Tema sukurta: 2008.12.08 11:10
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.12.08 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Donatadx
Donatadx
Naujokas
MAN LABAI PATINKA VILNIUS
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
isneskit ta vaika is forumo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikoša
Vikoša
Pažengęs
man netrukdo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
kiekvienas gali reiksti savo nuomone, kad ir kokia ji bebutu. tam ir skirtas forumas.
Vilnius ir man patinka. tai ka dabar darom?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
joa, Vilnius cool : ))) kas pries?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Ir varnos už Vilniuj joms yra ką lest
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zybalas
zybalas
Naujokas
gedasxxx as pries ir ka tu tuo?man vilnius asmeniskai yra lenku ir rusu sostine...zodziu lievas miestas ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
zybalas rašė:

gedasxxx as pries ir ka tu tuo?man vilnius asmeniskai yra lenku ir rusu sostine...zodziu lievas miestas ;D


O Kaune tu tarpu rusiška muzika valdo. Jau tiek rusiškos muzikos skambėjimo, aš net Vilniuj negirdžiu, kiek nuvažiavus į Kauną Kavinėse ruska muzika, kažkada čia Laisvės alėjoj irgi pagrinde tik tokia skambėdavo.
Ir šiaip, Kaune forsai ir fyfos valdo. Kaune vėlgi, kokią 18 val išeik į miestą, tai jis tuščias. Ko nepasakytum apie Vilnių.

Taip, kad kiekvienas miestas kažkuo žavus ir kiekvienas miestas turi kažkokių trūkumų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zybalas
zybalas
Naujokas
na tai del muzikos niekas nieko nesako ,beto tu gal buvai kavinesi kur rusiskas stiliu...o mieste tai del to kad visi bijo iseit nes 'tamsu' jau uztat... gerai tu pasakei
Taip, kad kiekvienas miestas kažkuo žavus ir kiekvienas miestas turi kažkokių trūkumų GERBIU
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
Meira rašė:

zybalas rašė:



gedasxxx as pries ir ka tu tuo?man vilnius asmeniskai yra lenku ir rusu sostine...zodziu lievas miestas ;D




O Kaune tu tarpu rusiška muzika valdo. Jau tiek rusiškos muzikos skambėjimo, aš net Vilniuj negirdžiu, kiek nuvažiavus į Kauną Kavinėse ruska muzika, kažkada čia Laisvės alėjoj irgi pagrinde tik tokia skambėdavo.

Ir šiaip, Kaune forsai ir fyfos valdo. Kaune vėlgi, kokią 18 val išeik į miestą, tai jis tuščias. Ko nepasakytum apie Vilnių.



Taip, kad kiekvienas miestas kažkuo žavus ir kiekvienas miestas turi kažkokių trūkumų


nu nereik rasyt bele ka. Rusiska muzika ir Klaipedoj,ir Vilniuj groja.ir kaune....
Dar apie trenigus parasyk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
daug smagiau kai isejus vakare pilna zmoniu nei pora... toks ir jausmas buna kad tave tuoj uzpuls ir niekas nepades
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Na va, vėl Vilnius su Kaunu kapojas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
labai jau kas padeda kai uzpuola.... Visu akyse uzspardo o visi ziuri tik savo kaili isnest.... Ne mano pupos-ne mano kiaules...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
ilgiausias rašė:

Na va, vėl Vilnius su Kaunu kapojas


nemegstu kai i vienus vartus spardo....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
PeM rašė:

labai jau kas padeda kai uzpuola.... Visu akyse uzspardo o visi ziuri tik savo kaili isnest.... Ne mano pupos-ne mano kiaules...


na nezinau nezinau............. drysciau apsigincyt keli gali praeit bet vienas kitas toikrai uzsstos ir pades
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Buvau va kaip tik savaitgali vilniui centre.. nu grazu siaip, eglutes dvi, kaledine nuotaika, rotusei kazkokie seniai salciai soko vakare bet tikrai toks kitatauciu miestas, labai daug lenku, rusu, turistu net.. i kavinuke drauge uzejo, paklause kur tuoletas padavejos, tai tik nusijuoke, nes lietuviskai nekalba..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
Pastebeta2 rašė:

PeM rašė:



labai jau kas padeda kai uzpuola.... Visu akyse uzspardo o visi ziuri tik savo kaili isnest.... Ne mano pupos-ne mano kiaules...




na nezinau nezinau............. drysciau apsigincyt keli gali praeit bet vienas kitas toikrai uzsstos ir pades


kai uzpuls ar prisikabins.....,nepamirsk papasakot apie gelbetoja Jei toks atsiras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
PeM rašė:

nu nereik rasyt bele ka. Rusiska muzika ir Klaipedoj,ir Vilniuj groja.ir kaune....

Dar apie trenigus parasyk...


Klaipėdoje mažai teko būti bet kiek buvau, rusiškos muzikos girdėti neteko. Vilniuj irgi skamba, bet tiek kiek pas jus, girdėti neteko. bent jau normaliose kavinėse tikrai neteko girdėti rusiškos muzikos. Ir išvis, nėra ko manęs pulti, aš tik atsakiau į žinutę, pateikdama savo nuomonę.
Ne pirma pradėjau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
Meira rašė:

PeM rašė:



nu nereik rasyt bele ka. Rusiska muzika ir Klaipedoj,ir Vilniuj groja.ir kaune....



Dar apie trenigus parasyk...




Klaipėdoje mažai teko būti bet kiek buvau, rusiškos muzikos girdėti neteko. Vilniuj irgi skamba, bet tiek kiek pas jus, girdėti neteko. bent jau normaliose kavinėse tikrai neteko girdėti rusiškos muzikos. Ir išvis, nėra ko manęs pulti, aš tik atsakiau į žinutę, pateikdama savo nuomonę.

Ne pirma pradėjau.


as kaune,bet negaliu pasakyt jog cia rusiska karaliauja ,na nebent "sudaruskoj" buvai....,tai cia galiu sutikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.08 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
Buvau Akropolyje kažkokiam a la restoranėlyje pavadinimo nepamenu, bet tikrai ne rusiškas...
O prieš kelis metelius ir pačioj Alėjoj visu garsu grojant girdėjau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai