Tema sukurta: 2010.03.02 15:40
2010.03.02 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellada13
Ellada13
Naujokas
Patys esame baldininkai, gaminame baldus. Bet sugalvojome padaryti portalą, kur bus viskas apie baldus. Ne patys darysime be abejo, užsakysime, jau pasirinkome įmonę, kuri suprojektuos ir sukurs jį. Bus surinkta grupė žmonių, kurie dirbs tik su portalu, aš jį administruosiu. Bendra vizija, koncepcija jau yra. Bet kol mąstėme, atsirado nemažai konkurentų, ir kaip sako visi profesionalai, tam, kad pritraukti vartotojus, reikia daryti portalą ne reklamai, o žmonėms. Manau visiškai teisingai.
Tad prašau pagalbos!
Jeigu nesunku, parašykite, ką Jus norėtumėte pamatyti portale, kur bus viskas apie baldus. Tiesiog pirmą, kas šauna į galvą.
Atsisakyti portalo jau per vėlu, gal galite bent jau padėti padaryti jį naudingu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Na tokiam portalui kogero reiktų daug nuotraukų su atitinkamais baldais kuriuos bus galima įsigyti (jei sakot, kad čia per kažkokią įmonę užsakinėsit pirkėjam). Dar būtų gerai aprašymas iš kokių medžiagų yra baldų paviršiai ar patys baldai visai būtų naudinga matyti kokią skiltį apie medžiagas visas. Tarkim medžiagos pliusai minusai, kad renkantis baldus būtų galima žinoti, kad tarkim kokia medžiaga lengviau valosi, arba iš vis neišsivalo, kuri sutraukia šilumą, greičiau įsisėdi ir t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Policija
Policija
Naujokas
Kaip praejes ta kelia sakau. Sudarykit pirkejui galimybe susikomplektuot pvz virtuves spintutes?(jei tokias gaminas) jei moduliniai baldai - vel gi. Turi but galimybe is daliu susideliot vaizda. Aisku uzsakymas internete. Si funkcija atpirks svetaines islaidas.Biznio nepadarysit , bet islaidas atpirks. Sekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
dar galima det informacija apie baldu prieziura...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkalbiniuVagis
SkalbiniuVagis
Meistras
aš norėčiau pamatyti schemas ir brėžinius kaip jie padaryti, kad galima būtų p[ačiam juos susilipdyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Klausimų, atsiliepimų ir pan. skiltelę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Pirmiausia norėtūsi kad puslapis būtų jaukus t.y. kad nebūtų visokių iššokančių reklamų, mirksinčių nuorodų ir pan... jis turėtų būti ramių spalvų, klasikinio dizaino ir pagrindinis puslapis turėtų bųti neperpildytas nuotraukom ar mygtukais. Viskas turėtų būti paprasta ir aišku.

Kalbant apie pačius baldus, tai jie turėtų būti kokybiškai nufotografuoti iš įvairių pusių, kad pirkėjas galėtų juos gerai apžiūrėti. Taip pat ir visi įmanomi baldo parametrai ( spalvų gama, matavimai, medžiagos ir t.t. ) Gal būt netgi nepamaišytų trumpas (1-3 min) video pristatymas.

Dar neblogai būtų ir bendra informacija tokia kaip pagal ką rinktis baldus, kaip įvertinti kokybę, kaip derinti juos tarpusavyje, kaip prižiūrėti, ką daryti, ko nedaryti ir t.t. Taip pat puslapyje turėtų būti D.U.K, forumas, informacijos telefonas ir nuorodos į panašaus turinio puslapius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DELETEME
DELETEME
Pažengęs
Baldų išmatavimai, medžiagų pavyzdžiai, geriausia kai yra galimybė pamatyti norimą baldą su norima medžiaga, o ne vien tik statiška nuotrauka. Baldo apžiūra 360 kampu, ar bent jau iš kelių kampų. Orientacinės kainos, darytų baldų pavyzdžiai. Esmė parodyti baldus, o ne kaip kai kuriuose puslapiuose nuotraukos sudėtos ir visai negali įsivaizduoti kokie jų matmenys ir kokioje erdvėje išstatyti, arba info visai nerūpinti kišama klientui su reklamomis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nuotraukos su gaminamais baldais, medžiagomis, jų aprašymais ir visa pasirenkamų spalvų, kokybės, formų paletė, kainos. Būtina akcentuoti tai, kuo esate ypatingi ir galbūt geresni už savo konkurentus- bet taip, kad tai suprastų eilinis žmogelis "iš kaimo".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.03 00:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
Patiktu "manipuliatorius": savotiskas fotosopas, kad tarkim pasirinkus sofa, galetum "apvilkt" ja audinio motyvu is jusu siulomos paletes, pakeist tos pacios sofos(ar spintos) mediniu daliu, veidrodziu, dureliu ir t.t. spalva ir formas... Savotiska funkcija "suprojektuok savo balda", taciau tik is tu medziagu ir komponentu, kuriuos jus galit pasiulyt ir is kuriu galetumet pagamint kliento susikomponuota balda. Tokiu budu plius suformuotumet Klientu prekiu kataloga su realiai jau pagamintu baldu nuotraukomis. Duokit zmonems tai, ko jie nori, o ne ka jus norit duot, o jei dar ir i kaina pataikysit, tada rinka jusu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.03 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neprisijunges
Neprisijunges
Patyręs
Medi............ o ka tu temos autore noretum pamatyt baldu portale ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.03 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ellada13
Ellada13
Naujokas
Labai dėkinga už visus atsakymus, kiekvienas atsakymas labai naudingas, nes aišku galima prikaišioti į tą portalą reklamos, bet naudos nebus nei vartotojui, nei mums, nei reklamuojančioms įmonėms. Visi profesionalai sako - daryk portalą žmonės, bus didžiausia nauda, todėl aš čia
Ką aš norėčiau? Man sunku pasakyti, nes esu baldininkė, truputi kitaip žiuri į baldus. Bet iš tikruju ir aš norėčiau turėti galimybę suformuoti kažkokį baldelį, arba pzv visą kambarį iš pateiktų baldelių, kad pasižiūrėti, kaip tai atrodys.
Problema tame, kad mes nepardavinėsime savo baldų. Tai bus visai atskira veikla. Mes norime surinkti visus Lietuvos baldininkus vienoje vietoje ir pateikti jų paslaugas ir prekes vartotojams, atėjai ir radai tą, ką nori, paskaitai, kaip pasirinkti, būtinai apie priežiūrą, medžiagas. Labai gera mintis apie surinkimo instrukciją, reikės ją apmąstyti, kaip galima būtų išreikalauti tokį dalyką iš pardavėju. Bet išreikalauti, kad pirkėjai duotų sutvarkytas nuotraukas, kurias galima būtų panaudoti baldo arba kambario interaktyviam suformavimui nelabai realu, deja.
Reikės pasitarti su tą įmonę, kuri mums kuria portalą, gal jie kažkokį sprendimą patars.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.08 07:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savas73
Savas73
Naujokas
Sveiki,
As esu baldininkas ir pastebejau toki dalyka, kad lietuvoje baldininkas i baldininka ziuri kaip didziausia priesa, konkurenta ir tt...
Kai as pradejau gaminti baldus tai man niekas nepadejo, teko patirti nemazai financiniu nuostuoliu ir panasiai.
Mano ideja ta, kad mes turime vienas kitam padeti isvenkti skaudziu bei brangiu klaidu taip mes islosime visi, maziau klaidu, maziau broko, didesnis uzdarbis lojelesne kaina klientui ir tt..
Tad as pradejau dalintis savo patirtimi, ziniomis ir pastebejau, kad man pradejo zenkliai labiau sektis.
Bet labiaiusiai man pikta uz savo kolegas "baldininkus" kurie apgaudineja klientus nulupa 9 kailius, o net nesumontuoja kokybiskos furnituros, nesufrezuoja stalvirsio sujingimo ir tt...
Tad sugalvojau sviesti zmones kur dazniaiusiai daromos klaidos, kad baldas tuributi ne tik grazus bet ir funkcionalus labai svarbus baldo geras isplanavimas, kokybiska furnitura ir medzegos ir tt... prasau jeigu turite klausimu prasau jusu prisijunkti prie musu geru zmoniu, bei kartu padekime vieni kitiems

Baldininku forumo svetaine vadinasi http://www.balduformule.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai