Tema sukurta: 2013.11.04 18:56
2013.11.04 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Praeivis1231
Praeivis1231
Naujokas
Sveiki!

Ar yra žmonių, kurie domisi Kinija ir jos kalba? Ar bandėte/bandote mokintis kinų kalbą? Norėčiau sužinoti ar atsirastų bendraminčių, kurie domisi šia šalimi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.04 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Manau, kad kinų kalba gan perspektyvu, bet aš jų kultūra nesidomiu, nes imant pvz jų filmus, tai mane asmeniškai užknisa, kad jie nemoka nieko normaliai daryt be skraidymo visur ir tų savo durnų judesių kai mušasi. Nors kartą norėčiau pamatyt kinų filmą kur snukius daužo taip kaip rimti kentai prie kokio kabako ar naktinio klubo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.05 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
Bandžiau mokytis japonų kalbos, irgi įdomu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.05 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Manau, kad kinų kalba gan perspektyvu, bet aš jų kultūra nesidomiu, nes imant pvz jų filmus, tai mane asmeniškai užknisa, kad jie nemoka nieko normaliai daryt be skraidymo visur ir tų savo durnų judesių kai mušasi. Nors kartą norėčiau pamatyt kinų filmą kur snukius daužo taip kaip rimti kentai prie kokio kabako ar naktinio klubo.


Kad kinų filmai apskritai labai retai pasiekia mus, o kaip sakai, "visi tie skraidymai ir daužymai" tai dažniausiai būna Korėjos, Hong-Kongo produkcija, o iš kinų produkcijos tai čia greičiausiai vienintelio "sėlinančio tigro, tūnančio drakono" nuopelnas dėl tokio įvaizdžio :)

Šiaip jei nori visai realistiško, tai pasižiūrėk "The raid:redemption" - nors ir ne kinų filmas, o Indonezijos, bet bent jau azija vistiek. Korėjos The warrior taip pat labai geras, ir neturi viso to akrobatinio skraidymo.

O atsakant į temą, tai ne, kinų kultūra nesidomiu, bet teko girdėti, kad jų kalba yra paprasta ir nesunkiai išmokstama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.05 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Praeivis1231
Praeivis1231
Naujokas
Na tai labai įdomu būtų sužinot, iš kur tai teko girdėti, nes tai visiškai netiesa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.05 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Praeivis1231 rašė:

Na tai labai įdomu būtų sužinot, iš kur tai teko girdėti, nes tai visiškai netiesa


Ką aš dabar prisiminsiu. sunku ir lengva bet kokiu atveju yra reliatyvu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.06 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
Na cia nesutiksiu su Rennais. Kinu kalba tikrai nera lengva. Vien tarimas kaip marsieciu. O dar hieroglifus ismokt reikia. Sakyt kad ji lengva gali tik tas, kuris jos nebande mokytis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.25 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Favela
Favela
Naujokas
Labai originalu mokytis tokios kalbos lietuviui, aš niekada nenorėsiu mokytis vien dėl to, kad kalba beprotiškai sunki... Jau geriau mokytis turkų, meksikiečių ar arabų kalbas, tos nors lengvesnės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai