Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Iricar kremas 50g

IRICAR®Homeopatinis preparatas
Kokybinė ir kiekybinė sudėtisViename grame kremo yra:Veikliosios medžiagos: Cardiospermum urtinktūros 0,1 g.Pagalbinių medžiagų: benzilo spirito (konservanto), savaime besiemulguojančio etilenglikolio mono- ir distrearato, izopropilmiristato, oktadecilheptanoato ir oktadeciloktanoato mišinio, skysto parafino, cetilo spirito, 85 % glicerolio, kalio hidroksido, išgryninto vandens.
Vartojimo pakirtisHomeopatinis preparatas be patvirtintos terapinės indikacijos. Vartojamas jei yra odos uždegiminiai procesai:
egzema neurodermitas taip pat įvairios kilmės odos niežulys
neurodermitas taip pat įvairios kilmės odos niežulys
taip pat įvairios kilmės odos niežulys
Kontraindikacijos Preparato negalima vartoti esant žinomam padidėjusiam jautrumui kremo sudėtinėms dalims, pvz., benzilo spiritui.
Ypatingieji perspėjimai, atsargumo priemonės vartojantHomeopatinius preparatus vartojančio paciento būklė gydymo pradžioje gali laikinai pablogėti. Tokiu atveju reikia nutraukti preparato vartojimą ir pasitarti su gydytoju. Jeigu liga užsitęsia arba paūmėja, taip pat jeigu pasireiškia naujų neaiškaus pobūdžio simptomų, reikia kreiptis į gydytoją, kuris paskirs gydymą.
Sąveika su kitais vaistaisIki šiol nenustatyta.Dozavimas ir vartojimo būdasIRICAR kremas tepamas plonu sluoksniu ant pažeistos odos 3 kartus per dieną, lengvai įtrinant. Galima vartoti ilgai, kadangi preparatas gerai toleruojamas.
Vartojimas nėštumo ir laktacijos metuKaip ir visus vaistus, nėštumo ir laktacijos laikotarpiu preparatą vartoti galima tik pasitarus su gydytoju.
PerdozavimasNeigiamo poveikio perdozavus nenustatyta.
Šalutinis poveikisRetais atvejais galimos alerginės odos reakcijos į veikliąsias kremo pagrindo medžiagas.Gamintojas/ Prekybos leidimo savininkasDEUTSCHE HOMOOPATHIE- UNIONĮgaliotoji atstovė Baltijos šalyse:UAB MITELAwww.mitela.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai