Santrauka: Kaip apibūdinti tikrą vyrą?
Tema sukurta: 2012.09.05 16:28
Pirmas Atgal 56 57 58 59
2014.11.03 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Ir ko tik nepadarytum del mylimos moters..ir to nepadarytum ir ano nepadarytum, ir trecio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.08 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patirtis2015
Patirtis2015
Pradedantysis
Ko gero nėra konkretaus atsakymo į autoriaus klausimą. Mano nuomone tikrų vyrų yra pakankamai daug ir niekur jie nedingo. Kiekvienas mylintis vyras yra tikras vyras, nes dėl mylimos moters padarys viską. O jei ne, tai , vadinasi, nepakankamai myli ir dar nėra tikras vyras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.08 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
As
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.18 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milit
Milit
Naujokas
O jūs dabar pasakykit man dėvėti vyriškas apatines kelnes yra nevyriška? Nes maniškis, kai pasiūliau jam jas, atšovė vyriškos apatinės kelnės ir tikras vyras yra du nesuderinami dalykai. Aš pati su tuo visiškai nesutinku. Tikrų tikriausia nesąmonė mano nuomone, tai tikrai suderinama...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.19 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Milit rašė:
O jūs dabar pasakykit man dėvėti vyriškas apatines kelnes yra nevyriška? Nes maniškis, kai pasiūliau jam jas, atšovė vyriškos apatinės kelnės ir tikras vyras yra du nesuderinami dalykai. Aš pati su tuo visiškai nesutinku. Tikrų tikriausia nesąmonė mano nuomone, tai tikrai suderinama...


aisku, kad nevyriska. nes vyriska yra persalti slapimo pusle ar reprodukcinius organus prie -25 su vienais dzinsais vaikstant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.18 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kapitanas
Kapitanas
Pažengęs
As tai tikrai i tikrus vyrus net nepretenduoju. As net i normalius zmones neisipaisau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.18 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
mylimukė rašė:
Milit rašė:
O jūs dabar pasakykit man dėvėti vyriškas apatines kelnes yra nevyriška? Nes maniškis, kai pasiūliau jam jas, atšovė vyriškos apatinės kelnės ir tikras vyras yra du nesuderinami dalykai. Aš pati su tuo visiškai nesutinku. Tikrų tikriausia nesąmonė mano nuomone, tai tikrai suderinama...

aisku, kad nevyriska. nes vyriska yra persalti slapimo pusle ar reprodukcinius organus prie -25 su vienais dzinsais vaikstant.

Pas mus nera tiek salta (plius mieste yra silciau nei kaime), kad tu apatiniu reiketu, realiai ju reikia tik jei daug laiko ziema leidi gryname ore, pvz esi kareivis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.18 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kapitanas
Kapitanas
Pažengęs
Perliukasx rašė:

mylimukė rašė:

Milit rašė:

O jūs dabar pasakykit man dėvėti vyriškas apatines kelnes yra nevyriška? Nes maniškis, kai pasiūliau jam jas, atšovė vyriškos apatinės kelnės ir tikras vyras yra du nesuderinami dalykai. Aš pati su tuo visiškai nesutinku. Tikrų tikriausia nesąmonė mano nuomone, tai tikrai suderinama...


aisku, kad nevyriska. nes vyriska yra persalti slapimo pusle ar reprodukcinius organus prie -25 su vienais dzinsais vaikstant.


Pas mus nera tiek salta (plius mieste yra silciau nei kaime), kad tu apatiniu reiketu, realiai ju reikia tik jei daug laiko ziema leidi gryname ore, pvz esi kareivis.


Tu zinai ka reiskia bahooram ziema vaikscioti su treningais ir sportbachiais?? O vaiksto! Kai kurie iki siol. Nors jau viskas pasikeite. Na zinoma, ne kaime. Na senais laikais as irgi vaiksciodavau, tiesa treningai buvo uz 200dol ir devejau apatines ilgas, siltas (net nezinau kaip vadinasi), medvilnines kelnes is UT trikotazo. Pusbrolis patare. Sako jei jau nesugebi islyst is treningu tam savo Kaune, tai bent jau nepersalk. Po kostiuminem siaip irgi reikia kartais. Po dzinsais tai ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.10 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RazumnasDziedas
RazumnasDziedas
Naujokas
Aš tai visą laiką jaučiausi tikru vyru. Dar kai gimiau, mano gimimo liudijime įrašė lytį - vyras. Tai ir jaučiuosi taip, kaip užrašyta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.10 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
jaustis gali kaip nori nors ir neandartaliečiu. o tikrus vyrus pasirenka moterys, tad jei tave pasirinko kokia moteris, vadinasi ir esi tikras vyras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.10 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kapitanas rašė:
Po dzinsais tai ne.


po dzinsais ypac reikia, nes jos ziema pritraukia salti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.10 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
RazumnasDziedas rašė:

Aš tai visą laiką jaučiausi tikru vyru. Dar kai gimiau, mano gimimo liudijime įrašė lytį - vyras. Tai ir jaučiuosi taip, kaip užrašyta.


vyra vyru daro ne kabuoklis tarp koju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.10 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
FXX rašė:

jaustis gali kaip nori nors ir neandartaliečiu. o tikrus vyrus pasirenka moterys, tad jei tave pasirinko kokia moteris, vadinasi ir esi tikras vyras.


o jeigu ji pasirinko ne tikra moteris?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.11 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
mylimukė rašė:vyra vyru daro ne kabuoklis tarp koju...


Bet be kabuoklio irgi ne visai vyras ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.11 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Blussa rašė:
mylimukė rašė:vyra vyru daro ne kabuoklis tarp koju...

Bet be kabuoklio irgi ne visai vyras ;)

Jei nera kabuoklio tai nera ir motyvo tapti tikru vyru.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 01:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kapitanas
Kapitanas
Pažengęs
Mano nuomone tai vyriskiausi yra zeta type of male.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 08:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
man tikri vyrai yra tie žąsinai, kurie sugeba įžeisti pačias nekalčiausias šio pasaulio moteris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kapitanas
Kapitanas
Pažengęs
FXX rašė:

man tikri vyrai yra tie žąsinai, kurie sugeba įžeisti pačias nekalčiausias šio pasaulio moteris


Dont read urban dictionary ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.25 08:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
Man kabuokly dievas dave... Reiskias as vyras, ir jei metysit toliau akmenis y mano darza parklupdysiu ant kelenu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 56 57 58 59
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai