Santrauka: Rašau nedidelį darbą apie Jehovos liudytojus ir norėcčau, kad pagelbėtumėt man atsakydami i 3klausimus
Tema sukurta: 2007.10.20 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.10.20 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AngeloDrauge
AngeloDrauge
Pradedantysis
sveiki
rasau nedideli darba apie Jehovos liudytojus ir noreciau kad pagelbetumet man atsakydami i 3klausimus:

1. Ar teko pazinoti ar pazistate Jehovos liudytoja? (jei taip ar galite placiau apibudinti koks tai zmogus ir ar jis labai pasikeite tapes Jehovos liudytoju);
2. ar jums yra siule tapti Jehovos liudytojais? (pvzmane buvo gatvej sustabde ir siule ja tapti);
3. kaip jus vertinate juos: teigiamai ar neigiamai? kodel?

busiu labai dekinga uz atsakymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.20 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
1.ne
2.taip
3.neigiamai-sumauti sektantai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.20 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
nane - nekurstyk neapykantos kitaip tikintiems. Manau kiekvienas zmogus turi teise rinktis kaip tiketi. Nemanau, kad Jehovos liuditojai yra krikscionys, taciau, vien krikscionybeje yra virs 300 pakraipu, taigi, katalikybe nera vienintele, ir absoliuti teisinga religija. Pakantumas nepamaisytu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 00:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
1. Asmeniškai nepažįstu, tačiau mamos kolegė mokytoja yra tapusi. Dėl to neteko darbo, nes ėmė primygtinai verbuoti moksleivius.

2. Tapti ne, tačiau "Sargybos bokštų" yra kaišioję gatvėje ir siūlę ateiti pasiaiškinti apie sielos prasmę. Mandagiai atsisakėm

3. Iš principo neigiamai, nes, kad ir koks tikėjimas ar jo atšaka bebūtų, jis turi skatinti pozityvumą ir santarvę tarp žmonių, o ne laukti pasaulio pabaigų su tiksliai nustatytom datom (a la 2005 rugpjūčio 3), kas ypač būdinga jehovistams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
JASON

as tik i klausimus atsakiau,kaip buvo prasyta-saziningai ir is sirdies.....taigi ir as turiu teise rinktis-neuzdrausi.....
istorijos-nesuklastosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
1.ne
2.ne, bet tų sargybos bokštų pas močiutę kaime nevengdavau pavartyti... Nors tada mėgau daug skaityti ir nesvarbu ką kaip vaikui patiko visai..
3. nevertinu .. negalvoju apie tai... nes viskas atrodo labai toli nuo manęs..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
1. pazistu...buvusio klasioko mama,o paskui ir jis pats tapo. Pasikeite zmones neatpazistamai. Tapo ikyrus, linke i manija ir persekiojantys. Kelis kartus mandagiai isklausem ju, pasigincijom,bet kai sumaste pas mus i namus dar ir savo kuniga ar kaip jis ten vadinasi atsitempt,paaiskinom,kad mums tai visiskai neidomu. Mandagumas mandagumu,bet inike i tokius tikejimus zmones nebejaucia nei ribu,nei saiko... Nutraukem bet koki bendravima su jais,nes bendrauti tiesiog nebeimanoma, tie zmones prarado save ir tapo kazkieno robotais.
2. Manes niekas neikalbinejo,nes gatveje sutikta geleziniu balsu labai aiskiai pasakau savo nuomone apie tokius uzsiemimus. Ikalbinetojams klausimu nebeiskyla.
3. Vertinu kaip zmones,kuriems truksta savivertes ir pusiausvyros gyvenime,del to jie ininka i tokius tikejimus, alkoholi, losimus ar narkotikus. Bet kokia manija vertinu vienodai blogai-tai psichologine problema,nesvarbu nuo alkoholio ar religinio fanatizmo. Reikia bandyt tvarkytis su savim ir nepult i krastutinumus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
1. Pažįstu..... tai lyg būtų žmogus tas, bet ne tas.Su juo kalbėtis, tai kaip su siena.Arba visiškai neina suprasti, arba kalba tik savo mastysena, o kito jam visai nesvarbi.Tiesiog gudriai apsimeta , kad klauso, o viską priveda prie savo tikėjimo.
2. labai dažnai yra tekę-gražiai atsisakyt ir gan šiurkštokai, nes buvo neįmanoma iššaiškinti, kad paliktų ramybėj.
3.Manau, kad tai yra silpni,nepilnaverčiai žmonės, kuriems kažkada trūko šilumos, bendravimo, meilės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peace
peace
Naujokas
1. taip, pažystu. Pas mano mamą jau 12ką metų ateina viena senyvo amžiaus moteriškė, kuri, beje labai intelektuali yra, ir jos kalbasi apie šventąjį raštą, jį studijuoja. Iš pradžių ir aš kažkaip kreivai į tai žiūrėjau, buvau prieš, bet keletą kartų iš smalsumo ir pati paklausiau, ką jos šneką ir tai buvo išties įdomu. Mama po pokalbių su ja tampa tūktantį kartų geresnė, ir pokyčiai tikrai į teigiamą pusę. Kartais prie jų prisijungia ir mano tėtė ir net keista, nes mano tėvai išvis nebesipyksta, kas anksčiau pasitaikydavo gana dažnai. Nesvarbu kokia gi religija, svarbu, kad ji daro žmones geresnius.
2. Manęs asmeniškai niekad neprašė ir man nesiūlė tapti Jehovos liūdytoja, net ta moteriškė, kuri jau dvyliką metelių lankos mūsų namuose. Vieną kartą, tiesa, norėdama pasmalsauti, nuėjau į tos bendruomenės susitikimą ir apstulbau - visi nepažystami žmonės buvo tokie geri, matydami mane pirmą kartą, jie tiesė rankas, sveikinosi, šypsojosi. O mišios, ar kaip jas bepavadintumėme, tikrai nepriminė mūsų nuobodžių ir vis tokių pačių mišių bažnyčiose. Ten atėjęs žmogus kalbėjo net nepasiruošęs teksto, visi giedojo ne liūdnas, bet linksmas giesmes, siuntė per rankas duoną. Visi žmonės buvo pasipuošę - vyrai su kostiumais, moterys taip pat išsidabinusios, o kas gražiausia buvo daugybė mažų vaikučių, kurie su malonumu stebėjo viską ir elgėsi begalo kultūringai.
3. Galiu vertinti tik iš savo varpinės, t.y. ką mačiau ir su kuo susipažinau. Jie išties nuostabūs žmonės. Ir dar vienas dalykas, kas man užkliuvo, kai mūsų bažnyčiose yra tos dėžutės su juokingais užrašais "auka už mirusius" ir "auka už gyvuosius", ten, Jehovos liudytojų bendruomenei parašyta, dabar nepamenu, kaip tiksliai, bet esmė ta, kad "aukos bendruomenei", t.y. kad jie galėtų platinti knygas, rengti tokius susitikimus ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katutia
Katutia
Pradedantysis
1 ne
2 taip.
3 net labai neigiamai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AngeloDrauge
AngeloDrauge
Pradedantysis
labai dekui uz tikrai issamius atsakymus.. tie trumpuciai TAIP ir NE taip pat pravers mano tyrimui..
manau jei dar keleta tokiu atsakymu sulauskiu mano tyrimas bus geriausias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AngeloDrauge
AngeloDrauge
Pradedantysis
kaip supratau PEACE labiausiai su jais susidurusi.. gal tu galetum placiau apie tai.. ar tarkim as, zmogus is gatves, galeciau uzeit pas juos i tas ju karalystes? nes siaip kiek girdejau jie labai uzdari, tik norint priverbuoti naujus narius labai jau malonus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
1. Nepazistu
2.Tiesmukai pasiule nera,bet kalbino ir "sargybos boksta" kiso ne karta
3. O man visiskai vienodai.Kol manes nekliudo,tol nesikandzioju ir neloju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DoGmA
DoGmA
Meistras
1.Nepazistu
2.lankstinuku buvo i desute imete
3.Kaip ir visos religijos manes jie netraukia.Tvirtos nuomones nesusidariau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peace
peace
Naujokas
jie visus mielai priima bet kada
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Originally posted by: peace

Nesvarbu kokia gi religija, svarbu, kad ji daro žmones geresnius



Jehovos liudytojai nieko bendro su krikscionybe neturi. Jie neigia krikscionybes esme - nuodemiu atpirkima per tikejima Jezumi Kristumi ir skelbia isgelbejima tik tiems,kurie priklauso JU organizacijai.
Biblijos neskaito is vis-visos ju Biblijos zinios-tai eilutes issimtos is konteksto ir skirtos iliustruoti sargybos bokste paskelbtai informacijai. Jei patys neesate sios knygos skaite-apsukti apie pirsta jus bus labai lengva,nes jie vienu balsu tvirtina,kad skaite,skaito ir skaitys,bet kai atverti Biblija-akys pasidaro kvadratines,nes tokiu eiluciu jie kazkodel neskaite ir mato pirma karta. Tada i trasa eina isvedziojimai apie Biblijos originalumo abejones ir panasus briedas.
Zmoniu tamsumas-puiki terpe manipuliacijoms.

Religija,kuri daro zmones geresnius tuo paciu pasmerkdama juos mirciai? Manai tai nesvarbu??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.21 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AngeloDrauge
AngeloDrauge
Pradedantysis
aciu Loki.. tikrai pravers
o ir tavo nuomone man labai idomi... daugeliu atveju tu teisus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.22 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
1. o taip, pažįstu. kiek atsimenu tai visą laiką buvo Jehovos liudytoju. na gal per daug sureikšmina tą savo judėjimą ir jam priklausančias mintis.
2. žinoma, stengėsi įtraukti. skaičiau jų literatūrą, buvau keliuose susitikimuose, bet nutraukiau bet kokius ryšius su tuo.
3. vertinu neigiamai. nors neturiu jokios teisės, nes pati nesu tikinčioji. pirmas dalykas, kuriam paprieštaravau, buvo jų nusistatymas prieš kraujo perpylimą, o tada sekė per didelis nepagrįstų minčių teisumo įrodinėjimas. pfff sektantai kažkokie....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.22 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trintukas
trintukas
Patyręs
Prie draugo motinos buvo pristoja jahovieciai,tai pagavom viena ir apkirpom o grazus buvo plaukai iki peciu...Poto nebesirode.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai