Santrauka: visi pareiskite savo nuomone labai prasau nes noriu atidaryt bara ar kavine.
Tema sukurta: 2008.07.16 14:40
2008.07.16 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


litasxxx
litasxxx
Naujokas
sveiki kai nueinate i kavine ar bara ka uzsisakinejate koks jums prijimtiniauses maistas ir kokia aplinka mano bariukas tai daug senoves viskas naturalu kas liecia dekora.

Raktažodžiai:
Kavinė, baras, maistas, aplinka, aptarnavimas, arbatpinigiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


July
July
Naujokas
Kai nueinu i kavine daznaiusiai uzsisakau kavos jei ten einu su kuo nors susitikti...., o jei einu pavalgyti tai dazniausiai uzsisakau kepsi ar koki karbonada;] Kavines aplinka.. amch... man nerupi tai nes as ateinu cia pavalgyti, o ne apziurineti kavine;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mane paskutiniu metu jau užknisa tos senovinės aplinkos, kur benueini, ten vis prikrauta visokių senovinių rakandų. Negi neįmanoma nieko originalesnio sugalvot?
O šiaip man labai svarbi aplinka, turi būti jauku, šilta, ne per mažai, bet ir ne per daug erdvės. Nekenčiu, kai prieina visokių nekultūringų žmonių, rėkauja ir maskatuojasi per visą kavinę.
Na, o maistas patinka įvairus. Tad nežinodama, ko noriu, einu į atitinkamą kavinę. Pvz, jei noriu picos, tai einu į piceriją
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


šekspyre
šekspyre
Naujokas
turetu but sterili aplinka , grazu su muzika maistas ypac skanus , turetu padavejus paklust kiekvienam isakymui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akela
akela
Patyręs
Pritariu <mylimukei>, ta "senovine" aplinka tikrai jau baigia atsibost. O kavines ar barus renkuosi priklausomai nuo to koki tiksla turiu ten eidama. Gal einu tik kavos isgert, o gal pavalgyt ar su kompanija pasilinksmint. Va, tada ir nusprendziu kur eiti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
litasxxx rašė:

sveiki kai nueinate i kavine ar bara ka uzsisakinejate koks jums prijimtiniauses maistas ir kokia aplinka mano bariukas tai daug senoves viskas naturalu kas liecia dekora.


LAAAAABAI megstu senovini dekora. bajorkiemio tipo ar berneliu uzeigos. kokybiska mediena, gerai atliktas darbas, o bajorkimio kedes tai pasaka. atsisedi kaip i sosta. taip ir norisi pasiimt i viena ranka taure konjako o i kita cigara.

negaliu pakest kai aplinkui spalvos ir liaudiska, lietuviu pop, rusiska muzika. jeigu pakankamai solidziai atrodys tavo baras ten atvyks ir verslo zmones reikalu aptarinet... jie ir uzsisakyt brangiau nebijo, ir jei patiks dazniau lankysis. jiem reikia ramios, patogios gan prasmatnios aplinkos kiek pastebejau, kiek su stambesniais zmonem vazinejau.

labai pasiilgstu mesingu dideliu porciju. tiesa mesa brangi tai jos patiekalai kogero ir negali but labai pigus. bet uz 13-17lt tikrai noreciau daugiau nei 150g mesos.

kainu spkras irgi galetu but ivairus ...

viskas priklauso nuo to kokiu lankytoju tikiesi, o tai priklauso nuo to kokioi vietoi randiesi, isdalink 300m spindusliu anketas anonimines, suzinosi kas ko nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.17 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
SabaZ,
o ko čia skundies kainom? Gi su stambiais žmonėm važinėji, kas jums yra tie vargani 13-17Lt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 10:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
litasxxx rašė:

sveiki kai nueinate i kavine ar bara ka uzsisakinejate koks jums prijimtiniauses maistas ir kokia aplinka mano bariukas tai daug senoves viskas naturalu kas liecia dekora.


Žinai, svarbiausia, kad aptarnavimas būtų kultūringas. Pas tokį beraštį, koks esi tu, kavinėje įtariu baisu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


litasxxx
litasxxx
Naujokas
ka padarysi nekiekvienam mokslai sekasi svarbiause minti kazkas pagavo ir gali patart o paslaugos pagal galimybes nes man tik 18 ir viska savo jegomis darau be jokiu paskolu kreditu ar paramu viska savo rankomis nuo baldu iki dekoro elementu jie nebrangus bet gan idomus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.21 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
mylimukė rašė:SabaZ,
o ko čia skundies kainom? Gi su stambiais žmonėm važinėji, kas jums yra tie vargani 13-17Lt?


jo su paciais stambiausiais ... uz 17lt tik uzkandizia kiek pastebejau, ten tos mesos vaikiska porcija atnesa koki 150g
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.19 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pepe5
Pepe5
Naujokas
kiekvieno skonis vis kitoks ir visiems neitiksi.o man irgi nera aplinka svarbi,svarbiausia ,kad butu svaru ir tvarkinga. o pagrinde svarbiausia yra meniu,kad butu kuo didesnis pasirinkimas irkainu ivairove.kad paprastesni kotletuka ipirktu paprastas darbininkas,o tie ''stambus zmones''lai valgo brangius kepsnius su krauju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.19 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Drakulė
Drakulė
Patyręs
Man svarbiausia aplinka, turi buti maloni, jauki, ne tiek ir svarbu, kokio stiliaus, labai svarbu aptarnavimas, kokybiskas maistas, aisku ir tai atitinkancios kainos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai