Tema sukurta: 2019.04.16 22:33
2019.04.16 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emila
Emila
Naujokas
Sveiki man yra 15m ir esu 1.66 manau pagal savo amžių esu žema, tikrai norėčiau paaugti nors kelis cm, gal galit padėt? Ir ar dar augsiu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.16 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
iki 18 augama, kiti dar buna ir iki 21, kokius 6cm dar greiciausiai paaugsit dar geriausiu atveju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.17 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaMaz1
kaMaz1
Pradedantysis
Tai paaugti yra vienas geras metodas. Pasikabini ant turniko ir kabi kiek gali. Dazniausiai per riesus yra prisirisama prie turniko ir kabama apie 10 min. Bet nuo turniko nulipti negalima. Ta prasme po to kojom liest zemes negalima. Kazkas turi tave nukabinti nuo turniko ir pilna to zodzio prasme nunesti i lova arba paguldyti ant zemes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.17 11:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Dalis panų 15-os jau pasiekia galutinį ūgį, vaikinai vėliau 2-3 metais. Bet kuriuo atveju laikysenos taisymas gali pridėti kokius 3cm, nežinau kiek tiesi ji dabar.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.18 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dizainas
Dizainas
Pradedantysis
Kabek ant turniko ir pasidaryl krauji tyrimus man buvo D trukumas tai menesi pavarotjau styviai i ugi sokau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.19 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
Turnikasss!!! Tikrai veikia, kiekvieną dieną pakabok po kokias 10 min, 5 cm tikrai turėtum paaugt (išsitempt). O šiaip joga irgi padeda, nes ištampomas kūnas, lankstumas pagerėja, kartu ir vidiniai raumenys dirba. Dėl bendros savijautos pradėčiau jogą lankyt bet kurio žmogaus vietoj.
p.s. jei mano ūgis būtų 166 tai būčiau laimingiausias žmogus, galėčiau dėtis visus iš eilės aukštakulnius ir nesukt galvos, kad esu aukštesnė už pusę Lietuvos vyrų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai