Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Kalcis Liuks tabletės N50

Informacinis lapelis

Kalcis tabletės

Naudojamas mityboje kaip maisto papildas, skirtas papildyti maisto racioną, ir kurio sudėtyje yra maistinių ir kitų medžiagų, turinčių mitybinį arba fiziologinį poveikį.

Maisto papildas Kalcis Liuks, tabletės gaminamas iš kalcio gliukonato ir pagalbinių medžiagų: cukraus, kalcio stearato ir krakmolo. Maisto papildas - kalcio šaltinis.

Kalcis - vienas reikalingiausių organizmo elementų. Daugiausia jo yra kauluose. Kalcis reikalingas nervų ir raumenų sistemos, širdies funkcijos, ląstelių membranų laidumo ir kraujo krešėjimo sistemų normaliai veiklai palaikyti.

Jo poreikis labai padidėja vaikams ir paaugliams kaulų augimo laikotarpiu bei moterims nėštumo ir žindymo metu. Jeigu kraujyje kalcio trūksta, širdies ir kitų organų normaliai veiklai gerinti organizmas jo pradeda imti iš kaulų.

Jei valgomas maistas, kuriame yra daug kalcio, kauluose jo atsargos padidėja ir pusiausvyra tarp kalcio kiekio kraujyje ir kauluose išlieka.

Po menopauzės dėl kalcio trūkumo pasireiškia osteoporozė, todėl vyresniojo amžiaus moterims reikėtų papildomai vartoti kalcio.

Profilaktikai vartoti tinka tuo atveju, kai įprastiniame maiste jo trūksta arba organizme padidėja kalcio poreikis: vaikystėje, paauglystėje (ypač mergaitėms), sergant lėtiniu inkstų nepakankamumu, nėštumo ir žindymo laikotarpiu, prieš menopauzę ir po jos, senyvame amžiuje.

Geriausia jo gerti praėjus vienai valandai ar pusantros po valgio, užsigerti pilna stikline vandens arba sulčių.
Jei maisto papildo vartojama laikantis nurodymų, šalutinis poveikis pasireiškia labai retai. Jis gali pasireikšti, jei vartojama ne rekomenduojamomis dozėmis ir jei sergama inkstų liga.

Maisto papildo Kalcis Liuks, tabletės rekomenduojama gerti po 1 - 2 tabletes per dieną.
Nevartoti kaip maisto pakaitalo.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildo tinkamumo vartoti terminas laikant sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje - ne ilgesnis kaip 5 metai.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Pakuotė.
Vidinė pakuotė - polimerinė talpyklė arba lizdinė plokštelė, kurioje yra atitinkamas kiekis tablečių. Vidinė pakuotė gali būti supakuota į išorinę pakuotę - kartono dėžutę.

Gamintojas.
UAB “Liuks”, V.Putvinskio g. 44, LT-44211 Kaunas, Lietuva. Tel.: 8 37 302750
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai