Tema sukurta: 2007.01.19 19:35
Pirmas Atgal 24 25 26 27
2022.10.03 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
O mums visai neįdomu............
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.10.20 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Ervinas10 rašė:

Aš visadapalukuotas vaikščiojau,bet ,kai radau merginą ji mane nuskuto,o pati palaukuota liko,vat mane jaudino ir kol buvome kartuji maneskusdavo


Irgi pradėjau tingėti... skusti barzdą. Ieškosiu panos, kuri nuskustų ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.07.21 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
aura rašė:

as is moterisko puses parasyiu kai mes nelyginam kokias turim tai kazi ar gali komplekuoti del didesnes ar kazkuom isskiriacios....

Tos „nelyginančios" - pagrindinis plastikų kontingentas, kai nori pasitobulinti.
Prisižiūri filmų ir užsimano ))
Nors, gal ne, dažniau tiesiog nori sumažinti, kad mažosios nebūtų didžiosiomis. Gal taip patogiau, ne tik gražiau?

Man ir keista, kad vaikinams nesvarbu.Man seksualu dideles ilgis lupos, neatinka mazos.

Svarbu. Nepatinka, jei mažosios nuolat styro. Lietuvaitėms nėra plačiai būdinga, slavėms labiau.

Patinka kai greitai merginos susijaudina

Tai čia jau nuo paties nemažai priklauso ))

kipsiuke rašė:

kalbat apie putku formas o kad jos kinta jaudulio metu niekas neuzsimena...juk kaip ir vyram kraujas plusteli i pimpi tai ir moterim siektiek sirpsta(tinsta)putka.automatiskai viskas padideja kaip tada?
tai tada ir paminekit kokiu metu kokia ji jum tinka

Tada gali pradėti matytis mažosios, bet iki to laiko geriau jei nesimato.

mylimukė rašė:

Anksciau kompleksavau del per didelio klitoriaus (man taip atrode),bet kai patyriau pirma oralini ir vaikinas nepasibaisejo,tai kompleksas dingo iskart

Įdomu, kas tas didelis. Jau bent porąsyk mačiau - raumenų pumpuotojos, kur naudoja hormonus, ilgainiui tapęs toks, kaip mano nykščio falanga. Neįtikėtina, bet faktas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.09.04 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sonis4
Sonis4
Naujokas
Neskusta sipovka su pizda arčiau šiknos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 24 25 26 27
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai