Tema sukurta: 2007.08.16 21:11
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2007.08.16 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sazinessbalsas
sazinessbalsas
Patyręs
Ahoy, mergytes, kaip jumi vaikinai ~iausiai pasipirsho? Kurios, ka vertinat labiau? Pati pirshimosi fakta, ar visas su tuo susijusias smulkmenas...? Kurios dar ne busimosios nuotakos... kur ir kaip, noretumet kad tai ivyktu...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.16 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZavingaM
ZavingaM
Meistras
man tai pirsosi viena karta, taciau vestuviu nebuvo... a, pasipirso, kaune stoty, matant daugybei zmoniu, nes vasara buvo...tiesiog paeme ir pasake,"buk mano zmona" , uzmove ziedeli, ir ne nelauke mano atsakymo...aciu dievui, nes prie tiek zmoniu pasakyt "ne" nebuciau drisus...o po 6men mes issiskyrem, taip pat aciu dievui
dabar as noreciau, kad mano draugas pasipirstu mums esant tik dviese labai ramioj vietoj, gal parke kokiam ar siaip gamtoj...paimtu, mane uz ranku, ziuretu i akis ir tartu: "Silvija, buk mano zmona", as atsakyciau...ech, o po to visas savaitgalis koks dviese ten pat, gamtoj vieni...toli nuo visu rupesciu...
niu, pasvajot galima...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.16 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Masa
Masa
Pradedantysis
ech.... miela as taip pat noreciau,kad butume tik dviese,grazioj,romantiskoj aplinkoj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.17 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Nors man dar LABAI anksti galvot, būtų visai miela kaip nors ekstremaliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fyfkea
Fyfkea
Pradedantysis
vat grizau is studiju ir neatrakinu duru, lauzau, lauzau as jas jau galvoju skambinsiu, kad islauztu tik girdziu atrakina is nustebimo (maniau, kad nieko nera) ismeciau is ranku telefona ati kol susigraibiau kokios 5-10min tikrai praejo, atidarau duris ziuriu ryskiai raudonu roziu ziedlapiai ant grindu metosi. einu as jais kol nuejau iki sofkutes kadangi sviesa buvo uzgesinta, o grizau jau i pavakari, bandziau ant sofkutes atsisesti, bet tik mano mieliausias uzdege sviesa (neryskia) ir paklause: ''ar tekesi uzmanes''. pasimeciau, sumisau ir drebanciu balsu pasakiau ''taip, tekesiu''. tada jis mane nunese i miegamaji ir taip pradejom musu vaikelio (kurio dabar labai laukiam) pradzia kol kas dar nesusituokem, bet vestuves bus greitai rugsejo pabaigoje
buvo labai romantiska, o as neromantike, bet tas pasipirsimas tikrai buvo ispudingas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.13 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trecioke
trecioke
Pradedantysis
O man vyras nesipirso. Ir as tam neteikiu dideles reiksmes. Svarbiau kad per 7 pazinties ir 4 vedybu metus neisbleso nei meile, nei aistra , nei romantika... ar ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.15 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nerri
Nerri
Naujokas
o man pirsos pirsos vis as vis dar ne..palauk..atsibodo matyt pirstis ir nesipersa daugiau..o dabar jau pati noreciau =))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.20 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vienuolis
Vienuolis
Pradedantysis
aha, aišku, kas dar ka papasakos ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.22 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


podruzke
podruzke
Patyręs
man pasipirso labai paprastai. gal net daugumai atrodytu banaliai - priklaupe ant vieno kelio su ziedu rankoje ir paklause, ar uz jo tekesiu. bet buvo labai netiketa. tai turbut labiausiai ir sujaudino. tuo momentu tikrai nelaukiau, nebuvome apie tai kalbeje net rodos, bet galveleje mintys apie tai sukosi . sutikau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.05 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cate
Cate
Pažengęs
bleem.. o as neisivaizduoju kaip noreciau kad tai ivyktu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.17 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nimfete
Nimfete
Naujokas
o as pati pasipirsau,va
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.19 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trecioke
trecioke
Pradedantysis
SAUNUOLE!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.24 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: sazinessbalsas

Ahoy, mergytes, kaip jumi vaikinai ~iausiai pasipirsho? Kurios, ka vertinat labiau? Pati pirshimosi fakta, ar visas su tuo susijusias smulkmenas...? Kurios dar ne busimosios nuotakos... kur ir kaip, noretumet kad tai ivyktu...?


Man pasipirso gan banaliai.
Voliojomes pas ji tevu lovoj, dukom, o paskui ramiai gulejom susiglaude, tas ir paklause "ar tekesi uz manes?". As dar sakau, "tu ka rimtai?".Nu jo, rimtai jis... tai atsakiau, kad buciau pati laimingiausia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.12 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


podruzke
podruzke
Patyręs
Skyrybu planuotojai ties siuo klausimu galetu papluseti ir susizerti nemazai pinigeliu. JUk si sritis musu salyje zymiai paklausesne, taip kad skyrybu planuotojai, nesnauskit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


millea
millea
Didmeistris
Man pasipirso taip pat paprastai, bet labai netiketai... Is pradziu netgi pagalvojau, kad juokauja, nes zinojau, kad vestuviu jis nenori visiskai Bet jis nejuokavo Esu be galo laiminga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Sveikinu,Milda Kada pareiškimus nešit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Oi, ar ne per greitai? Pagal visus barzdylų dėdžių, reikšmingai žvelgiančių pro stiklų kraštus, patarimus bent porą metelių rekomenduojama padraugauti... Na bet linkim sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.14 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Velniop standartus ir stereotipus! Tegyvuoja meile! Sveikinu, Mildut, kuo didziausios laimes, sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.18 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


millea
millea
Didmeistris
Originally posted by: ji777

Sveikinu,Milda Kada pareiškimus nešit?


Jau nunesem vestuves birzelio 28
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.26 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


demise
demise
Naujokas
o man lyg ir nesipirso siaip pradejom sneket apie santuoka, kazkaip taip naturaliai isejo kad sutinkam abu na o karta klube gal 20 kartu kartojo kad labai nori kad buciau jo zmona, maniau kad cia veikia preparatai ;DD na bet taip isejo kad vestuves bus birzelio 21 :}}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai