Tema sukurta: 2011.02.18 22:00
2011.02.18 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


diorgi
diorgi
Naujokas
ar atsirado pas Jus kokios emocijos sužinojus,kad Jis mirė? ar pritariate esančiai nuomonei apie Jį? tikiuos sulaukti atsakymu iš protingu ir normalių žmonių,kurių manau čia tikrai yra, o ne iš tokių kurie dar sugeba Jam prikabinti eilinio vagies ar komunisto etiketę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Na gaila, kad toks žmogus mirė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Man vienodai, nesibičiuliavome su juo asmeniškai, nei karto nesimatėme, kodėl turėtų iš viso kokios emocijos kilti? Gyvas jis ar ne, gerai sekasi ar nelabai, whatever - tik dar vienas iš 6 mlrd. nepažįstamų žmonių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Emocijos tai tikrai atsirado, reikėjo savu laiku 3 puslapius jo dienoraščio mintinai išmokt. O paskui tą "Dienoraštį be datų" ir visą perskaičiau. Na, žinoma, žmonėms, kuriems jis buvo įkvėpimo šaltinis, laisvės korifėjus, jo mirtis yra skaudus sukrėtimas. Ir dar tokią dieną...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miau1
miau1
Pradedantysis
Gaila istikruju kad mire toks rasytojas. O dar Vasario 16... Bet ka padarysi.. Juk zmones kadanors visdelto mirsta..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amen
Amen
Meistras
Nieko nera amzino. Visi kada nors iseina. Isejo Kernagis, isejo Marcinkevicius. Iseis ir dabartiniai patriotiniu ideju puoseletojai, tokie kaip Mamontovas ar Mikutavicius, iseisim ir kiekvienas is musu. Asmeniskai J.Marcinkeviciaus nepazinojau, kurybos jo nedaug esu skaites, todel turbut ir nekilo didesniu emociju, perskaicius apie jo mirti. Visgi manau, kad i isejusiu vieta stos nauji Lietuvos patriotai, sugebesiantys kurti ne maziau prasmigus eilerascius, dainas ir kita.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekieno
niekieno
Pradedantysis
Man didziausia ispudi padare, kad sugebejo zmogus gera data mirciai pasirinkti ,na neuzmirs mokinukai niekada...o is tiesu labai geras poetas buvo...amzina jam atilsi...uzuojauta artimiesiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.18 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jei
Jei
Didmeistris
Neilinis žmogus, turbūt neatsitiktinai išėjo anapus būtent Vasario-16- ioliktąją, vieną iš tų dienų, susijusių su laisve...Kad būti poetu, juk pirmiausia reikia būti laisvam- įkvėpimas kitaip neateina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 00:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Simboliškai, kad mirė būtent vasario 16 d... Kaip ir J. Basanavičius, beje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
Digitus rašė:

Man vienodai, nesibičiuliavome su juo asmeniškai, nei karto nesimatėme, kodėl turėtų iš viso kokios emocijos kilti? Gyvas jis ar ne, gerai sekasi ar nelabai, whatever - tik dar vienas iš 6 mlrd. nepažįstamų žmonių


Na, tau nepažįstamas, bet gi jis yra istorinis žmogus(nuo trečiadienio) tau tas pats irgi būtų kad tipo Brazauskas mirė ir tau nei šaltą nei šiltą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
diorgi rašė:

ar atsirado pas Jus kokios emocijos sužinojus,kad Jis mirė? ar pritariate esančiai nuomonei apie Jį? tikiuos sulaukti atsakymu iš protingu ir normalių žmonių,kurių manau čia tikrai yra, o ne iš tokių kurie dar sugeba Jam prikabinti eilinio vagies ar komunisto etiketę.


Žinant, kad mirė nukritęs nuo laiptų, tai suprantama dar galėjo gyventi. Bet mirtis visus pasieks. Buvo tikrai žmogus turintis gilią asmenybę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 11:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Blogiausia tai, tai žmogaus mirtis yra "supopsinama".... Rinksis dabar kilometrinės eilės, lies ašaras, pasakos kaip gaila... O prieš savaitę būtų kas nors paklausęs, tai turbūt net nebūtų sugebėję pasakyt, kur jis dabar yra, kodėl nesirodo viešumoj, o dalis net neprisimintų, kas čia per veikėjas. Kur tie visi veikėjai (ypač apie politikus eina kalba, kurie šiandien rėž ilgiausias ašaringas kalbas prieš rinkimus) buvo, kai kad ir žmogus ligoninėj gulėjo? Bent vienas aplankė?

Popsas ir tiek. Iš tikro - kaip ir Digitus sakė - mirsim visi, visi dabar esantys beveik 7 milijardai, asmeniškai jo nepažįstu, todėl nejaučiu didesnės nuoskaudos kaip kad išgirdus, kad kažkur Kinijoj nukrito autobusas su keleiviais į prarają. Gal daugiau gaila, kad nusipelnęs Lietuvai žmogus, bet tik tiek.

Henry - taip, tas pats buvo, kai ir Brazauskas numirė. Tik gaila, kad iš to TSKP veikėjo bando dabar didvyrį daryt....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
manes nepaliete emociskai - man visiskai vienodai, jei kalbeti apie emocijas. Taip, tai buvo asmenybe, zymus zmogus - bet visa tai suvokiama protu - prie ko cia emocijos? Brazauskas, kada nors landsbergis, adamkus ... kad ir zmogus, israsias laiko masina - jokiu emociju - manes asmeniskai juk nepaliete - nebuvo jokio bendravimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Užjaučiu dėl šimtadienio visus abiturientus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Po laiko užjauti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Comtesse rašė:

Po laiko užjauti


Tai kas? :D Užjaust galima bet kada :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
MrProper rašė:

Blogiausia tai, tai žmogaus mirtis yra "supopsinama".... Rinksis dabar kilometrinės eilės, lies ašaras, pasakos kaip gaila... O prieš savaitę būtų kas nors paklausęs, tai turbūt net nebūtų sugebėję pasakyt, kur jis dabar yra, kodėl nesirodo viešumoj, o dalis net neprisimintų, kas čia per veikėjas. Kur tie visi veikėjai (ypač apie politikus eina kalba, kurie šiandien rėž ilgiausias ašaringas kalbas prieš rinkimus) buvo, kai kad ir žmogus ligoninėj gulėjo? Bent vienas aplankė?



Popsas ir tiek. Iš tikro - kaip ir Digitus sakė - mirsim visi, visi dabar esantys beveik 7 milijardai, asmeniškai jo nepažįstu, todėl nejaučiu didesnės nuoskaudos kaip kad išgirdus, kad kažkur Kinijoj nukrito autobusas su keleiviais į prarają. Gal daugiau gaila, kad nusipelnęs Lietuvai žmogus, bet tik tiek.



Henry - taip, tas pats buvo, kai ir Brazauskas numirė. Tik gaila, kad iš to TSKP veikėjo bando dabar didvyrį daryt....


MrProper, as talentingas, na bent jau dauguma mokykloje taip mano, o jis rasytojas, na man asmeniskai sis zmogus patinka nes as megstu tokius zmones, kurie turi bent jau sokejo, daininko, rasytojo ir kitu menini profesiju gyslele, tai kaip man gali nerupet sis zmogus? aisku, nebuvau laidotuvese, nes mes nevaziavom y vilniu, nebuvau prie jo patalo, nes tuo metu musu nebuvo ligonineje, bet as ji gerbiu vien uz visu aprasytus eilerascius ir knygas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Žinoma, gaila, bet nepasakyčiau, kad sukrėtė. Kai mirė S. Geda, buvo kitaip, nes buvau ne kartą bendravusi, be to, situacija tokia buvo liūdna - kai žmogus nė garbingai numirti negalėjo. Čia pritarčiau MrProper: taip, jei žmogus skaitė jo kūrinius, bendravo, suprantama, bet kai žmonės, kurie tik dėl to, kad buvo "didis rašytojas", bet neturėjo kontakto nei per kūrybą, nei gyvai, kalba apie visokias emocines kančias - čia juokas iš tų žmonių ima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.19 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
HeNrYs rašė:

Na, tau nepažįstamas, bet gi jis yra istorinis žmogus(nuo trečiadienio) tau tas pats irgi būtų kad tipo Brazauskas mirė ir tau nei šaltą nei šiltą?


Matai J.Marcinkevičiui dar kažkokia pagarba yra, bet na visi žmonės miršta ir nematau tame kažin kokios tragedijos. O kai Brazauskas mirė tai tikrai nei šilta nei šalta, lygai taip pat 0 emocijų kai paskaitai laikraštyje, kad Ažubalių kaime, prieš 10 metų mirė koks Petras.

MrProper, as talentingas, na bent jau dauguma mokykloje taip mano, o jis rasytojas, na man asmeniskai sis zmogus patinka nes as megstu tokius zmones, kurie turi bent jau sokejo, daininko, rasytojo ir kitu menini profesiju gyslele, tai kaip man gali nerupet sis zmogus?


Tave tiesiog kamuoja dėmesio trūkumas ir noras būti pripažintu/mylimu/gerbiamu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.27 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faustute8
Faustute8
Patyręs
labai gaila kad mire toks geras rasytojas man patiko jo kuryba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai