Tema sukurta: 2016.01.12 16:26
2016.01.12 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SilvijaBoo
SilvijaBoo
Pradedantysis
Ar lietuviškoje versijoje bus nemokami kreditai? Beje turiu pasiūlymą padaryti daugiau sumų perkant kreditus `bent už kokius 50 centų manau žaidėjams būtų geriau ,nes nevisiems tėvai leidžia, o aš saskaitą pasipildau 2 eurais planas kainuoja 1,30 ir man lieka 70 centų už juos aš tikrai pirkčiau kreditus jei būtų ir mažesnių sumų. Ir manau pirkimų padaugėtu :) O tie kurie neturi kreditu ir gražiu daiktu neturi, ir nuėjus i podiuma bent jau aš jaučiuosi kaip kokia šiukšlė kai nieko gražaus neturiu. Žinau kad galima laimėti pasaže, aš ten kiekvieną dieną suku po tris ratus ir visada laimiu tik taškus, seniau ir kitko laimėdavau, bet dabar vien taškus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.13 13:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
Nemokamų kreditų galima gauti sukant laimės ratą, sėkmingai sužaidus žaidimus pasaže, keliant lygį(101 lygyje - 1001 kreditas,125lygyje - 1250, 155 - 1500 kreditų), vykdant užduotis tam tikruose kambariuose, pvz. Prancūziškame restorane.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai