Tema sukurta: 2019.04.28 11:17
2019.04.28 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

AmžinaiJauna
AmžinaiJauna
Naujokas
Sveiki.
Esu 25 metų moteris. Jau kuris laikas žinau, kad sergu mirtina liga. Šiuo metu fiziškai jaučiuosi gerai.
Man įdomu, ką veiktumėte gyvenime tokioje situacijoje? Gal turit patarimų, kaip įdomiai išnaudoti likusį laiką?

Aš prisipažinau meile vyrui, kuris visada patiko... Atsakė teigiamai, dabar susitikinėjame. Pakeičiau aprangos stilių, dažniau pasidažau ryškiu lūpdažiu, lankau sportą, užsirašiau į SPA, įsigijau kelionę į užsienio šalį. Turiu pastovų darbą, kol kas nemesiu, o apie ligą niekas nežino. Nesugalvoju, kaip prasmingiau išnaudoti laiką. Įdomūs bet kokie pamąstymai daugmaž į temą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.05.05 19:14 Nauja žinutė

Egidijus388
Egidijus388
Naujokas
Daugiau iseiciau is namu kazkur, daryciau ka visada norejau, bet nerasdavau laiko, tingedavau ar pan. Daugiau laiko praleisciau su mylimais zmonem.
Cituoti
Atsakyti
2019.05.23 10:24 Nauja žinutė

smalsiux
smalsiux
Naujokas
Yra viena tokia juokinga istorija Dar tada kai dievas vaikštinėjo žeme žmogelis priėjęs paklausė kiek laiko liko jam gyventi Dievas jam atsakė ,kad liko apie porą metų . Kitą dieną eina dievas pro namą kur tas žmogelis gyvena ir mato kaip šis kala tvorą iš sutrešusių lentų surūdijusių vinių ir klausia .Tai kodėl tas žmogelis taip daro .O Žmogelis ir atsako .Na jei man liko tik porą metų tai tokios tvoros turėtų užtekti Tai moralas šio pasakojimo yra tame .Kad tiesiog reikia gyventi . Viskas gyvenime yra svarbu . Jei norisi pailsėti ilsėkis . Jei norisi kalnus versti versk kalnus .
Cituoti
Atsakyti
2019.06.23 21:06 Nauja žinutė

AmžinaiJauna
AmžinaiJauna
Naujokas
Smalsiux, suprantu, ką turi mintyje ir sutinku, viskas gyvenime yra svarbu, ir daryti tai, ką nori, yra vienas geriausių patarimų. Bet na aš esu moteris, ir visą gyvenimą svajojau, kaip atradusi vyrą, mes susituoksime ir turėsime vaikelį. Ir štai va tokia naujiena... Toks pasimetimas, na taikstausi ir vėl iš naujo galvoju, ir tiesiog aš nebežinau, ko noriu. Tiesiog, nežinau.
Aišku, kiti irgi nepasakys, ko noriu. Tik įdomu, ką galvoja. Ką darytų kiti. Kokius konkrečiai veiksmus.
O Egidijus388, tarkim, dabar neišeini kažkur dažnai, nes retai kiti pakviečia (na čia kaip pvz.), tai po diagnozės irgi ta pati priežastis trukdo, visiems juk neskelbsi. Tai reikėtų keisti elgesį, tarkim, kviesti pačiam. Kam laukti tos pabaigos.
Bet mintis yra, kviečiu drauges, aš parašiau ir senoms draugėms, su kuriomis ryšiai kažkada nutrūko. Kažkiek geriau. Bet vis tiek...
Cituoti
Atsakyti
2019.06.24 07:49 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
galvociau, pagaliau - liko tik keleri metai, visa kita nesvarbu. su mielu noru pasikeisciau vietomis ir pasikankinciau pora likusiu savaiciu su priesmirtiniais.
Cituoti
Atsakyti
2019.06.24 21:20 Nauja žinutė

AmžinaiJauna
AmžinaiJauna
Naujokas
O ką veiki gyvenime? Gal aš irgi norėsiu keistis vietomis
Cituoti
Atsakyti
2019.06.25 07:51 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
o ka zmones veikia - pardavineja batus.
Cituoti
Atsakyti
2019.07.08 17:21 Nauja žinutė

AmžinaiJauna
AmžinaiJauna
Naujokas
Kaip tik planavau pirkti batus.
Cituoti
Atsakyti
2019.07.08 22:07 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
kai zmonems rimtai nebedaug lieka, tai jie tiesiog nebeuzsiima niekais, o laika leidzia su antra puse ar panasiai. aisku kur zmogus vienisas ir kur su antra puse, tai milziniskas skirtumas, kaip juoda ir balta.
Cituoti
Atsakyti
2019.07.09 17:17 Nauja žinutė

AmžinaiJauna
AmžinaiJauna
Naujokas
Aš dabar nedirbu viršvalandžių ir mano pasirinkimas yra užsiimti panašiais "niekais". Su antra puse, žinoma, leidžiu laiką mieliau.
O ką vadini ne "niekais"? Šiaip tam ir skirta tema.
Cituoti
Atsakyti
2019.07.11 14:10 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
mano viena senole buvo labai protinga moteris, tai ji paskutinius 10 metu niekais neuzsiiminedavo. "niekais" vadinu viska, kas teikia malonuma.
Cituoti
Atsakyti
2019.07.17 21:24 Nauja žinutė

AmžinaiJauna
AmžinaiJauna
Naujokas
Gyvenimas susideda iš malonumų. Ne seksą turiu minty.
Cituoti
Atsakyti
2019.07.20 14:14 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
kad ir kokie tie malonumai butu, bet vistiek be antros puses jautiesi kaip kokiam kalejime, tik dar gerokai didesniame.
Cituoti
Atsakyti
2019.08.05 20:03 Nauja žinutė

AmžinaiJauna
AmžinaiJauna
Naujokas
Galėčiau įrodinėti, kad galima būti laimingam ir vienam, kad tavo mintis tik iš dalies tiesa ir t.t., bet realiai, taip, tau reikia antros pusės. Susirask. Ir jeigu nori patarimo, tai kartais reikia septynis kartus suklysti, kad aštuntą kartą pasirinktum teisingai.
Cituoti
Atsakyti
2019.08.05 21:50 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
AmžinaiJauna rašė:

Galėčiau įrodinėti, kad galima būti laimingam ir vienam.

ferrariui nereikia irodineti kad tai ferrari, jei butu kaip sakot - visi zmones butu vienisi. bet tu vienisu tera koks 1 is 1000, nekalbant apie jaunima iki 25 metu ir pensininkus, nes dauguma ju jau buna palaidoje antras puses.
Cituoti
Atsakyti
2019.08.05 22:04 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
AmžinaiJauna rašė:

kad tavo mintis tik iš dalies tiesa ir t.t.,

tiesa yra tik viena. nera dvieju arba treju tiesu. galvoti kad fxx8 neteisus arba abejoti kazkuo yra akivaizdus saves negerbimas, mano isvados yra paremtos ilgameciais stebejimu rezultatais.
Cituoti
Atsakyti
2019.08.05 22:07 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
AmžinaiJauna rašė:

bet realiai, taip, tau reikia antros pusės.

tas ir arkliui aisku.
Cituoti
Atsakyti
2019.08.05 22:16 Nauja žinutė

fxx8
fxx8
Meistras
AmžinaiJauna rašė:

Ir jeigu nori patarimo, tai kartais reikia septynis kartus suklysti, kad aštuntą kartą pasirinktum teisingai.

gyvenimas per trumpas kad suklysti septynis kartus.
Cituoti
Atsakyti
2019.08.06 02:17 Nauja žinutė

bambyzas1
bambyzas1
Naujokas
Kartais geriau ką nors padaryti ir po to gailėtis,kad padarei na ne taip,negu išvis nieko nedaryti ir gailėtis,kad nepadariau.Tavo ten tie visi reikalai su mirtinom ligom.....Jei rimtai,patikėk turiu ką patarti.(protingo) Jei tai pseudožurnalistinis bandymas įrauk į forumo diskusiją,tai daugiau negu žema(tokiais dalykais nežaidžiama)
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai