip pat ir kosmetikos aromatai papildyti vyr. kvapais.....nieko tau nenutiks gal vyru veido oda dazniau dirginama(skutimosi metu) taigi ir kremai kitokie....
o istiesu tai kas ten zino kas supilta, tik kvapas kitas ir parasyta vyrams...uz viso to tik didesni pardavimai slypi ,gal
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nes kitokioms savybėms veido sukurti kremai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
vyriska linija siek tiek skiriasi, bet is esmes niekuo ypatingu. Esu naudojes ir vadinamas vyriskas linijas, Biotherm, Siheido, Boss, paskui naudojau moteriskas ar universalias vadinamas dabar naudoju jau kuris laikas Dr. Alkaitis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
ointymus muilas....ph vienodi? kad nemaciau jog butu vyrams toks sukurtas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
koks dar intymus muilas...siaip tose vietose voratinkliai ir pelesiai nesiveisia as vyrus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkSky
DarkSky
Pažengęs
didziausias skirtumas , tai kaina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 23:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
ne velnio, yra vyriskos kosmetikos, kremu linija, kuriu kaina yra lygiai toki pati brangi. Vyru ora yra stopresne is tiesu, moteru plonesne, maziau sulaiko dregme, vyrams daugiau i kremus megsta prideti vitamino C, B, ir pan. Bet bendrai paemus kas yra kremas, is esmes tas pats vyrams ir moterims.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jason rašė:
koks dar intymus muilas...siaip tose vietose voratinkliai ir pelesiai nesiveisia as vyrus


O jau pas moteris tai veisiasi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.14 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jason rašė:
ne velnio, yra vyriskos kosmetikos, kremu linija, kuriu kaina yra lygiai toki pati brangi. Vyru ora yra stopresne is tiesu, moteru plonesne, maziau sulaiko dregme, vyrams daugiau i kremus megsta prideti vitamino C, B, ir pan. Bet bendrai paemus kas yra kremas, is esmes tas pats vyrams ir moterims.


Va, norėjau taip ir rašyti, kad vyrų oda kitokia, storesnė, tai jiems intensyvesnės priemonės reikia, pas juos ilgiau raukšlės neatsiranda (blin) ir šiaip jų oda mažiau bjaurojama visokiom chemijom.
Tik va, dėl kremų prausiklių sutinku, bet kas nutiktų, jei panaudočiau vyrišką šampūną?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.15 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
nieko nenutiktu, kavpas tik vyriskas. Jeigu as naudojau kremus, kurie yra laikytini moterims tai rinkodaros segmentacija. Anksciau, jeigu paziureti, dar visai neseniai nebuvo i vyrus orientuotos produkcijos. Susigriebe, kad vyrams vis labiau metroseksualejant, tuo paciu galima isnaudoti si rinkos segmenta. Ateityje ta vartotoju segmentacija bus dar smulkesne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.15 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Bet iš esmės, vyrai gali naudoti moterišką kosmetiką, kas liečia tinkamumą odai, o aš tai vyriškos nerizikuočiau naudot. Bet va užsieny tai jau ir tušai akims ir kt. įmantrybės a la for men gaminamos, čia jau manau gryna nesąmonė, kad skirto į vyriškus ir moteriškus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.15 00:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
nezinau, as naudojau vyriskus kremus, paakiams vyriskus kremus, prausiklius, ir pan. Nera specialiai moterims kremu, bent jau neraso, kad tai moterims
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.15 00:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akvile26
akvile26
Naujokas
ant vyriskos kosmetikos parasyta,,for men,, ant moteriskos,, for women,, .. ir skiriasi kvapu sudetis .................va ir visas skirtumas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.15 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
Man čia klausimas šitas iškilo grynai praktiniais sumetimais, mat mano ir draugo tiek odos, tiek plaukų tipas yra tas pats, taigi ir poreikiai labai panašūs. Iš esmės galėtume naudoti tas pačias priemones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkSky
DarkSky
Pažengęs
Zinoma kad galite, ir skutikliu, ir adekolonu, ir kremu po skutimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.17 01:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Dezinformacija rašė:

Man čia klausimas šitas iškilo grynai praktiniais sumetimais, mat mano ir draugo tiek odos, tiek plaukų tipas yra tas pats, taigi ir poreikiai labai panašūs. Iš esmės galėtume naudoti tas pačias priemones.


Ir naudokit be baimės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.01.02 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
na šiaip kvapas skiriasi bet realiai, jei produktai natūralūs, tai tikrai gali tiek vyras tiek moteris tą patį naudoti, juk oda tai vienoda. pvz mano vyras tai mano kremais ir tepliojasi veidą, jau priprato.. mes perkame swissmade.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.01.03 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Skiriasi tuo, kad vyrams nereikia jokios.

Dezinformacija rašė:

kas bus mano vyrui, jei veidą praus mano (moterišku) veido prausikliu?


Kone visi prausikliai turi tą pačią plaunančią medžiagą - angliškai tai sodium lauryl sulfate (sulphate), arba sodium laureth sulfate (iš esmės, augalinių riebalų muilai). Tas pats naudojamas skystame muile, šampūne, indų plovikliuose, mašinos plovikliuose, dantų pastoje... skiriasi tik koncentracija, kvapų ir dažų priedai - dar kaina. Taigi, iš esmės, jei plauti galvą mašinai skirtu plovikliu - nieko nenutiks, tik jis daug didesnės koncentracijos, dozuoti sunkiau. Veido ar rankų prausikliuose yra glicerino, bet jis niekam nebūtinas, man asmeniškai nemalonus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai