Santrauka: Noriu pradėt lankyt užsiėmimus
Tema sukurta: 2012.06.06 21:35
2012.06.06 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


delfas2
delfas2
Pažengęs
Sveiki, norėčiau pradėt lankyt kokius nors kovos menų užsiėmus. Kas esat kokius lankę? Ką galit parekomenduot vidutinio sudėjimo žmogui, kuris dar nėra jų lankęs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Realiai tai priklauso ko ieškai, ko nori iš tų užsiėmimų? Ar "gatvėj gintis" ar sportuot kaip normalūs žmonės sportuoja normalų sportą ar praktikuoja kovos meną.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


delfas2
delfas2
Pažengęs
Norėčiau sportuot ilgesnį laiką, norėčiau sutvirtėt... Juk geriausia gynyba - puolimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
O konkrečiau yra kas traukia iš sporto šakų ar menų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


delfas2
delfas2
Pažengęs
Na, gal kažkas tokio kaip muay thai ar panašiai. Nes kokį karate ar kung fu, tai jau ne tokiam amžiui gal kaip mano lankyt reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.06 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Priimtų bet kur, svarbu, kad grupė susidarytų arba galima individualiai siūlyt treniruot už didesnę kainą. O jei taip iš vis dar neaišku kur traukia siūlyčiau kokį mma(mixed martial arts) klubelį susirast, nemažai yra jų dabar prisiveisę, ten muay thai treniruotės, imtynių ir mišrios turėtų vykt atskirai ir manau eis susiprast vėliau kur labiau traukia, nes grappling'as irgi neblogas kovinis sportas, jei per daug kontaktai netraukia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.07 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
delfas2 rašė:

Na, gal kažkas tokio kaip muay thai ar panašiai. Nes kokį karate ar kung fu, tai jau ne tokiam amžiui gal kaip mano lankyt reikia


Jai nori jegos reikia boksa lankit o jai tau ne vus 60-70 tai gali lankit ka nori aisku jai lankisi kur reikia daug lankstumo tai is pradziu bus sunkiau. O del sudejimo tai raumenu belekaada galima usiaugint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.07 03:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zamegonas
Zamegonas
Pradedantysis
sanda/sanshou jieskok , be to kiek tua metu kad sakai ne tavo amziuj kung fu ar karate lankyt bet muay thay galetum ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.07 05:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


delfas2
delfas2
Pažengęs
Zamegonas rašė:

sanda/sanshou jieskok , be to kiek tua metu kad sakai ne tavo amziuj kung fu ar karate lankyt bet muay thay galetum ?


man 25 metai. kung fu ar karate kažkaip atrodo daugiau lankstumo reikalaujantis sportas ir reikėtų juo nuo vaikystės užsiimt, o muay thay lankė mano vienas draugas panašaus amžiaus ir jam neblogai sekėsi... Na, žodžiu aš nieko neišmanau, dėl to ir ieškau čia informacijos :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.07 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krabzmogis
Krabzmogis
Pradedantysis
As tai varydavau shotokan ir muay thai misini.Ten ale karate lankai,bet labai daug ir kitu stiliu prijomu moko ir daug praktikos gavau.Treniruotes po 2.5-3h 3 kart i savaite,nusivarydavau kaip arklys.
Anksciau tai jie buvo Liciejui jeigu dabar nepersikrauste.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.07 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


delfas2
delfas2
Pažengęs
O ką manote apie Wing Tsun ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.15 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


k1n
k1n
Naujokas
Patarciau rinktis Muay thai, tai butu greiciausias rezultatas per trumpiausia laika. O veliau, jau galima pereiti ir i MMA . Niekas nepradeda sportuoti nuo visko is karto, reiketu susitelkti i viena sriti, kad susikurti jau kazkoki pagrinda.
Sekmes renkantis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.17 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barazas
Barazas
Naujokas
O ka man rekomenduotumet lankyti esu gana aukstas vikinas stambaus sudejimo kokei kovinei sporto sakai tikciau labeusei ???? Patarkit labai noreciau kazka pradet lankyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai