Tema sukurta: 2015.01.24 15:56
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2015.01.24 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Sveiki,mane domina jusu nuomones kaip rengtis vaikinam einant i pirma pasimatyma.
uzbegdamas interpretacijom uz akiu pateiksiu kelias preliminares pirmo pasimatymo vietas:Kinas,kavine,vakarelis,pasivaiksciojimas po parka.
Sekantis klausimas butu merginoms,kaip jus reguojate jai vaikinas i pirma pasimatyma ateina pernelyg pasipuoses?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
į pirmą pasimatymą ,kaip ir į kitus, rengtis reikia įprastai ir patogiai tau. paprasta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Na nepaslaptis,kad jai jau eini i pasimatyma -tai nori patikt tam su kuo eini,o tas variantas kur iprastai ir patogiai,labai jau sansu sumazina...Nes man patogu tai su treningais
Kitas variantas apsivilkt koki svarka ir marskinius po apacia,bet ar ne per daug pasipuoses tada?
Na zodziu idomu kaip kiti vaikinai eina i pirmus pasimatymus ir kaip apsirengusius vaikinus mergaites noretu matyti pirmame pasimatyme,na kad nuomone palankia susidarytu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Aš su švarku marškiniais džinsais kiekvieną dieną vaikštau. asmeniškai nenešioju aš tų kėdu treningu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Vau realiai tu su svarku ir marskiniais kiekviena diena vaikstai-tai tu kietas tada spaudziu desine zmogau
gali kas realiai nuomone pasakyt,o ne nesamones kazkokias sneket...
P.S ir namie su svarku vaikstai?svarkas tikrai vienas patogiausiu man zinomu rubu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
o kokios čia nesąmonės,kaip klausi,taip atsako.
jeigu tu esi koks treninguotas budulis, ir vaikštai visur su treningais, tai taip ir eik į pasimatymą.. ar tu ketini būdamas su mergina pastoviai apsimetinėti ir vis persirenginėti.
ką turi spintoje,tą rengiesi, svarbu, kad turėtum ką pasakyti ir ko paklausti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
num Poncikas-kam tas budulis iskarto?as patarimo klausiu,o man sitaip,ai ai ai...
As su trenigais visur nevaikstau,tik namie ir treniruotese,na ir pakeliui iki treniruociu dar kartais
Tiesiog kartais sulaukiu repliku kaip: Kur cia isipuosiai?Cia del manes taip issipustei?ir t.t Todel ir mastau gal deretu kiek kukliau rengtis.
Pati tu budulis poncikai negrazu prasivardziuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Ir seip idomi poncikai tavo nuomone,tipo jai treningus turiu savo spintoje tai pastoviai su treningais ir vaiksciot? Tai va mezmerizei gal dar patark su svarku i sporto sale vaiksciot nes jis svarka savo spintoje turi...
Kame cia logika?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
skaityk kol suprasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
zmones sprendzia pagal save,siuo atveju tikrai tinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Poncikai-as nesiekiu pries kazka pasirodyt kazkuo kuo nesu...As kaip ir visi normalus zmones turiu daug rubu spintoje nuo sortu iki kaklaraiscio ir pagal proga juos vilkiu...
Tiesiog nesinori buti balta varna,Esu ilga laikagyvenes uzsienyje-ten tarkim i pasimatymus dazniausia eidavau,kostiuminem kelnem,svarku,baltais marskiniais ir visi priimdavo kaip norma,ar megztinis V formos iskirpte ir balti marskiniai,ivairios liemenes ant marskiniu ir t.t Cia gi lietuvoi-jai i kavine taip ateini tai visi ziuri kaip i zmogu is kito pasaulio...
As visad save prisiziurintis buvau-man patinka rengtis elegantiskai,bet jauciuosi kaip balta varna-nes Lietuvoje tai nepriimta...
Poncikai-pas mane spintoje galbut daugiau drabuziu nei pas tave,ir jie yra skirtingu stiliu,skirtingu tipu ir skirti skirtingoms vietoms ir progoms-todel pernelyg paprasta pasakyti renkis tai ka turi spintoje...
O jus klausiu kaip rengtis einant i pirma pasimatyma-nes noriu pasigaut kokiu ideju kaip atrodyti elegantiskai bet nebuti balta varna...Apranga yra asmenybes dalis,todel nemanau kad zmones turetu eit i pasimatya apsirenge belekaip ar eit i tetra su plesytais dzinsais...
O tu man iskart sakai neapsimetinet ir t.t kur cia apsimetinejima izvelgei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Cia gi lietuvoi-jai i kavine taip ateini tai visi ziuri kaip i zmogu is kito pasaulio...
As visad save prisiziurintis buvau-man patinka rengtis elegantiskai,bet jauciuosi kaip balta varna-nes Lietuvoje tai nepriimta...

Čia vėl gi nuo pasimatymo vietos priklauso ką rengtis čia kaip ir teminio vakaro dalį, jei tema viena neisi belekaip apsirengęs Dėvėčiau klasikinį stilių ir manau būtų ne per kuklu, ar ne per daug išsipūstyta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Aciu uz patarima philosopher o tas klasikinis stilius tai daug maz kaip atrodytu pagal tave?
num va tarkim keli klasikines aprangos pavyzdziai,bet jai taip ateini apsirenges tai tada issiskiri is visu ir kyla keistu klausimu,bei jautiesi nejaukiai...kaip ir minejau kaip balta varna :/

http://fashion-kid.net/classic-style-men.html

Nebent gal tas simple clasic pavizdys-toks paprastesnis,gal kazka tokio megint?na kalbant apie kavine
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Nesuprask klasikinio stiliaus, kaip kad batai būtinai "lakierkos", kelnės kostiūminės, ir pvz švarkas O jei klausai ką sako kiti, neturi savo nuomonės matomai todėl čia ir esi. Siūlyčiau paeksperimentuoti su esančiais spintoje rūbais ir tada pamatysi kitų reakcija, nenuleisk rankų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Ok dekui gal ir kreipiu kazkiek i tai ka kas sako,tavo tiesa-bet juk zinai zmogus is prigimties toks jog nori pritapti,o tarkim pirmo pasimatymo metu ir taip atsipalaiduot nera lengva,maziausia norisi dar sukt galva del to jog atrodai visai ne i tema apsirenges...Anyway dekui uz patarima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Mažiau suk galvą, būk savimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Aš nesuprantu, vaikščiok kaip tu nori. Esu galvą žaliai nusidažes, įvairiais stiliais, kaip man patinka. Tavo drabužiai parodo tavo asmenybę, bet ar tu nori ją parodyti ar paslėpti po kaukę. Aišku kai yra teminiai vakarai arba kur kokia proga pvz vestuves ar koks jubiliejus tai yra priimta kaip rengtis. O pasymatimas yra tik pasymatimas rengiasi kaip tau patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Mazmerize tu esi is dalies teisus-bet juk nepaslaptis,kad eidami i pasimatyma norim gera ispudi palikti...
Ne visi ir ne visada i pasimatymus eina zmonos jieskoti...O vakara sekmingai uzbaigti tikrai daug lengviau,jai pasirodysi gerai-tuo labiau as nenoriu keisti stiliaus,gal tik kazkiek ji pakoreguoti ar supaprastinti-kad priimtinesnis butu aplinkiniams.
Nenoriu kad mergaite su kuria susitinku manytu jog puosiausi 2 valandas ir ruosiausiu susitikimui su ja pries iseidamas is namu ir ji man tiek svarbi,kad del jos baltais marskinukais atejau-tai prie gero nepriveda...
Aciu,kad leidi vaiksciot kaip noriu bet as tik jusu nuomones klausiu ir patarimu,kaip jus vaikstot i pasimatymus,kuo rengetes,aciu uz supratima...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Tarkim karta i pasimatyma atejau su liemene tai tikrai likau nesuprastas nors sali kur pries tai gyvenau viskas normaliai budavo,o cia susilaukiau tokiu pasakymu kaip:kur vestuves?ir pan
kazkas tokio :

http://www.details.com/fashion-style/perfect-wardrobe/200709/how-men-should-wear-a-vest-photos#/slide=1
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.24 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
o kaip tu rengiesi laisvalaikiu eidamas su draugais į miestą ? dediesi smokingą gal? tau tai laisvalaikio apranga ir tu jautiesi tame patogiai..tada super.


čiuju, kad tu per daug užsikompleksavęs,kad kyla tokie klausimais dėl apsirengimo stiliaus..tai sunkiai sudominsi merginą ir su madingiausiais skudurais


ir dėl liemenių..nu suory, bet su tokiom,kaip parodei, tik į vestuves ir laidotuves bevaikšto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai