Santrauka: pasimetes
Tema sukurta: 2019.01.11 19:42
Pirmas Atgal 1 2 3
2019.02.12 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
man tai juokinga. jei jus parasot merginom, tai jos ka dabar turi alpti del jusu ? aisku, jei neturejai gyvenime merginos, tai reiskia kad neturejai nieko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.12 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Urte36
Urte36
Naujokas
Aš temos kūrėjui siūlyčiau pagalvoti, ar jam norisi kurti santykius su tokia mergina, su kuria net neįmanoma pasikalbėti apie seksą, nes tai tabu. Tai su kuo daugiau kalbėtis, jei ne su savo mergina?
O vaikinai, kurie sako, kad panos neatrašo, nes durnės nežino ko nori... Pas jus yra koks nors filtras, kam rašyti? Ar nesvarbu, varau visoms iš eilės ir gal čia kuri nors atrašys??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.15 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Red rašė:

Man asmeniškai boba yra vyr. ar mot. lyties asmuo, kuris pletkina, yra nuolat piktas, nuolat skundžiasi, ilgą laiką neturintis rimtos veiklos ir t. t. Normalus vyras atitinkamai yra asmuo, kuris gerbia save ir kitus. Pagarba sau pasireiškia adekvačiu mąstymu, tvarkinga išvaizda ir mandagiu leksikonu. Negaliu vadinti normaliu vyru dvigubų standartų gerbėjo ir seksisto. Pagarba kitiems pasireiškia mandagiu bendravimu, net jei pašnekovas jam ir nepatinka.


Normalus vyras neleis moteriai elgtis su juo kaip su skuduru. Ir neprotinga vadinti vyrus bobomis vien tik del to, kad kazkas vyrui nepatinka. Jei vyras turejo itempta diena, arba kokia nelaime istiko, tai jis neturi jokios teises buti piktas, nusimines, ar dar kokios nors busenos? Tai cia jau robotas pagal jus turetu buti, o ne vyras. Pamirstate, kad vyras irgi turi jausmus, irgi yra zmogus. Jei man kazkas nepatinka, tai nereiskia, kad nepagarbus esu.

Del isvaizdos ir leksikos, na man svarbu, kad nebutu maroze kokia ar kaip plastake rengtusi, tikrai to nenoreciau, o gucci, versace nereikia, kad mane sudomintu. Paprastumas svarbiausia.

Dvigubi standartai merginoms i nauda, ir tuo naudojamasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.15 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Puiku1 rašė:
Red rašė:
Man asmeniškai boba yra vyr. ar mot. lyties asmuo, kuris pletkina, yra nuolat piktas, nuolat skundžiasi, ilgą laiką neturintis rimtos veiklos ir t. t. Normalus vyras atitinkamai yra asmuo, kuris gerbia save ir kitus. Pagarba sau pasireiškia adekvačiu mąstymu, tvarkinga išvaizda ir mandagiu leksikonu. Negaliu vadinti normaliu vyru dvigubų standartų gerbėjo ir seksisto. Pagarba kitiems pasireiškia mandagiu bendravimu, net jei pašnekovas jam ir nepatinka.

Normalus vyras neleis moteriai elgtis su juo kaip su skuduru. Ir neprotinga vadinti vyrus bobomis vien tik del to, kad kazkas vyrui nepatinka. Jei vyras turejo itempta diena, arba kokia nelaime istiko, tai jis neturi jokios teises buti piktas, nusimines, ar dar kokios nors busenos? Tai cia jau robotas pagal jus turetu buti, o ne vyras. Pamirstate, kad vyras irgi turi jausmus, irgi yra zmogus. Jei man kazkas nepatinka, tai nereiskia, kad nepagarbus esu.
Del isvaizdos ir leksikos, na man svarbu, kad nebutu maroze kokia ar kaip plastake rengtusi, tikrai to nenoreciau, o gucci, versace nereikia, kad mane sudomintu. Paprastumas svarbiausia.
Dvigubi standartai merginoms i nauda, ir tuo naudojamasi.

Mano pasisakyme praleidai žodį nuolat
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.15 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Nuolat piktas gali buti nelaimingas zmogus, arba turintis psichiniu bedu. Keista kai sako - toks charakteris. Nes charakteris gali irgi prie bedu privesti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.15 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justas3
Justas3
Naujokas
nu nesuprantu as jos to piktumo, vakar paskambino ir pasake kad masina neuzsiveda, rekia koliojasi meto rageli, o as ja tik raminu, ir neaisku kas buvo ar kuras baiges ar akumas mires, buvau uz 100 km ir visus reikalus metes atlekiau padet su kanistru benzo, pasirodo akumas mires o ji susuko O TAI MAN KURO VISTEIK REIKIA, tai su laidais uzkuriau ta masina ir sakau ok gi supilsuu ta kura, uzkuriau masina sankaba ismyges ir ji man nu taip smarkokai per koja spyre ir pasake kad nelaikyk sankabis per ilgai nes dyla! sakau tu cia geriau nesispardyk , gryzau namo, gavau zinute aciu uz pagalba bet sakau viskas ok tik maziau koliotis reikejo, sako nk nezinau as taip nekalbu nesikolioju, , wtf galvoju

tai cia kaip suprantu esu gan prastoi pozicijoi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.18 06:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Jeigu del masinos, arba del daikto taip rodo pykcius, o tuo labiau kai dar ir padedi, tai geriau ieskokis kitos. Nes 100 km vaziuot, kad padet ir buti apsauktam bei spardomam, buciau pasiuntes tokia ir tegul pati taiso masina. Jei masina svarbiau uz viska, tai tokia ten ir pana.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.18 06:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
na man vestuves visgi islieka didziausia paslaptis siame gyvenime nes uzblokuotas man sitas dalykas. bet jei zmones tokie tokius randa, tai kodel gi ne. tai ka ta mergina ar moteris turejo nusirengti ir atsiduoti atsidekodama ? be to, jei jau buvo lytiniai santykiai pries tai, tai tokia pora jau skaitosi vyru ir zmona. tai ka dabar vyras negali atvaziuoti 100 km. uzvesti masina ? butu tikrai keista. garantuoju kad jei to paprasytu kokia baisi merga, tai niekas nei kojos is namu nekeltumet. vaizduokit savo didvyriskuma pries tas baisias mergas ir moteriskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.18 08:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Cia esme ne tame. Tikrai neturi nusirengti atsidekodama. Kalba eina jau apie nesutarimus bendravime, pykcius. Tema buvo kaip prieiti prie intymiu santykiu ir pasisuko jau apie tai, kad jau nesutariama del kazkokiu tai kitu dalyku. Na nemanau, kad jam noresis sekso kai yra taip apsikamas del neuzsivedusios masinos. Be to, kas ten zino, grazi ar ne, gal jam ir grazi. Per daug kapstai kazkur tolyn fxx8.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.18 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Jei vyrai nesupranta, kame buvo problema, tai su moterimis sutarimo nesitikėkit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.19 06:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Tai reiskia isvis nebereikia toliau bendrauti. Kokia prasme kai esi tiesiog jai tik kaip is reikalo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.19 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
koks mano reikalas ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.05.25 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ickis
ickis
Naujokas
boba - daiktavardis bendrines gimines! Visi esam sutike vyru , kurie yra butent BOBOS!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.05.27 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
ickis rašė:

boba - daiktavardis bendrines gimines! Visi esam sutike vyru , kurie yra butent BOBOS!


Jei sąžiningai, tai šis žodis žemaitiškas ir reiškia moterį. Belieka keista, kad žemaičių kalba tapo barbarizmu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.05.28 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ickis
ickis
Naujokas
butent -
TA PRASME
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.05.28 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ickis
ickis
Naujokas
pasakymas - toks charakteris , tai ,tiesiog, savo nesivaldymo pateisinimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai