Tema sukurta: 2009.06.24 23:05
Pirmas Atgal 7 8 9 10
2011.04.29 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jadore
Jadore
Patyręs
siaip tai kazkada zmones nevalge mesos, na tiksliau australopitekai jos nevalge. Paragavo viena karta dveselienos, po to ir patys pradejo medziot, sitaip pradejo jie vystytis, t.y. pradejo vystytis ju smegenys, pradejo jie lavintis ir tt. Zodziu mesa y nauda nesakau, kad as pries vegetarus, nu nevalgo, tai nevalgo tos mesos, ne mano bedos, cia ju reikalas as pvz nevalgau kiaulienos ir kalakutienos, nes man tiesiog skonis nelabai patinka, o ten zuvy, jautiena, vistiena-su malonumu taigi teoriskai zmogus kaip ir galetu nevalgyt mesos, bet cia jau ka zinau...vien zole valgyt...ne karvutem gimem, tad valgykim kaip zmones
P.S. ta info (apie pradejima valgyti mesa) kazkada rode per tv1 laida apie gamta, australopitekus ir t.t.(labai seniai)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.29 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
neseniai buvau pas draugus. Žmona ir vyras. Graži pora ir abu vegetarai. Valgiau pas juos jų keptą pyragą. Labai skanu: keturi obuoliai, krakmolas, kepimo milteliai, ir dar kažkas. bet be kiaušinių ir miltų. Skonis, kaip sausainių ,,Gaidelis'', taip pat valgiau Moliūgų, saulėgražų ir pictacijų salotas aplietas alyvuogių aliejumi. Sotu, skanu- paprasta nors.. sunku būti įtikti savo [būsimam, tikiuosi] vyrui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.29 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
O aš irgi kiaulienos atsisakiau kitiems visko prigaminu- o pati vištieną ir kitokią mėsą kertu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.29 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pastebėjau, kad jau kuris laikas labai retai mėsą valgau. Neturiu kažkokių ten įsitikinimų, nieko specialiai nedarau, tiesiog nesinori... Praktiškai turbūt galėčiau visai atsisakyti. Nors pieno produktus labai mėgstu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.10 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jadore
Jadore
Patyręs
na as kiaulienos nebevalgau todel, nes Egipte buvau jie ten tiesiog tokios mesos nevalgo ir as kazkaip atpratau, nes ir meniu nebudavo kokiu nors gaminiu is kiaulienos. tevai tai is pradziu mane kad vegetare
tapau, sunku buvo juos ytikinti, kad valgau tik paukstiena ir zuviena, o kiaulienos ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.11 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spacegirl
spacegirl
Naujokas
mano variantai ka valgau: 1. vegetariska kruopu ir zirniu sriuba 2. darzoviu apkepas 3. sumustiniai su tunu ir kiausiniais (valgantiems zuvi, kaip as)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.11 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FaruVengejas
FaruVengejas
Patyręs
Sakaliukas rašė:

koks turekt duti dienos meniu jei nevalgai mesos, zuvies, kiausiniu ir pieno produktu?


Pusryčiai - Sriuba Ar Kas (sočiau)
Pietūs - Salotos su padažu kokiu, batonu
Vakarienė - Arbata su sumuštiniais (Pvz sūriu)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.19 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulyteaa
saulyteaa
Naujokas
dariau morku blynus - rekomenduoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.19 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
Labai skanu ir greita yra sojos su šaldytom daržovėm: sojas (galima kubelius, faršą ar kt.) apiberti prieskoniais, pamirkyti, arba užpilti karštu vandeniu (kad nereiktų ilgai laukt, kol išbrinks), į keptuvę įdėti šaldytas daržoves, po to sojas, kepti kol sojos bšk apskrus. užtruks tik apie 15 min pagaminimas. kaip garnyras gali būti bulvių košė, galima dar susigalvoti kokį padažą. labai skanu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulyteaa
saulyteaa
Naujokas
superinis receptas, negaliu nepasidalint darzoviu apkepas niam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.17 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ledine1996
ledine1996
Naujokas
vegetarai valgo maista na,as tapau vegetare del tos pacios priezasties - gaila gyvunu... valgau darzoves, vaisius, kartais - koses, bet siaip jas tingiu virti xD taip pat pieno produktus, kiausinius, kartais soja, bet retai, nes NERA SOJOS KURI BUTU BE GMO, o kaip zinoma - GMO sukelia genetines mutacijas... internete pilna receptu vegetarams, tad nera taip sunku juo buti. tapus vegetaru butina nuolat tirti krauja, sekti ar organizmui netruksta gelezies ir vitamino B12. kiek zinau, B12 randama tik gyvuniniame maiste, tad nevertetu atsisakyti kiausiniu, o gelezies turi zemuoges, spinatai, dilgeliu arbata. Praejus 9 men po to, kai atsisakiau mesos, kraujo tyrimas parode, kad pas mane per zemas hemoglobinas, t.y. truksta gelezies. o tada jau gresia anemija (mazakraujyste), tad ne kiekvienas gali buti vegetaru. linkiu sekmes tampant vegetarais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.18 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


T2H
T2H
Patyręs
Pries tampant vegetaru, patarciau metus gerus studijuoti produktus ir ju poveiki organizmui, nes jei per viena diena tapes vegetaru pradesi vien salotos lapais misti, tai greitai kojas pakratysi. Be to, vegetaru buti nera pigu - gauti geros kokybes mesos, pieno, grietineles pakailu nera lengva, organic vaisiu ir darzoviu - dar sunkiau (ypac LT, kur produkcija sezoniska, vasara dar gali mociutes kaime uzaugintomis salotytemis ir braskytemis misti, o ziema kur gausi svieziu zaliu lapu?). Is esmes pakeitus mityba ir atsisakius mesos, kiausiniu ir netgi pieno produktu, organizmas prades stokoti energijos, kuria teks pakeisti zaliomis lapinemis darzovemis, naudingomis uogomis, bet reikia atsiminti, kad visi zoleedziai maitinasi beveik visa diena, o zmogus tokios galimybes neturi, tad tures labai gerai pasukti galva, kaip per 30min pertraukele "suvartoti" reikiama zalumynu kieki, uztikrinanti reikiama energijos lygi iki darbo pabaigos (4val pvz). Reiks nuolat gamintis ivairius kokteilius, 7 ingriendu salotas, grauzti riesutus ( ko per daug - irgi negerai) ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.28 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BezMince
BezMince
Pradedantysis
As noreciau tapti vegetare tik nezinau ka valgyt ir kaip ar sunku ar ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.29 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Esu vegetarė ir tikrai nemintu vien salotų lapais. Nors Lietuvoje vegetariškų produktų iš tiesų labai nedidelis pasirinkimas, tačiau gyvenu svetur, ir čia vegetarizmas ypatingai paplitęs, prekių asortimentas didžiulis.
Valgau sojos produktus - dešreles, kepsnelius, paskui vadinamąjį quorn faršą, labai primenantį mėsą, gaminamą ir specifinių grybų, falafelius (arabiški kepsneliai iš pupų, žirnių ir prieskonių), gaminuosi namie humusą, bolivinės balandos sėklas verdu kartu su ryžiais, nes jose gausu geležies, kalcio, fosforo ir aminorūgščių, verdu lęšių sriubą (lęšiuose yra daug angliavandenių ir daugiau baltymų negu mėsoje, taip pat lastelienos ir kt). Žinoma, daug daržovių, iš kurių pačios mėgstamiausios yra baklažanai, cukinijos, paprikos, žiediniai kopūstai. Esu įsitikinus, jog mano mityba puikiai subalansuota, nors dėl visa ko papildau vitaminais, ypač B kompleksu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.18 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
Čia yra visiška nesąmonė, kad vegetarai valgo tik lapus.. Nors aš sutikčiau ir tik salotom maitintis, bet kiek yra kitų rušių, daržovės, vaisių milijonai, grūdiniai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.05 07:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kamilė85
Kamilė85
Naujokas
Daugybė yra nuostabių receptų pavyzdžiui:
Vegetariška lazanija: https://toyoupiter.com/vegetarian-lasagna-recipe/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 7 8 9 10
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai