Tema sukurta: 2013.02.16 14:32
2013.02.16 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sashkaple
sashkaple
Pažengęs
Nenores. Pasius velniop. Grazi vieta - gerosios vilties gatvele, vedanti i vingio parka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
kadangi ash gerai pazystu tavo pana, tai galiu pasakyti, kad ji tikrai nores eit su tavimi kurnors, kai tu busi apsirenges didiko kostiuma. galetum ir ja kokiu kostiumu aprengt. geriau aishku nurengt. labai grazus restoranas yra cili kaimas. ten yra gyvu vistu, gaidziu, gal dar kazkas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pasveikint aišku reikia, nu bet... kam tiek stengtis? Kostiumai, žiedlapiai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sashkaple
sashkaple
Pažengęs
Balti bateliai madoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Apie ką čia tema? :D
Kovo 8 visi visi vyrai dovanoja apvytusias tulpes. O visos moterys labai džiaugiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
nežinau aš pvz. neturiu galimybių vasario 14-ąją padovanoti mylimąjai sunkvežimį gėlių o kiti gali.. gali ir du , ir tris.. ir tikriausiai visus dešimt. kai palyginau , kokią aš gėlytę palikau ir kokias puokštes Ji gavo, tai norisi skradžiai žemę prasmegti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:

Pasveikint aišku reikia, nu bet... kam tiek stengtis? Kostiumai, žiedlapiai..


šaunu, aš taip negalėčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
mylimukė rašė:

Apie ką čia tema? :D

Kovo 8 visi visi vyrai dovanoja apvytusias tulpes. O visos moterys labai džiaugiasi.


Kad išsinuomos viduramžių kostiumą, nueis pas savo draugę į darbą (ar kažkur) nusives po senamiestį pasivaikščiot tada į kokį restoraną, o paskui vakare, šampanas, vakarienė, žiedlapiais viskas nuklota :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
antares rašė:

nežinau aš pvz. neturiu galimybių vasario 14-ąją padovanoti mylimąjai sunkvežimį gėlių o kiti gali.. gali ir du , ir tris.. ir tikriausiai visus dešimt. kai palyginau , kokią aš gėlytę palikau ir kokias puokštes Ji gavo, tai norisi skradžiai žemę prasmegti


Nesigraušk. Maniškis pinigų puokštėms turi, o nedovanoja. taigi tave mylimoji tikrai supras:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romasv
romasv
Meistras
laisvė rašė:

antares rašė:



nežinau aš pvz. neturiu galimybių vasario 14-ąją padovanoti mylimąjai sunkvežimį gėlių o kiti gali.. gali ir du , ir tris.. ir tikriausiai visus dešimt. kai palyginau , kokią aš gėlytę palikau ir kokias puokštes Ji gavo, tai norisi skradžiai žemę prasmegti




Nesigraušk. Maniškis pinigų puokštėms turi, o nedovanoja. taigi tave mylimoji tikrai supras:)

Manau, ne puokščių didume problema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:
Kad išsinuomos viduramžių kostiumą, nueis pas savo draugę į darbą (ar kažkur) nusives po senamiestį pasivaikščiot tada į kokį restoraną, o paskui vakare, šampanas, vakarienė, žiedlapiais viskas nuklota :D


OMG :D Kas čia per cirkai. Suprasčiau dar, jeigu ir ją kaip princesę aprengtų, tada pasidarytų kokią viduramžišką fotosesiją, bet ateit į darbą.... Nu nafig :D Gerai, kad ne kaip pirmykštis žmogus, su palmių lapų sijonėliu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
mylimukė rašė:

Piktaskeksas rašė:

Kad išsinuomos viduramžių kostiumą, nueis pas savo draugę į darbą (ar kažkur) nusives po senamiestį pasivaikščiot tada į kokį restoraną, o paskui vakare, šampanas, vakarienė, žiedlapiais viskas nuklota :D


OMG :D Kas čia per cirkai. Suprasčiau dar, jeigu ir ją kaip princesę aprengtų, tada pasidarytų kokią viduramžišką fotosesiją, bet ateit į darbą.... Nu nafig :D Gerai, kad ne kaip pirmykštis žmogus, su palmių lapų sijonėliu :D


Na man šita vieta ir buvo juokingiausia :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.02.15 09:34 Nauja žinutė
Vartotojas prisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
tie visi geliu dovanojimai - tai tik lindimas i sikna, moterims tas patinka. nebevertinu sitos zmonijos lyties, labiau dabar vertinu gyvunus. man tai aukstesne rusis nei moterys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.02.18 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
antares rašė:

nežinau aš pvz. neturiu galimybių vasario 14-ąją padovanoti mylimąjai sunkvežimį gėlių o kiti gali.. gali ir du , ir tris.. ir tikriausiai visus dešimt. kai palyginau , kokią aš gėlytę palikau ir kokias puokštes Ji gavo, tai norisi skradžiai žemę prasmegti


Svarbu nepamiršti po trijų dienų iškviesti firmą, kad visą tą nuvytusį šlamštą išvežtų ))

Piktaskeksas rašė:

Kad išsinuomos viduramžių kostiumą,
...
, o paskui vakare, šampanas, vakarienė, žiedlapiais viskas nuklota :D


Viduramžių kostiumas, tai toks iš seno bulvių maišo siūtas? Ar kokius ten dėvėjo?

Už šiukšlinimą galima ir baudą susimokėti //
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai