Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Kelo-cote Solaire SPF30 gelis nuo randų 15g N1

Gelis nuo randų Kelo-cote Solaire SPF 30

Talpa: 15g

Kelo-cote Solaire – tai vienintelis 100% silikono gelis nuo randų su UV apsauga. Formulė buvo sukurta tiek seniems, tiek naujiems randams apsaugoti nuo žalingų saulės spindulių. Saulės aktyvumas gali sukelti raudonį, alergines reakcijas ir hiperpigmentaciją, o ši formulė leis išvengti visų šių nemalonumų. Unikali Kelo-cote gelio formulė yra patentuota, kaip savaime išdžiūstanti technologija ir suformuojanti nematoma apsaugą randui. Užtepus gelio ant viršutinio odos sluoksnio susiformuoja nematoma, lanksti plėvelė, kuri leidžia randui kvėpuoti, drėkina jį ir apsaugo nuo žalingų saulės spindulių.
Kodėl as turėčiau naudoti Kelo-cote Solaire?
Kelo-cote Solaire yra puiki priemonė mažinant hipertrofinius ir keloidinius randus. Šis patentuotas silikoninis gelis yra efektyvus tiek seniems, tiek naujiems randams, atsiradusiems po kosmetinių procedūrų, traumų, chirurgijos ar nudegimų.
Jeigu tik ką susiformavęs randas bus atviras saulei, neapsaugotas, visa tai gali iššaukti nepageidaujamą pigmentaciją. Ši nepageidaujama rando pigmentacija taip pat neestetiškai atrodo kaip ir paprasta veido ar kūno hiperpigmentacija. Taigi, yra rekomenduojama, kad randai būtų tepami apsauginiais kremais nuo saulės kas 2-3 valandas. Tokia apsauga yra nereikalinga naudojant Kelo-cote Solaire.
Kaip veikia Kelo-cote Solaire?
Patentuotas silikono gelis užtikrina puikias sąlygas rando gijimui, drėkinimui, o taip pat apsaugo nuo saulės spindulių poveikio, gelio dėka pasiekiama geresnė rando kosmetinė išvaizda. Kelo-cote patentuota technologija yra įrodyta ne vienoje klinikinėje studijoje, kur buvo stebimas rando švelnumas, lygumas, raudonio ir odos spalvos nelygumo mažėjimas, o taip pat ir skausmo sumažėjimas. Visi šie randų vertinimo parametrai buvo ženkliai pagerėję naudojant Kelo-cote gelį.
Kelo-cote Solaire SPF 30 apsaugo randą nuo senėjimo ir kietėjimo (senas randas), nuo nepageidaujamos pigmentacijos, spalvos pasikeitimo (saulės spindulių poveikis) ir tai yra vienintelis silikono gelis nuo randų su apsauga nuo UV spindulių.
Labai svarbu pažymėti, kad gelis turi būti tepamas du kartus dienoje visą gydymo kursą. Maksimaliems rezultatams pasiekti kelo-cote Solaire turi išliktų 24 valandas ant odos.

Kelo-cote Solaire privalumai:
· Vienintelis 100% silikono gelis nuo randų su UV apsauga;
· Išdžiūsta per 4-5 minutes suformuodamas lanksčią, permatomą plėvelę;
· Minkština, švelnina randą;
· Mažina rando paraudimą ir spalvos nelygumus;
· Sumažina niežėjimą, skausmą ir diskomforto jausmą;
· SPF 30 apsaugo randą nuo saulės spindulių, nepageidaujamo raudonio, spalvos nelygumo;
· Vandeniui atsparus;
· Kai išdžiūsta galima tepti įvairiausią kosmetiką ant viršaus;
· Puikiai tinka lengvai saulei prieinamoms vietoms: veidui, kaklui, rankoms, krūtinei;
· Galima naudoti sąnarių srityje, nelygiose kūno vietose, dideliems randams (nuo nudegimų);
· Galima derinti su kitais randų gydymo metodais, priemonėmis.

Rinkoje yra daug randus mažinančių priemonių ir pacientui yra labia sunku išsirinkti kuo tikėti, o kuo ne…

Patvirtinantys faktai
Remiantis 2002 metų Tarptautinėmis klinikinėmis rekomendacijomis randų gydyme, silikoninis gelis yra pirmo pasirinkimo priemonė gydant randus ir užkertant kelią keloidų bei hipertrofinių randų formavimuisi. Daugelyje mokslinių tyrimų buvo įrodytas efektyvumas 100% silikoninio gelio randų gydyme.
Kelo-cote patentuotas silikoninis gelis yra labiausiai ištirtas. Buvo atlikti moksliniai tyrimai su daugiau kaip 1800 pacientų. Taigi, naujos kartos formulė buvo patvirtinta mažinant rando paraudimą, niežėjimą, spalvos nelygumus bei kietumą.
Plastikos chirurgas Massimo Signorini atliko mokslinį tyrimą su Kelo-cote. Tyrimo metu paaiškėjo, kad gelis efektyviai greitina naujų randų gijimo procesą, mažina hipertrofijas. Chirurgas rekomenduoja Kelo-cote kaip pirmo pasirinkimo priemonę randams mažinti ypač matomiausiose kūno vietose (veidas, rankos).

Kaip naudoti Kelo-cote Solaire

· Tepkite gelį du kartus dienoje
· Užtikrinkite, kad norima tepti vieta yra sausa ir švari;
· Tepkite labai plonu sluoksniu Kelo-cote® Solaire ant rando ir leiskite nudžiūti (3-5 min.);
· Norint pasiekti geriausius rezultatus gelis turi būti ant odos 24 valandas per parą;
· Kelo-cote® išdžiūvus galite tepti įvairiausią kosmetiką, kremus.

Jeigu Kelo-cote neišdžiūvo po 4-5 minučių, jūs greičiausiai užtepėte per daug želė. Švelniai nuvalykite perteklių ir laukite kol išdžius. Rekomenduojamas gydymo kursas yra 60-90 dienų. Didesniems ir senesniems randams reikės daugiau laiko, norint pasiekti gerus rezultatus. Taigi, pastariesiems randams gydymo kursas yra minumum 90 dienų, tik po tokio laiko galime vertinti rezultatus.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kokiems randų tipams galima naudoti Kelo-cote Solaire?

Kelo-cote Solaire galima naudoti tiek senų, tiek naujų hipertrofinių ir keloidinių randų, kurie atsirado po chirurginių operacijų, traumų ar nudegimų gydymui ir mažinimui.

Kiek laiko a galiu naudoti Kelo-cote Solaire?

Rekomenduojamas minimalus kursas yra 60-90 dienų. Didesniems ir senesniems randams gali prireikti ir ilgesnio laikotarpio. Senesnius randus vertinti po 90 dienų ir jeigu reikia pratęsti gydymo kursą dar 30 dienų.

Ar gali Kelo-cote Solaire pilnai panaikinti randą?

Yra neįmanoma padaryti randą visiškai nematomu, tačiau padaryti jį mažiau matomu tikrai realu.

Ar Kelo-cote Solaire yra „draugiškas“ odai?

Taip. Jį gali naudoti tiek vaikai, tiek suaugusieji turintys jautrią odą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai