Santrauka: Patarkit
Tema sukurta: 2008.11.24 09:16
2008.11.24 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Nežinau, ar čia tik pas mane taip, bet nuo rudens pradžios niekaip negaliu susitvarkyt su savo veido oda - ji arba per sausa, arba per riebi. Patepi su drėkinančiu kremu - pasidaro nematinė, blizganti, nepatepi - sausa kaip popierius ir tempianti. Jokių kompresų iš žolelių dėti negaliu, nes išsausėja, o nieko nedaryt ir niekuo netept irgi neįmanoma. Jau neišmanau ko imtis, brangioms priemonėms pinigų nesimėto. Kai labai oda išsausėja, naudoju kažkokį "Rasos" kremą su hialiurono rugštimi, nežinau, ar geras.
Gal kas galit ką nors patart? Aš nesu didelė žinovė visokių kosmetikų ir šiaip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 09:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
KOkį kremą naudoji? Greičiausiai oda išsausėjus dėl sauso patalpu oro, ar pakankamai geri skysčių? Kiek tau metų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mora111
mora111
Naujokas
Kodėl tai sausėja, tai riebėja, tikrai neįsivaizduoju. Bet pavyzdžiui aš naudoju LOREAL PURE ZONE kremą , jis JOKIO BLIZGESIO nepalieka, ir reguliuoja riebalų išsiskyrimą. Taip pat pabandyk tiesiog vakarais su žaliąja arbata pačioj pabaigoj sudrėkint veidą, tik būtinai nusivalyk kad šlapia nebūtų oda su servetėle. Jeigu apie odos valymą, tai išbandžiau daug kaukių, geriausiai išvalo LUMENE VALOMOJI DURPIŲ KAUKĖ, tikrai gera. Ir dar yra toks vaistinėse NEGYVOSIOS JŪROS VANDUO, ( bent jau FARMA vaistinėje tikrai yra) jis nuo spuogų, ir šiaip daug funkcijų atlieka. O geriausiai pasitaupyk ir nueik pas dermatologę, bet TIK PAS GERĄ, nes daugumoj jos skiria tuos vaistus ir kremus kur sutartį pasirašę su vaistininkais. Sėkmės , jeigu norėsi parašyk man į mirtax@inbox.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandrius
Sandrius
Pažengęs
bendra taisykle: misria oda reikia priziureti kaip sausa, nes naudodama kosmetika riebiai, dar labiau pabloginsi sausu vietu bukle; antra, naudoti tik labai "svelnias" priemones, nes kuo stipresnis poveikis, tuo stipresnis atoveiksmis, pvz.: labai "efektyvus" kremas riebiai odai, provokuos dar stipresne odos atsakomaja reakcija, - riebalu sekrecija dar labiau sustipres; treaci, gal metas apsilankyti pas gydytoja? gal yra uzdegimo zonos, kuriu kremukais ir losjonais neisgydysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
geroji rašė:

KOkį kremą naudoji? Greičiausiai oda išsausėjus dėl sauso patalpu oro, ar pakankamai geri skysčių? Kiek tau metų?


20 metų, vandens, regis, geriu nemažai, nebent karštos arbatos mažiau. Gal taip dėl jūrinio klimato?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mano oda irgi panašius cirkus krečia. Kai nusiprausiu, iš karto pradeda tempti, o po kurio laiko pradeda blizgėt nepriklausomai nuo to, ar tepiau kažkuo, ar ne. Faktas, kad oda yra sausa, o tas perdėtas riebalavimasis tėra organizmo bandymas apsisaugoti nuo sausumo. Dabar naudoju paprastą hipoalerginį Physiogel, prieš tai naudojau L'erbolario su ramunėlėm. Bet pas mane daugiau problema su odos jautrumu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Mylimuke, o kur galima rasti tas priemones, kurias paminėjai? Ar labai brangios? Kaip veikia?
Mora111 - dėkui, gal reiks pasinaudot patarimais
Apci - aš ir girdėjau apie prausimąsi mineraliniu vandeniu. Tik nežinau, ar jis turi būti gazuotas,ar paprastas.
Sandrius - pas gydytoją tai gal dar neverta eiti, nėra taip jau viskas tragiška, tiesiog labai erzina ir nemalonu turėt tokią mišrią odą.
Beje, dar palyginus neseniai praėjo jaunatviniai spuogai, bet va ramybės kaip nėra, taip nėra, jau pradedu galvot, kad paprasta normalia veido oda nepasidžiaugsiu - baigsis šitai, prasidės raukšlės ir pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Lerbolario būna kosmetikos parduotuvėse, gal ir vaistinėse. Kaina nemaža, kokių 50lt tikrai paklosi, tiksliai nežinau (pati gavau nuo anytos dovanų) http://www.erbolario.lt/index....=116&parent=c25


Physiogel http://www.physiogel.info/int/cream.htm už šitą mokėjau irgi apie 50lt, vaistinėj pirkau. Sausai, jautriai odai. Man visada grąžina odai normalią būseną, kai išbandžius kitą kremą pasipuošiu spuogeliais, išsausėja, niežti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Mylimuke, dėkui :] Ta antrą priemonę gal net Švedijoj rasčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Masha
Masha
Pradedantysis
O mano sausai odai labai padeda rožių vanduo. ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Rožių vanduo? Kur tokio ieškot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.27 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dar prisiminiau, man dermatologė patarė praust veidą su virintu vandeniu. Tikrai padeda, išbandžiau, nusiprausus nebetempia veido odos. Tik kad daug terlinimosi su tuo virintu vandeniu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.28 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Masha
Masha
Pradedantysis
Indulgencija rašė:

Rožių vanduo? Kur tokio ieškot?


Aš radau Droge. Jis yra vokiškas "Rossman" firmos. ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.28 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Šiandien gavau nemokamą kosmetologės konsultaciją prekybos centre. Ji ištyrė mano odą su kažkokiu prietaisu ir nustatė, kad drėgmės lygis gerokai žemesnis negu žemas :S
Sakė,pas ką oda sausa ir problematiška, apskritai negalima praustis veido su vandeniu, tik su specialiais tonikais valyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.30 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
Jei nesuprantat, kas darosi su veido oda, reikia keisti rutiną.. Visų pirmiausia, prieš visus serumus ir kremus, tinkamai išvalyti odą, būtini naudoti ir tonikai veidui. Jei nenaudojat toniko, gal jį reikėtų įtraukti į rutiną?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.31 09:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Daene rašė:

Šiandien gavau nemokamą kosmetologės konsultaciją prekybos centre. Ji ištyrė mano odą su kažkokiu prietaisu ir nustatė, kad drėgmės lygis gerokai žemesnis negu žemas :S

Sakė,pas ką oda sausa ir problematiška, apskritai negalima praustis veido su vandeniu, tik su specialiais tonikais valyt


Ko tik neprigalvoja, kad visokį šlamštą parduoti. Siaubas!

mylimukė rašė:

irgi apie 50lt, vaistinėj pirkau


Senos moterys, kurios per gyvenimą niekad nenaudojo jokių spec priemonių, paprastai atrodo nepalyginamai geriau, nei tos, kur ant savęs tepė visą tą šlamštą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai