Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Iricar tepalas 50g

Homeopatinis preparatas
Iricar®
Kokybinė ir kiekybinė sudėtis: 1 g tepalo yra:veikliosios medžiagos: 0,1 g Cardiospermum urtinktūros;pagalbinių medžiagų: vilnų riebalų, vilnų riebalų alkoholių tepalo (į kurį įeina vilnų riebalų alkoholiai, baltasis vazelinas, cetilstearilo spiritas), skysto parafino, išgryninto vandens.
Vartojimo paskirtis:
Egzema, neurodermitas (endogeninė egzema) ir kitoks odos uždegimas, kuriuo sergant niežti odą.
KontraindikacijosVaisto vartoti nerekomenduojama, jeigu yra padidėjęs organizmo jautrumas bent vienai sudedamajai IRICAR medžiagai, pvz., vilnų riebalų alkoholiui.Ypatingieji perspėjimai ir atsargumo priemonės vartojant:Vartojant homeopatinį vaistą iš pradžių būklė gali laikinai pablogėti. Tokiu atveju preparato vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.Ligai užsitęsus ar atsiradus naujų neaiškių simptomų būtina kreiptis į gydytoją, kuris paskirsgydymą.Sąveika su kitais vaistais: Nenustatyta.
Dozavimas, vartojimo būdas:Suaugusiems ir vaikams nuo 1 metų IRICAR tepalas 3 kartus per dieną plonu sluoksneliu užtepamas ant pažeistų odos vietų ir lengvai įtrinamas. Kadangi IRICAR gerai toleruojamas, jį galima vartoti ilgai.Preparato vartojimas nėštumo ir laktacijos laikotarpiu:Kaip ir visi vaistai, nėštumo ir laktacijos periodu preparatas vartojamas tik pasikonsultavus su gydytoju.Perdozavimas:Neigiamas poveikis perdozavus nestebėtas.Šalutinis poveikis:Kartais galimos alerginės odos reakcijos kažkuriai iš sudedamųjų tepalo dalių.Gamintojas/ Prekybos leidimo savininkasDEUTSCHE HOMOOPATHIE- UNIONĮgaliotoji atstovė Baltijos šalyse:UAB MITELAwww.mitela.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai