Tema sukurta: 2022.01.03 20:49
2022.01.03 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

empirele
empirele
Patyręs
Matau čia daug sukurtu temų šia sakyčiau aktualia tema. Tad pasidarė įdomu, kas jums kiekvienam, asmeniškai, yra seksas, ką jis reiškia jums?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.01.04 14:51 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Meistras
Man asmeniškai nieko nereiškia.
Reikštų jausmai, o tada prie jausmų gal ir pasimylėjimas turėtų reikšmę.
Seksas , kai nėra jausmų turi kitą reikšmę ir liaudyje vadinamas negražiu žodžiu...
..pas.......s
Cituoti
Atsakyti
2022.01.05 01:10 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Seksas - tai kiekvieno žmogaus įgimtas fizinis poreikis. Kiekvieno, kuris gimė sveikas.
Vieni jį labai sureikšmina, laiko tai tik jausmų išraiška, kas visiškai nėra privaloma, kiti nusivylę jausmais užgniaužia fizinį poreikį (būna, užgniaužia ir kitus, nustoja valgyti, sublogsta iki distrofijos). Iš prigimties, masturbacija taip pat yra sekso atmaina, kuria patenkinamas fizinis poreikis, bet taip pat gali būti patenkinamas dvasinis poreikis - kai jaučiamas priešiškumas bet kuriam tikėtinam partneriui, sau įrodant "aš galiu pats", nors, gal labai paplitęs "aš galiu pati".
Sugebu skirti skirtingus atvejus - jei ji mylima, tai mylėjimasis, o jei ne - tada tarkim pasidulkinimas )) Jei nėra mylimos, nereiškia, kad iškart reikia atsisakyti ir fizinio poreikio. Tai lyg - jei neturi su kuo pietauti, tai bent tą dieną likti nevalgius.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2022 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai